Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

Ancient of Lore
Force of Nature
Keeper of the Grove
Ironbeak Owl
Big Game Hunter
Hunter’s Mark
Blade Flurry
Knife Juggler
Leper Gnome
Arcane Golem
Molten Giant
Master of Disguise

Bunları kırıyorsun bugün, yerlerine başka kart koyuyorsun şimdilik. Gerekirse de yeniden yapıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamdır.

bir de şey sorucam, şimdi benim main deck kaç sezondur max rank 13 görüyor (paladin) bir ayda herhalde 55-60 ranked match yapıyorumdur.

deck'i vakti zamanında bir hs sitesindeki deck'den esinlenerek yapmıştım. sonrasında da elimdeki legend'lara, epic'lere göre belli bir sinerji yaratmak için değiştirmiştim.

bu yeni patch ile beraber Meta'yı vs. daha çok takip etmek istiyorum. yani elime iyi bir kart geldi (craft/pack), bişi çıkarayım yenisini koyayım böyle devam edeyim mantığından çıkıp, ladder'daki vaziyete göre güncelleme yapayım deck'imde diyorum. kısacası kütük gibi oynamicam sdf.

birkaç guide, site önerebilir misiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi best heartstone decks yaz cıkıyor zaten.
Ama HS'de zevk almayacaksan oynamanın mantığı yok. Benim şu an hayalim mesela CW oynamak: O sebeple dustları groma ve ragnarosa bastım.
Ama sen abi bu ne ya her oyun fatigueye gider mi diye oynayacaksan mesela face shaman oyna.

Her sezon top tier 4 5 deck oluyor onları takip edersen yeterli. Mesela bu donemde tombalacı mage, fast combo druid, zoo warlock, control priest akıyor. Yeni sezon bütün kartlar acıklanınca netleşir 1 2 haftaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...