Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

otorite gibi davranan sensin yalnız ben değilim sabiha.

e ben öyle bir şey yapmadığımı söylemiyorum ki. Çok seviyorum, çok oynuyorum, çok takip ediyorum ve sonucunda da çok biliyorum. İnsanlara da sert de olsa gördüğüm doğruları söylüyorum oyun hakkında. Gidip beni patinaj bölümünde, diablo 3 bölümünde böle şeyler yazarken bulamazsın. Yanlış bişi yazdığımda da diyorum yanlış yazmışım diye. Daha yepisyeni oldu işte, Ragnaros ile ilgili bişi dedim, bonepart cevap yazdı karşılığında, evet doğru dedim.

Sonuçta benim dediklerimle de bi sürü kişinin gözü açılmıştır burada, millet oyunun detaylarını öğrensin daha derin post'lar atılsın, daha düzgün tartışmalar dönsün. olay bu. he öğrenmek istemeyen öğrenmez, ona yapacak bir şeyim yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Vingthor said:

otorite gibi davranan sensin yalnız ben değilim sabiha.

e ben öyle bir şey yapmadığımı söylemiyorum ki. Çok seviyorum, çok oynuyorum, çok takip ediyorum ve sonucunda da çok biliyorum. İnsanlara da sert de olsa gördüğüm doğruları söylüyorum oyun hakkında. Gidip beni patinaj bölümünde, diablo 3 bölümünde böle şeyler yazarken bulamazsın. Yanlış bişi yazdığımda da diyorum yanlış yazmışım diye. Daha yepisyeni oldu işte, Ragnaros ile ilgili bişi dedim, bonepart cevap yazdı karşılığında, evet doğru dedim.

Sonuçta benim dediklerimle de bi sürü kişinin gözü açılmıştır burada, millet oyunun detaylarını öğrensin daha derin post'lar atılsın, daha düzgün tartışmalar dönsün. olay bu. he öğrenmek istemeyen öğrenmez, ona yapacak bir şeyim yok yani.

bu nasıl bir ego allahım ya. olm hayatın mı boş lan
Sosyal ağlarda paylaş

Lö leş. 8 mana 7/7. muhteşem legendary gerçekten. Zorlasak rogue veya tempomage kullanır mı? sanmıyorum

başka heal gelmezse, bu kullanılabilir. kötü yanı tabii freeze mage'e karşı bi halt edememesi. garanti 8 heal vs upside healing ve +1/+1 body. ama metaya göre, consistent bi şekilde 6 heal etse bence healbot'tan daha iyi. 4/4 problem yani zoo falan için baya. 2 vs 1 trade veya iyi bir minion'ı ile 1 vs 1 takas demek.

Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Wishmaster said:

sabonis said:
böle herşeyde random random, baya sinir ediyo beni.

başar bey?

oyundaki random elementlere gıcık olmak başka. rakip common kart olarak Acidic Swamp Ooze oynayınca masayı kırmak başka.

Bak mesela şuna da kızarım yani. Birkaç gün önce geldi başıma. 3-4-5 manalık bi el geldi hepsini gönderdim, tekrar çektim, üstüne 1 kart çektim, durum bu. Şu şekilde hiç 1-2 mana gelmeme ihtimaline bakınca mesela %1. Yani lafın gelişi falan diil, gerçekten %1 :D bi şekilde dövdüm bu arada, yenildiğim için ağlamıyom yani. Ama yenilsem ağlardım :P

görüyor ve arttırıyorum. bide deckte 4 tane weapon, task masterlar, armorsmith, shield block-slam çifter var, ama ilk 5 turn elimdeki 8 kart bu şekilde. her zaman beterin beteri vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

başarcoşa bağlıcam az kaldı bağırışlar çağırışlar geliyor :P bi paladin 4 tur üst üste divine, heal, divine, buff atar mı lan boulderfist ogre'a... polymorph da gelmedi ki draft'ta anasını satiim mal gibi bakıyorum öküz gibi yaratığa :D bi de bari fireball çekiim diye acolyte indim kodo ile öldürüp kart bile çektirmedi. holy shit, saygılar.

Bundan önceki maçta da spellslinger bana oyundaki açık ara en kötü spell'i verdi, vanish. Rakibe de muhtemelen en iyi 3 spell'den birini verdi, ki o sırada oyundaki en iyi spell'di rakip için. Paladin ne de olsa hemen board'dan kaldıramaz diye divine shield'lı yarmagül indim, çotank diye Deadly Shot attı adam :D
Sosyal ağlarda paylaş

e heralde anasını satiim. *en iyi spell'lerden biri

gang up, totemic might, savagery, blade flurry, deadly poison aklıma gelenler. ama işte 6/220 mi ne ihtimalle hiçbir işe yaramayacak bi spell geliyor. adama ise en iyisi 3-4 taneden biri geliyor. direk oyun gg oluyor.

bu arada mesela savagery'i bir başka spellslinger'dan gelen bite/claw ile kombolayabilirsin :D vanish'i kullanmak diye bişey yok, 6 manayı komple boşa harcıyorsun. sen bunları al eline, aynen geri in diyorsun, çok mantıklı gerçekten :
Sosyal ağlarda paylaş

Heralde biliyorum slinger dan claw bite ile kombo olasılığının aşırı düşük olduğunu. Dalgasına söylüyorum anasını satiim. Bi tane daha Spellslinger gelecek de 220de 3 ihtimal bite claw upgrade falan gelecek piuv.

Ayrıca wisdom gayet güzel kart len. Tabii board durumuna bağlı ama 1 kere kart çekip rakibi de o miniona saldırmak zorunda bırakıyorsun falan.
Sosyal ağlarda paylaş

http://s23.postimg.org/k9mbu5pl7/hs1.png
http://s9.postimg.org/dxcncycin/hs2.png

yeni aciklanacak kartlarin artworkleri.. millet tahmin yapip duruyor..

son resmin klasik tahmini: Summon all three animal companions (10 mana)

bir de deathwing geliyor yine corrupted falan bi sekilde heralde :P (bkz. Kibler)..
Sosyal ağlarda paylaş

Lifecoachun artwork muhteşem ya. En çok onu bi de bi tane senin koymadığın corrupted treant işe corrupted murloc var, onları merak ediyorum

Animal companion kartı muhtemelen eline 3 random companion koyabilir 8 manaya diye düşünüyorum. Aşırı yavaş olur ama 1 karta 3 kart alıyorsun. Hmmm 7 mana olsa ve 1 tanesi hemen oynanabilse falan...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...