Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Hayır senin canından can gitmiş, dünyayı zebaniler basmış. Kadının ayağına gidiyorsun aman diye. İnsafsız kadın "git bana maske al, gel partiye gidelim, çayırda koşalım, kuyu başına gidelim bak ne göstereceğim" falan

Diğer taraftan o çilekeş kadın, canını dişine katıp dört dörtlük bir ziyafeti bırakıp, ayıplanmak tehlikesini göz önüne alarak yardıma koşuyor.

Ayrıca kezbanlık yapmayıp arada kaçamak yapmaktanda geri durmuyor
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

kadın yalancıbir kere, yakın bir tanıdığının, hafızasını kaybetmiş yakın arkadaşını ayartmak da, bir sakınca görmüyor... sen orada kıvranıyorsun hafızamda hafızam diye, hiç oralı olmuyor haspam ama hafıza gelincede aynen topuk, sonra bir zahmet yanınca gidince de,tabi hafıza geri geldi ya, bir şirinlik, bir şekiller malını satmaya çalışan kurnaz gibi...

diğer taraftan ilerleyen yaşına rağmen gayet oyunbaz ama bir o kadar dobra, kendi memleketinde kullanılan terminolojiye hakim, kafasında soru işareti kalmaması adına, sevdiği kişiyi kaybetmek pahasına işlere kalkışan birisi var

Yen'de yalancı ki. Çatır çatır kullanıyor Geraltı her seferinde. Soru soruncada azarlıyor üstüne sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

inene kadar dizi izliyim unutmusum 40 gb..

Hocam afedersin de bişe soracam senin hard disk 80 gb falan mı lol

Benim kuzen de böyle yeni oyun çıkınca ya da exp falan gelince dur şunu yeniden yükliyim diyo da senin gibi :D Onun da hard disk 120 gb çünkü...

Şu anda pcde bi 7-8 hard disk vardır ikisi ssd, en son kaç sene önce bi oyunu uninstall ettim hatırlamıyorum. Hatta sanırım neverwinter nights falan bile duruyo kurulu halde ^_-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...