Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

yani olabilir tabiki de işte, edit kısmında da dediğim gibi. İmkansız değil yapabilirler ama yapmamaları gerek, yaptıklarında broken bir oyun olur.

masaüstünde nasıl oynuyorsan öyle oynanabilmeli diyorum, yapıyorlarsa da zaten haberimiz olmayacak yani :D

12314124 kere su kartı oynadım 31231 kere su geldi.
213411312 kere pack actım 2131 legendary cıktı olayları tamamen istatistik cunku bişey kanıtlamıyor.

keşke ben brode cıkıp açıklasa tüm merak edilenleri :D
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

şu anda raptor rog dekim var bitane. baya da oynuyorum hala millet bırakmış gerçi ama ben hızlı hızlı rank5 yapıp bırakmaya çalışıyorum vaktim yok keza onun için baya iyi bi deck.

vefakat rog deki falan değil hiç onu söyleyeyim. raptor rog yaparsan rog öğrenmiş olmazsın çok. oil veya oil tempoyla falan rog öğrenilir veya şu dogun miracle'ı. asıl oynanış biçimi onlar yani ama çok para etmiyor bildiğim kadarıyla.

uzak kaldığım için 2 aydır benim fikirlerimde çok para etmeyebilir tabi dsfkh
Zaten 45-50 win'im var rogue'la hepsi de raptor. Durumun ayıkındayım yani. Daha bikaç ay ugrasmam ama oil ogrenmekle falan. Anca edwin çıkacak da.... İlk çıkarttıgım legdi bu arada edwin, bu ne ya diyip kırmıştım:D tgt oncesi kimsenin rogue oynamadıgı donemde.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

Wishmaster said:

Bu dediklerin yazılımsal anlamda kolaylıkla yapılabilir şeyler. Balance sağlayacaksa, oyunun oynanabilirliğini arttıracaksa neden olmasın? Sen her kartın eşit olasılığa sahip olduğu düşüncesine nereden sahip oluyorsun mesela? Açıklandıysa böyle bir şey eyvallah?

varsayıyorlar :D

kafası güzeller hala neler yazıyorlar ya.

adamlar istese %90-10 da yapar. ama niye yapsın niye, bunun cevabı yok. azıcık düzgün besleniyorsan, akıl çalışıyorsa falan zaten bunlara kafa bile yormuyorsun. sıkıntı bu noktada.

varsayan bir avuç kişi kafalarına göre 3 maçta şanssız olup sonra "evet evet blizz oynuyor" diyor. olay bundan ibaret.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

k1nJo said:

Wishmaster said:

Bu dediklerin yazılımsal anlamda kolaylıkla yapılabilir şeyler. Balance sağlayacaksa, oyunun oynanabilirliğini arttıracaksa neden olmasın? Sen her kartın eşit olasılığa sahip olduğu düşüncesine nereden sahip oluyorsun mesela? Açıklandıysa böyle bir şey eyvallah?

varsayıyorlar :D

kafası güzeller hala neler yazıyorlar ya.

adamlar istese %90-10 da yapar. ama niye yapsın niye, bunun cevabı yok. azıcık düzgün besleniyorsan, akıl çalışıyorsa falan zaten bunlara kafa bile yormuyorsun. sıkıntı bu noktada.

varsayan bir avuç kişi kafalarına göre 3 maçta şanssız olup sonra "evet evet blizz oynuyor" diyor. olay bundan ibaret.

ulan onu yapmaz zaten allah allah.
yapılabilecek olan şeyleri söylediğimizde de ergen gibi zıplıyorsun benim de uyuz olduğum nokta bu.

ayrıca sana ne isteyen yorsun kafasını hayret bi şey. senin ağlamalarından daha az yararsız değil ve daha ilgi çekici.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kac gundur hearthstone a takildim. Neredeyse butun charlari actim sayilir. Yaklasik 500 gold gibi bir miktar birikti. Basic quest ler, bizim arkadaslar sagolsun android phone, tablet, iphone, samsung s6 den 9-10 pack geldi. Sanirim bir tek ipad pack eksik.
Hangi siteye baksam haci gold lari harcama dursun, arena da harcarsin, ya da naxx da harcarsin gibi yorumlar var.
Acikcasi simdilik para harcamak gibi bir dusuncem yok. Gold lari en efektif kullanma methodu nedir? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

esasında full şans değil ya, sabahın köründe pek kimse olmuyor, kötü deck de olsa iyi gidebilme şansın oluyor baya çünkü geçen demiştim sana, üst üste aynı adam geldi 8&9 winde. hani win-lose'u bırak win sayısının bile eşit olmasına imkan yok oyunların birinden birinde.

akşamüzeri yoğun olduğunda daha denk istatistikli adamlar, daha iyi deckler falan çıkıyor işte ondan kötü bitme ihtimali bir nebze daha fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

fatigue warrior sanslida control priest anasini aglatiyor :( hani ben daha fatigue ve control warriorla iyi oyniyan bi control priesti yenmeyi basaramadim, yendiklerimde hep hata yapmalari yuzunden oldu

entomb su oyuna koyduklari en iyi kartlardan biri direk net, meta hizli olmasa millet entomb yuzunden agliyordu simdi hep
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...