Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

1) Karşıma çıkan 1-2 manaların hepsini almama rağmen 4 tane 2 manalık yaratığım var o kadar, bunlardan 1'i wolf, biri scarab, tek başlarına işe yaramaz şeyler. Normalde en az 8 tane 1 veya 2 manalık oynayabilecek yaratığın olması lazım ki ilk 2 turda eline gelsin bunlar ve oynayabil.

2) Ayrıca bir deckin iyiliğini %90 oranında class kartları belirliyor. Bakıyoruz bana ne seçimler gelmiş diye. Humility kötü-orta, Redemption kötü-orta, Seal of Champions normalde çok güzel kart ama bu kadar early game özürlü bi deckte iş yapamaz, buff'layacağım yaratık yok :D, keza BoK da aynı şekilde, Hammer of Wrath iyi ama hızlanmaya çalışan bi deckte kötü benim deckim de aşırı yavaş olduğu için bu deckte kötü kaçıyor, Keeper arena'daki en iyi kartlardan biri, Truesilver da öyle, Enter the Coliseum almak zorunda kaldım mesela leş...

Yani 8 Paladin kartım var, bunların 2'si gayet iyi, 3 tanesi daha var iyi olan ama işte daha düzgün decklerde iş yapar o kartlar, şartlı kartlar biraz yani, masa üstünlüğü sende olacak ki iş yapsınlar. İki tane iş yapan class kartı ile iyi bir arena decki olmaz. Hele bu kadar 1-2 mana özürlü bi deck :D

3) Mana curve olarak normalde iyi olan şey şöyle. Oynanabilecek minion olarak söylüyorum, yaklaşık 8 tane 1-2 mana, yaklaşık 5 tane civarı 3 mana, yaklaşık 5 tane 4 mana, yaklaşık 6 tane de 5 mana ve üzeri. Geri kalanlar da weapon/spell oluyor zaten. Ha daha fazla iyi olan weapon/spell gelirse al yani, o ayrı konu.

4) Kısacası özet, en az 6 tane falan iyi class kartı, üzerine 10 tane falan üst düzey neutral kart gerekiyor. Deck'te de en fazla 1 hadi bilemedin 2 tane çöp kart olması lazım. Çöp kart nedir? Kendisi bişi öldüremezken direk harcanan kart. Yani aynı manaya sahip ortalama bir kartla, senin kartını 0'a 1 tradeleyebiliyorsa rakip.

eyvallah, 1-2 manalık minionların bu kadar lazım olduğunu düşünmemiştim
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

ragnaros direk 1 nisan ya. oltaya gelmeyin.

erkenden mi yapiyolar nisan sakasini

According to Ben Brode:
"We knew we wanted to flip a lot of characters from good to evil in this expansion. We also knew that Ragnaros (once enslaved by the Old Gods) could be fun to see flip in the same way. The problem is, Ragnaros is already a terribly evil Elemental Lord. So we went the other way with it and explored what he might look like if he were “uncorrupted”. Paladins in general are the one bastion of hope in Whispers of the Old Gods, with many of their cards themed around standing against the oncoming darkness. Having Ragnaros lead the charge against his former masters seemed like it could be pretty awesome. Hence, Ragnaros, the Lightlord!"[1]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...