Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Reno sonrası Bran + bu

inyormaynd said:
http://www.hearthstonetopdecks.com/wp-content/uploads/2016/03/ancient-shade-hd2.png

Pure fatigue fun (tu)

Bu arada yeni sezon için yarım yamalak kartlarımla en iyi deste nedir sitesi var mı? 4K falan bi dustım var ama ne craftlasam bilemedim. Bide bu yshaarjın işe yaradığı bi deck var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan said:

Longshanks said:

bi tane dragon paladin decki yaptım
içindeki en yeni kart keeper of uldaman ile eadric
rank 4 oldum millet deli afallıyor çok eğlendim ahah

Nası ya, ben günümü görüp duruyorum dragon paladinim ile. Paladin oynamayı bıraktım neredeyse işe yaramıyor diye. Akşam ilk işim decki güncellemek olacak..

hatta cthun dudu ile rank 6 ya düşmüştüm. arkadaş ile fantezi yapalım dedik. dragon paladin yapalım paso druid geliyo diye.
2 equality 2 consec 2 aldor 2 uldaman
dragon consort
draconid crusher
bw technician
twilight drake
ysera
nefarian
faerie dragon
eadric the pure
put your faith in the light falan var deckte diğerlerini çok hatırlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

Aslinda anti cthun kartları da olaydi iyiydi ya. -2/-2 enemy cthun yapsaydi bazi kartlar. Boyle spesifik turnlerde loatheb gibi koyardik falan. Adamin Armor hp falan almasini önlerdik. Belki de vardır dun tum kartlari incelemedim.

sıkıntı şu kimse dekcine koymaz o kartı. Dünyanın en situational kartı cunku. Adam cthun oynamıyosa çöp. Ha şu olursa olur belki, give your cthun +1/+1 and enemy cthun -1/-1 felan.
Sosyal ağlarda paylaş

bana y'shaarj çıkmıştı, thijs astral druid yapmış yshaarj'lı
https://manacrystals.com/articles/98-og-day-2-recap-the-first-meta-deck-emerges

Class Cards
2x Innervate
2x Raven Idol
2x Forbidden Ancient
2x Wild Growth
2x Wrath
2x Astral Communion
1x Fandral Staghelm
2x Nourish
2x Dark Arakkoa
2x Ancient of War
1x Cenarius
Neutral Cards
1x Naga Sea Witch
2x Master Jouster
1x Sylvanas Windrunner
1x Hogger, Doom of Elwynn
1x Ragnaros the Firelord
1x Soggoth the Slitherer
1x C'Thun
1x Deathwing
1x Y'Shaarj, Rage Unbound

hogger da çıkmıştı, deathwing, soggoth, fandral ve astral'lar eksik :P baya eksikmiş de, neyse benim avcum kaşınıyor bunları tamamlasam mı astral için yoksa sadece fantezi mi bu deck bilemedim.

bu arada çıkanlar dışında n'zoth ve huhuran craftladım ilk gün
deathrattle hunter deneyeyim dedim, beceremedim. huhuran'ı efektif kullanmak pek zor. huhuranlı güzel hunter deck'i bilen varsa yazsın.

sonra strifecro'nun control paladin'ini deneyeyim dedim, yine ragnaros ilk açtıklarımdan çıkmıştı. O deck epey zevkli, N'zoth'la falan çok sağlam oyunlarım oldu ama yine %50'yi geçemedim winrate olarak. 50 oyun atmışım. O deckin daha düzeltilmesi gerekiyor sanırım.

Bugün de son 2 sezondur kafayı taktığım maly rogue için (standart öncesi 409 wins'de kalmıştı rogue'um), Xaril craftladım. Bi kaç oyun itibariyle çok kullanışlı bir legendary olduğunu görmüş oldum. Bi çok yerde veklor'la birlikte en iyi legendary olarak anılıyor zati

bakalım bakalım
5000 dust'ım falan kaldı, golden kartlar ve wild kartlar var ihtiyaç olsa tırtıklanacak ama acele etmeyeyim diyorum.

bu arada yogg saron craftlarım diyodum ama, fiyasko sanki o kart ya :D rakiplerim oynadığında da eğleniyorum yeterince, craftlamıcam sanırım onu.

c'thun oynayacak olursam twin emperor şart gibi ama oynamamak için direnmek istiyorum bir süre daha.

siz neler craftlama peşindesiniz dökülün azcık
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bu sezon rank 4 oldum ödül cepte. 2 gün kaldı sezon bitmesine bişey yapmam büyük ihtimalle.

elimde biraz gold var bitene kadar arena yaparım, sezon bitince gelen kartı falan dustlar metaya göre bakarım bişeyler.

pre-order yapmadım zaten, 3 hediye +5 görev 8 pack açtım 2. 5 pack görevim duruyor 2 tane de arenadan pack açtım böyle böyle devam.

yavaş yavaş kart toplamak daha cok hoşuma gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu deck oluşturmada bi el atsanıza bana ya güzel kartlar var gibi ama ben amele modda oynuyorum :S

Hazır rankedlarda patlamışken.

