Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

1 uldaman -1 belcher +2 humility versiyonu var bir de.

Gecen sayfalarda da dediydim, tipki freeze mage gibi kendisine has bi oynanis sekli var. Biraz oynadim cok hosuma gitti.
Kontrol decklerine karsi ustun, aggro'lara karsi da belli bir esigi gecebilirsen gayet muazzam.

Tempo mage kasiyodum rank5'te takildim kaldim. Az freeze ogreneyim, renolock deneyeyim derken 7-8'e geriledim. Simdi bu anyfin'le bi dalga daha kasicam bakalim.

Kolay gozukuyo ama iyi oynamasi zor bir deck. Removal, heal, kart cekmece olaylarina iyi karar vermek gerekiyor her seferinde. Oyle murloc atayim anyfin'i bekleyeyim degil sirf
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Murloc Knight olmayani iste:)

bu deck cok farklı benimkiyle alakası yok. Benim oynadığım tokenlerle iş yapıyor. O deck'te senin savunduğun sav geçersiz :) Tek anyfin ile oyun bitebiliyorsun (bazen hiç) ama bu deck daha survivor ve anyfin'e bağımlı olmuş ama deck'inin son kartına kadar dayanabilir. Anyfin patlattıda mı kaçarı yok. (taunt hariç)
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

hunter ile ranked girip quest kasmiim tavern brawl halledeyim dedim.

üst üste 2 maç karşımdaki 3'er tane legendary açtı lan, 6 legendary'den 2'si de hemet nesingwary'ydi, ikisi de highmane'imi öldürdü :D

hahahaha hassiktir ya bunu yazdım ve üstüne oynadığım oyun

Sosyal ağlarda paylaş

http://logitechgrandprix.dijitalsporlar.com/

Logitech G ile Hearthstone heyecanı başlıyor. 22-25 Ocak tarihleri arasında kaydını gerçekleştir. 31 Ocak tarihinde İstanbul Forum Bayrampaşa Mediamarkt mağazasında yapılacak offline finale katılma şansı yakala. 64 oyuncunun katılımı ile önce ön elemeleri gerçekleşecek olan bu seride final heyecanı 31 Ocak Pazar günü yaşanacak. 1. olan oyuncuya Logitech G303 Daedalus Apex Performance Edition Gaming Mouse, 2. olan oyuncuya Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, 3. olan oyuncuya ise Logitech G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse ödül olarak verilecek. 31 Ocak Pazar günü saat 11:00’de başlayacak çeyrek final heyecanı ile İstanbul Forum Bayrampaşa Media Markt’ta Hearthstone heyecanı yaşanacak.

Yav Türkiye'de turnuva olduğu zaman paylaşsak görmeyenler de katılsa falan.

Paticik United olarak HS takımı bile kurarız aslında. Ben başvurdum bu arada. Kısmet.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ayni durumdayim. Rank 18 e geldim, ust uste full deck li elemanlar gelmeye basladi, zaten benim icim oyun adamin kart tanimlarini okumakla gecti.

Bana gold u naxx a yatir dediler, yatirdim. Ayrica android ten, iphone dan oynadigin ilk oyuna pack veriyor. Surada tam liste var:

http://www.hearthstonetopdecks.com/hearthstone-gold-guide-maximize-free-packs-gold-dust/

Naxx ta sanirim 6 legendary card var.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna yeni başlayan biri eğer para harcamayacak ise, ilk iş adventure'ları fullemeli.

700 gold verip %100 legendary alacağınız başka yol yok. 2800 gold ile 5 tane legendary geliyor. Özellikle naxx direk efsane, her kartı ayrı güzel.

