Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

bi yapıştır bakalım elindeki legendary'leri ve elindeki deckleri. kullanılanlar kaç taneymiş acaba... rank 5 çıkmakta bişi yok.

kaç tane kullanılan legendary var kaç tane harbici deck var. günde kaç saat oynuyorsun gibi önemli kıstaslar var. dediğim gibi hep yarım okuyorsunuz yazılanları.

ha bir de süper ballısındır, 15 legendary çıkmıştır 13'ü meta'da kullanılandır örneğin. bu tamamen normalin dışında bi durum olur. vs vs.

siyah-beyaz bi durum değil yani, tonlarca değerlendirilmesi gereken şey var.

Günde 2 saat falan oynuyorum bu hesapla, quest kaçırmıyorum, hafta sonları biraz daha artıyor tabi oynadığım süre.

Altta verdiğim 5 deck sürekli oynadıklarım, ayrıca 1 tane deathrattle hunter var ama epeydir görev yapmak dışında oynamadım. Reno warlock denemem var ama o da sayılmaz pek, oturmadı daha. Warior-rogue deckim yok.

Sylvanas, Dr Boom, Ysera, Trion'u ben craftladım. Adventure'lardan baya bir legen geldi onları saymaya gerek yok.

Alexstrasza, Al'Akir, Sneed ve 5-6 tanede çöp legen çıktı bu güne kadar açtığım packlerden.

Dragon Priest

Dragon Mage

Paladin

Ramp Druid

Shaman

Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadığım bölümün mesajlarının yarısından fazlası hearthstone, bölümün adı magic the gathering.

hatta bütün kart oyunları burda, ama bölümün adı magic the gathering hahah.

admin ağır tutucu heralde, bölümün adını kart oyunları veya tcg falan yapmak bu kadar zor olmasa gerek :p
Sosyal ağlarda paylaş

Secret paladini rahat tokatlayan tek şey freeze mage... Renolock başta doğru kartlar gelmezse, 6. Turn'e 2 minion geride giriyorsa falan oto gg çekiyor. Anca avenge challenger'düşecek de bgh'licen de. Peheeeey. Kısacası iyi açılan bir secret paladinle freeze hariç her şeyi tokatlarsın. O yüzden 1 numara zaten 3 aydır.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet face Shaman'a karşı akmışım ortamlara ilk 4 turn damage bile yememişim, board'umda 1 tane 1/3 taunt, 5 tane 1/1 ve shredder var. her yaratığını patır patır temizliyorum. Shredder'ım ölüyor, ne çıkıyor, Unstable Ghoul....

işte şans bu oluyo. oyundaki %25-33-50 şansları bir nebze kontrol edebiliyorsunuz da, gidip 88'de 1 ihtimalle ghoul çıkınca insan sinirleniyor haliyle :D Doomsayer çıksa yeminlen daha iyi ya, en azından rakip bişiler oynayıp tempo elde edemeyecek. Gidip açık ara en kötü minion düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...