Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

http://www.hearthpwn.com/decks/549259-legend-eu-wild-s26-nzoth-secret-paladin

Standart'ı beceremediğim için şu desteyle WILD akmaya başladım

Eski secret paladin zamanında end game sıkıntısı yaşıyodum ragnarosum olmadığı için , onun yerine enzoth gayet güzel iş görüyor. Loatheb yerine sylvanas , 2. consec , 2. keeper alınabilinir sanırım. No-skill tabii ki ama benim gibi no-skiller için lazım böyle deckler :P
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 gün aranın ardından yine oynamaya başladım efsane hareket oldu.

cthun warrior'a karşı ıkındım ıkındım 9 bıraktım adamı, brawl attı board'um tertemiz ama elimde 6 kart var. 1'i Doomguard, 1'i Soulfire.

Tap'ledim ki Soulfire atınca Doomguard gitme olasılığı iyice %20 yerine %16.6 olsun. Tap'ten 2. Doomguard geldi, lethal garantilendi. Attım Soulfire'ı, Doomguard'lardan biri discard'landı. Rakip hemen Astonishing diye emote'a başladı. 2-3 kere Your soul shall suffer!üstüne Extraordinary çekip 2. Doomguard'ı indim.

ağlamıştır hasudfhduasfh.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam.

Justsaiyan, RDU ve tipini bildiğim fakat kimliğini bilmediğim bir pro oyuncu (bi de kanalda Sjow'dan amnesiac'a kadar büsssürüüüü pro oyuncu var) EU şampiyonasına katılan deckleri yorumluyolar. Anlaşamadıkları noktalar tabii ki var (mesela warrior deckine tinkmasterı tech kart olarak koymak iyi mi kötü mü?) Neyse... 3'ünün de ortaklaşa verdikleri karar.

Freeze mage is bad. Don't play it.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...