Şuan Mage Deckte:
2x Mirror İmage
Beckloner of Evil
Twilight Geomancer
Arcane Intellect
Mirror Entity
Silverback patriarch
Squirming tentacles
2x Twilight elder
2x Fireball
2x Polymorph
C'tuns choosen
2x Sen'jin shieldmaster
2x Bootybay Bodyguard
Cult apothecary
Frostwolf warlord
Lord of the arena
Priestss of Elune
2x flamestrike
War Golem
C'thun

Abi savunma bazlı oynamaya kasıyorum fakat her türlü bir noktada patlıyor. 3-4 legend kartta var C'thun ve Troggzor iş yapar gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tek istediğim legendary twin emperor'dı. 95 packte 5 legendary çıktı

Huhuran - pek kullanılmıyo gibi şu anda
Anomalus - muhtemelen asla kullanılmayacak
Malkorok - Turnuva decklerine girecek kadar iyi diil gibi ama daha yeterince test edilmedi, bi ihtimal girebilir.
Boogeymonster - TGT'de de Skeleton Knight açan ben, bunu kaçıracak değildim.
Soggoth the Slitherer - Hiç sanmıyorum constructed'a gireceğini.

şunlardan biri çıkmıyor ki anasını satiim.... Nzoth, Twin, Hogger, Zerus, Hallazeal, Volazj, Xaril, Ragnaros, Fandral

hani hepsi müthiş değil ama öyle veya böyle kullanılacak kartlar. Sözde 5 legendary açtığın zaman bunlardan en en az 1'inin çıkma ihtimali %95 sözde :(

grrrrrrrrrrr. pack alıp açasım var ama 64k dust var anasını satiim :D
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

bana niye 93 de 3 çıkıyo lan :( , 83 seri diğer 10 u görevler bitince açtım peh seriyi bozdum diyemi acaba

senin az açmanın sebebi tamamen spyro :P adam 159 packte 13 legendary açtı, ihtimalini de şöyle vereyim: %5.6

seninki gibi 93'te 3 veya daha az çıkma ihtimali %31.

daha spyro'nun oranının normale gelmesi için ne delikanlılar legendary açamayacak :(
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

tek istediğim legendary twin emperor'dı. 95 packte 5 legendary çıktı

Huhuran - pek kullanılmıyo gibi şu anda
Anomalus - muhtemelen asla kullanılmayacak
Malkorok - Turnuva decklerine girecek kadar iyi diil gibi ama daha yeterince test edilmedi, bi ihtimal girebilir.
Boogeymonster - TGT'de de Skeleton Knight açan ben, bunu kaçıracak değildim.
Soggoth the Slitherer - Hiç sanmıyorum constructed'a gireceğini.

şunlardan biri çıkmıyor ki anasını satiim.... Nzoth, Twin, Hogger, Zerus, Hallazeal, Volazj, Xaril, Ragnaros, Fandral

hani hepsi müthiş değil ama öyle veya böyle kullanılacak kartlar. Sözde 5 legendary açtığın zaman bunlardan en en az 1'inin çıkma ihtimali %95 sözde :(

grrrrrrrrrrr. pack alıp açasım var ama 64k dust var anasını satiim :D

ağladığına bakmayın golden açtı, bir kamyon da epic açtı ayrıca sdsafa

sinera said:

sabonis said:

64k dust var

Abi niye craftlamıyorsun. Craftlarda bilmediğimiz başka bir olay mı var :S

ne kadar dust olursa olsun, pack açmak inanılmaz zevkli bişey, pcde yapıyor olmak bunu azaltıyor tabi de.

böyle çocukken sporcu çıkartması paketleri falan alıp açan insanlar için dust ile craftlamak o hissi vermiyor.

ben mesela packleri satın da almıyorum, gold ile arena yapıp ordan gelenleri açıyorum tatmin hissi tavana vuruyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

GONDARCENGIZ said:

bana niye 93 de 3 çıkıyo lan :( , 83 seri diğer 10 u görevler bitince açtım peh seriyi bozdum diyemi acaba

senin az açmanın sebebi tamamen spyro :P adam 159 packte 13 legendary açtı, ihtimalini de şöyle vereyim: %5.6

seninki gibi 93'te 3 veya daha az çıkma ihtimali %31.

daha spyro'nun oranının normale gelmesi için ne delikanlılar legendary açamayacak :(

3 tanesi ayni cikti ama :(

yalniz her expansionda bir preorder yaparim, bir de kalan goldlarla alip acilista 100+ pack acarim.. ilk defa bir opening'de full collectiona bu kadar yaklastim.. elimdeki dust miktari 5k daha fazla olsa eksik kartlarin hepsini tamamliyorum..

cidden hic olmadigim kadar sansliydim dun aksam..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...