Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

Hearthstone Türkiye grubunda Control Warrior vs Zoo'da, Zoo'nun net favori olduğunu savunan legend olmuş tipler falan var. Niye çünkü bu sezon 5 maçta 5 kere Zoo ile Warrior yenmiş, kanıt işte... Abi nasıl kafalar ya...

Dafuq? Zoo nasıl net favori oluyo lan?

Bi saniye.. Hmm.... Eğer CW HİÇ WW effect kullanmıyosa, hiç brawl kullanmıyosa, hiç fiery win axe kullanmıyosa Zoo alır.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

sabonis said:

Hearthstone Türkiye grubunda Control Warrior vs Zoo'da, Zoo'nun net favori olduğunu savunan legend olmuş tipler falan var. Niye çünkü bu sezon 5 maçta 5 kere Zoo ile Warrior yenmiş, kanıt işte... Abi nasıl kafalar ya...

Dafuq? Zoo nasıl net favori oluyo lan?

Bi saniye.. Hmm.... Eğer CW HİÇ WW effect kullanmıyosa, hiç brawl kullanmıyosa, hiç fiery win axe kullanmıyosa Zoo alır.

ben de onu diyorum işte. çok muhteşem kafalara sahip insanlar var: https://www.facebook.com/groups/hearthstonetr/permalink/1803902113166176/
Sosyal ağlarda paylaş

ooo konusu açılmışken. dün mü önceki gün mü ne hatırlayamadım. önce rakip flamestrike'ın etrafından oynarken 4. minion'ını inmedi diye "elime bakıyor mind control tech gördü o yüzden 4. minion'ı inmiyor" diye tutturdu. Sanki Kripp anasını satiim 30bin kişi izliyor da snipe'lanıyor....

sonra disconnect yedi bi yerde. "internetim çok düzgün, yayında sıkıntı yok, demek ki battle.net portu üzerinden bana saldırı yapıyorlar şu anda" dedi. adamın ennnnnn ufak bir fikri yok saldırı ddos falan nası yapılır. yani yani fikirsiz falan bile değil. direk kıçından uyduruyor.

asdhfuadshfuhasfuadshf adamdaki egonun boyutu ve her daim güzel olan kafası inanılmaz.

ama şu herife view falan vermeyin abi. girin sonradan mağlubiyetlerine bakın VOD'lardan. en temizi. yüksek verimli bir mana akışı, 15 dakika içinde sonsuz bir neşe kaynağı.
Sosyal ağlarda paylaş

hahahaha ulan challenge olsun diye full draw üstüne kurulu bi freeze mage oynuyorum tavern brawl'da.

karşıma shield blocklu, justicarlı bildiğin control warrior geldi. onu geçtim alextrazsa çektiğimde öldürücem bütün herşeye rağmen adamı. Ama adam EATER OF SECRETS OYNUYORMUŞ

asdfhuadshfuahdsufha.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...