Tüm adventure'ları alınca ondan sonra yapmayı planladığın decke göre 10ar 10ar her expten sürekli almak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

şimdi ben bu oyuna yeni başladım sayılır
rank 19-17 arası gidip geliyorum
karşıma niye bi sürü legendary si olan adam gelyo ya
nası ben legedary bulcam

4-5 kere arena yapıp elime aldım

saygılar

fakire göre bi oyun değil son 1 senedir...

legendary kartlara sahip olup düzgün desteler yapmak için ya baştan beri f2p oynuyor olman lazımdı, ya da şimdi para gömmen lazım. arası yok
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis sen dust kullanmadığın için sana öyle geliyor. yeni başlayan birinin ucuz decklerden birini yapıp rank atlaması çok da zor değil. işine yaramayan tüm kartları de edip bir çuval kart yapabiliyorsun. sen 20 tane healbot sakladığın için o kısmı gözardı ediyorsun ama.

bir gün lazım olur diye kart saklamadan tek bir veya iki decke yoğunlaşmak için disenchant işine girdin mi o kadar da uzun süre olmadan deck yapabiliyorsun.

ha tabi oyun anlayışı her sınıftan en az 2 adam gibi deckim olsun yoksa ben ona oyun demem olunca illa para basmak gerekiyor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

şimdi ben bu oyuna yeni başladım sayılır
rank 19-17 arası gidip geliyorum
karşıma niye bi sürü legendary si olan adam gelyo ya
nası ben legedary bulcam

4-5 kere arena yapıp elime aldım

saygılar

rank 20 den yukarı cıkma f2p tayfa o arada takılıyo,bol bol casual gir oyunu çözmeye çalış bi yandan gold kasmış olursun,bide androidden adv satın alırsan kastığın goldlar birikmiş olur,bi kaç arena streamerı izlersende (value trade vs vs) o biriktirdiğin goldlarla arena girersin bakarsın 7-8 win görürsün arada şansa iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

sabonis sen dust kullanmadığın için sana öyle geliyor. yeni başlayan birinin ucuz decklerden birini yapıp rank atlaması çok da zor değil. işine yaramayan tüm kartları de edip bir çuval kart yapabiliyorsun. sen 20 tane healbot sakladığın için o kısmı gözardı ediyorsun ama.

aynen
yapacağın şey şu
oyuna başlıcan
beleş arenanı yapıcan
common decklerle felan oynucan
5 deck açtığında (arkadaşı izle questi tavern brawl arena felan)
deckine bakıcan ne çıkıyoya karar vericen
control priest olur
face hunter olur
sonra geri kalan bütün kartlarını özellikle goldları disenchantleyip o decki tamamlıcan başlıcan kasmaya
questleri mümkünse tavern brawlda yapıcan
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna yeni başlayanlar ve başlayacaklar bence başlamasın. kanser abi oyun.

bak dün çinli herifin teki 1. oldu herif öyle bi misplay yaptı ki burada biri yapsa sabonis dalga geçmek için işini gücünü bırakır koşa koşa gelir.

hatta anlatıyım; karşıda 8 hp var bunda doomguard+uyduruk bi kart. yapacağı şey doomguard atıp taplemek zaten p.overwhelming gelirse de direk kazanıcak. herif doomguard atmadan tapledi ve p.overwhelming geldi asdasds.

edit:hah hatta videosunu koymuşlar reddite http://oddshot.tv/shot/starladder-hs-en-20160124202117309

heyecan dersin falan tamam da, abi adamın oynadığı deckler aggro yani başka bi bok da değil, beynini kullanmana gerek yok doğru dürüst. secret pala, zoo, face shaman asds.
afedersiniz de koyayım böyle oyuna da turnuvaya da.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o turnuvadaki durum daha da vahim, karşının yerde 7/7 minion'ı var, adamın kendi hp zaten 7. Yani yere indiği doomguard ile rakibi öldüremez ise direk kendisi ölecek. Yani yerden ne gelmesini bekliyor olabilir ki önce life tap yapmak için.

Hadi diyelim BGH bekliyor, eeee baba zaten 10 manan var, 5'i doomguarda gitti, 2 de life tap etti 7, BGH gelse gene kullanacaksın yani sonuçta. Doomguard inmeyip önce life tap yapmak hatta bunun için birde sürenin sonuna kadar düşünmek UNBELIVABLE.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...