Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

-You will get a quest to complete two games in Standard which rewards you with 5 free old god packs
-You will get another quest to complete seven games in Standard which rewards you with yet another 5 free old gods packs."">
"
-You will get a quest to complete two games in Standard which rewards you with 5 free old god packs
-You will get another quest to complete seven games in Standard which rewards you with yet another 5 free old gods packs." said:

Oooo bu bombaymış, beleş 10 pack direk.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hep control deckler geliyo casual da ve rankda(4-5-6 civarı),baydım 30dk oyun oynamaktan,günde bi 60-70 gold kasim diom bi 6-7 gün,biraz fazla pack açim diye işte,baya millet öyle kastı bu ay ve geçen ay çok gördüm listede her ayın 7.günü legend-rank5 cıkıp sonra 20 de gezenleri,dedim bide ben denim bakim nası olcak
Sosyal ağlarda paylaş

az önce masayı yumrukladım sonunda sadhfuhadsufaud.

ama yani haketti.... 5/1, 1/1, 1/1, 1/1 ve 6/6'ım var masada, son 3 manası ile Mind Control Tech atıp 6/6'mı aldı. Daha kötü bi MC Tech olamaz ya şundan, %80 ihtimalle maçı kaybediyor adam sözde. ama yok anasını satiim... 5/1'i bile alsa mutlu mesut hayatıma devam edicem lan. Hani MCT atarken en azından 2-3 tane iyi opsiyonun olmasına falan çalışır insan. Ama yok adam biliyor anasını satiim 6/6 alacağını...

aşırı sinirlendim öle böle diil. stream sırasında olsa iyi eğlenirdiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce yerde 6 minion'ım vardı 5'i çöp, bi de azure drake vardı. karşımdaki de dr7 atmıştı çöplerle botları kesip bgh oynıycam işte, ilkini bi kestim ve tabi ki azure drake'e direk 4 damage.
oyundan çıkıcaktım aslında sinir olunca devam edip kazandım lol.
Sosyal ağlarda paylaş

shaman'a çıkan 4 mana 7/7 overload(2) kartı'ndan korkuyorum ben diğer kartlar bi yana.

blizzard biraz garip aslında,
rogue sanırım oyunun ilk halinde aşırı OP'ymiş, önüne geçmişler bi şekilde sonra da öldürmüşler daha da yüzüne bakmamışlar,

paladin naxx-gvg öncesi kimsenin suratına bakmadığı bi klassmış, tgt ile takiben çıkan expansionlarla yıldızı cozuttu, şimdi OG'de pek yüz verilmemiş doğal olarak. bi başka süt içtim dilim yandı durumu

shaman yine en başından beri shit tier class ken LoE ile canlandırma çabaları sonucu aptal bi deck'e sahip olmuşken, şimdi OP bi midrange/control klasına doğru hızla yol alıyor gibi OG ile birlikte

tüm bunlar olurken adamlar tedbirlerini çok geç alıyor, ihmalkarlıklarının üzerini çok geç ve abartılı bir şekilde kapatmış oluyor. bu da hiç hoş değil.

şimdi blade flurry öldürdüler rogue'a kart yapamıyoz diye ağlayıp, OG'de blade flurry yüzünden OP olma ihtimali olan kart YOK. Bi sonraki adventure/exp'de böyle bi kart olana kadar rogue da ya shit tier olacak ya da doğasına aykırı (raptor deathrattle cthun etc) saçma decklerle tutunmaya çalışacak.

- - -

RNG mevzusunda da mesela, yine shaman'ın şu recombabulator etkili kartları karın ağrıtacak cinsten, hem shaman götümü kurtaarayım derken doomsayerla falan kendini mahfedecek ama daha fenası çoğu durumda rakibe küfür ettirecek saçmalıklar yapacak

mage'e çıkan birkaç kart da kötü RNG kartı resmen. random spell random target falan çok kötü keyword'ler

- - -

can sıkıcı başka mevzu ise yeni AoE çıkmamış olması (priest'ın murloc olmayanlara 2dmg veren kartı hariç), ve karşılığında öküz gibi bir sürü taunt çıkması. bu da bi nevi oyunu mana curve ve minion'lara daha da bağımlı hale getiriyor ki bence pek iyi değil öyle olması
Sosyal ağlarda paylaş

@yav

Adamlar oyunu yavaşlatmaya çalışıyor, ki bence çok doğru bir hareket. Eline 1-2-3-4 manalı kartları doldurup karşı tarafın yere ne koyduğuna bakmadan gelen kartı yere atarak oynanan bir oyun olmamalı HS.

Elde 3-5 karttan hangisini oynamalıyım diye hiç olmassa 10sn düşünmeli insanlar. Ben nerdeyse oyuna her iki tarafında yerde 2-10 taunt, can not attack gibi budy ile başlaması gerektiğini düşünmeye başlayacak kadar nefret etmeye başlamıştım metadan. Gayet iyi bir yola girdi bence HS.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

https://www.twitch.tv/sabocano

başladık 2 saat falan yayın yaparım sonra çıkmam gerekecek

Gençler stream izleyenler 3-5 yorum yapsın da geliştirelim kendimizi. Sonra da hearthstone gruplarına falan koyarım streami, iyice alışınca.

Bekliyorum eleştirileri olumlu veya olumsuz farketmez
Sosyal ağlarda paylaş

ben kendimi aşırı trade yapan biri olarak görürdüm ama senin de benden eksik yanın yokmuş.

bugün bi shredder'ını ooze'la tradeledin mesela bana biraz gereksiz geldi.
gerçi karşıda paladin vardı sanırım, paladine karşı board temizlemeyi seviyorum demiştin ama yine de gereksizdi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...