Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

dünyanın en sıkıcı matchup warrior vs. warrior sanırsam
bide benim warriorum biraz daha hızlı bi warrior tam cw değil cile cekiyorum resmen yenilcemi bile bile dovusuyorum

ahahah branı yerde bıraktı 18 18 chtun attım yere
oh be
resmen olumlerden olum dertlerden dert cektim
aksam eve gidince bi bakıyımda az daha cw yapıyım su deki blood to ichoru felan cıkarıp
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sabonisle forumda uğraşırım. Uğraşmamın sebebide o kadar dust biriktirmesi ve şanssızlıklara fazla yakınması. Yendiğimiz maçlarda da eminin karşımızdakiler topdeckten yakınıyordur. Sonuçta bu oyun ihtimaller çerçevesinde oynanıyor. İhtimalleri iy hesaplayan ve iyi tahmin yürüten adam olayı götürüyor. Şimdi senede 1-2 balon kazası oldu diye insanlar balona binmek istemiyor. İhtimal olarak otobüsten daha düşük ama algı farklı malesef. Görünen ihtimale bakarak isyan etmenin alemi yok. Ne kadar çok oynardan o kadar çok şanssızlığa isyan etme ihtimalin var.
Neyse konuyu dağıtmayım. Akşamları sabonisin yayını izliyorum. Orta düzey bir oyuncuyum. Arena tecrübem nerdeyse hiç yok. Ortalamam 3-4 arası birşeydir o da 1 yıl önce falan. Arenayı iyi yapıyor adam. Anlatıyor açıklıyor. Bende izliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

dünkü stream'den şu maçı izleyin bu arada, ne kadar çöp ötesi bi deckle ne kadar hayvani kartlara sahip deckleri, oyunculuk ve biraz şansla nasıl yenebilirsiniz şekil 1a: https://www.twitch.tv/sabocano/v/64753278?t=1h10m10s

1-2 hatan var bu oyunda o degil de asıl olay Mass damage. Bu maç onun özeti olmuş. Bir tane cons'u olsa oyun başı, oyun o noktada bitmişti. Damaj kartı olmadıgı için o bubble'lar birşeye yaramadı ya taunt'a çarptı ya da 1/1'e.

Kaç bitirdin bu deckle
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

http://www.liquidhearth.com/stream/dreamhackhs

dreamhack başladı.

Kitkatz (CW warrioru ilk yaratan eleman), Reynad'ın Double rockbiter-Doomhammer'ına karşı Malkorok oynama şanssızlığında bulundu....

32 damage gg.

ya nası bi beyinsiz abi bunlar. past broadcasts'i açmamışlar inanamıyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

Valla sabonisle forumda uğraşırım. Uğraşmamın sebebide o kadar dust biriktirmesi ve şanssızlıklara fazla yakınması. Yendiğimiz maçlarda da eminin karşımızdakiler topdeckten yakınıyordur. Sonuçta bu oyun ihtimaller çerçevesinde oynanıyor. İhtimalleri iy hesaplayan ve iyi tahmin yürüten adam olayı götürüyor. Şimdi senede 1-2 balon kazası oldu diye insanlar balona binmek istemiyor. İhtimal olarak otobüsten daha düşük ama algı farklı malesef. Görünen ihtimale bakarak isyan etmenin alemi yok. Ne kadar çok oynardan o kadar çok şanssızlığa isyan etme ihtimalin var.

Neyse konuyu dağıtmayım. Akşamları sabonisin yayını izliyorum. Orta düzey bir oyuncuyum. Arena tecrübem nerdeyse hiç yok. Ortalamam 3-4 arası birşeydir o da 1 yıl önce falan. Arenayı iyi yapıyor adam. Anlatıyor açıklıyor. Bende izliyorum.

eyvallah =) böle şeyler motive ediyor işte. bi de yavaştan izleyicileri arttırabilsek güzel olacak bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

sabonis said:

dünkü stream'den şu maçı izleyin bu arada, ne kadar çöp ötesi bi deckle ne kadar hayvani kartlara sahip deckleri, oyunculuk ve biraz şansla nasıl yenebilirsiniz şekil 1a: https://www.twitch.tv/sabocano/v/64753278?t=1h10m10s

1-2 hatan var bu oyunda o degil de asıl olay Mass damage. Bu maç onun özeti olmuş. Bir tane cons'u olsa oyun başı, oyun o noktada bitmişti. Damaj kartı olmadıgı için o bubble'lar birşeye yaramadı ya taunt'a çarptı ya da 1/1'e.

Kaç bitirdin bu deckle

7-3 bitirdim yalış hatırlamıyorsam. azıcık ileri alıp bakaydın ya madem izledin :D

bi de hata yaptın diye değil, nerede ne hata var diye söylersen oturur tartarım mesela kendimi. ama ben 1 kere baştan sona izlemiştim o maçımı, pek hata yaptığımı düşünmüyorum. risk aldığım 2-3 yer vardı ama hepsi bilerek idi.

mulgear6 said:

sabo çocuklara dust dağıt ya bayramda

:D :D yayının sonunu gördün galiba :D
Sosyal ağlarda paylaş

ahah kripp biraz önce bi yogg attı karşıda 5 tane hayvan minion vardı kt, boulderfist falan, yogg önce bufflandı sonra shadowflame attı kendine sdf. oradan çevirdi oyunu, karşıdaki well played falan çekmişti öncesinde lol.
birazdan reddite düşer muhtemelen :D
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

spellslinger'i en son atmak vs.. şeyler telden bakamadım ,akşam izlemiştim.

playlist'ini istiyorum bu arada :P

spellslinger'ı baştan atmam gerektiğini zaten yayında kendim söyledim ki?

playlist ise reynad'ın playlisti. twitch sayfasında direk link var. gerçi kendi listemin linkini koysam daha iyi çünkü 15-20 şarkı da kendim ekledim listeye.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...