Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya birinin bana acilen kayıt etmeyi öğretmesi lazım. az önce turnuvalarda falan olsa ortalığı yıkacak bi maç yaşadım, kaydetmem lazımdı.

Önceki tur 4'lük implosion atmıştı. 1 minion daha vardı, Brann indi rakip, üstüne ne battlecry varsa indi. Pebbler indi, iki kere trigger'lıyor tabii. O 2 kereden de Raliquary Seeker çekmiş hipnator. 9/9 indi 2 tane yani. bi de ortalarına Argus indi. 2 tane 11/11 taunt ve 1 tane 2/3... 4 manaya.... fena diil :D

neyse temizledim baya bi resource harcayarak. ama ben o resource'ları harcamışken Jaraxxus indi herif. Bilen bilir Brann/Renolock matchuplarında kim düzgün bi board'a Jaraxxus inerse kazanır %90. Basmaya başladı takır takır 6/6'ları. Boom indi bi de 5'ledi minion'ları, 2 tane 6/6, Boom ve zibidi botlar var. Benim MCT gitti bot çaldı tabii ki.

Reno falan atmak zorunda kaldım, heal'ladım kendimi, taunt falan indim. 3 tane kıçı kırık 2/3, 3/3 ve 2/1'im var, bi de tauntlu 5/4 Shredder'ım var. Hooop MCT ile Shredder'ı çaldı tabii. Concede basacaktım tuttum kendimi, tur bana geçti çektim Demonwrath geldi devler ordusuna karşı.

Haydi concede dedim, sonra farkettim ki adamın health 8. Benim 7 kart kalmış, biri Rag. Tap'ledim, geldi cicim. İndim oyuna "well played" dedim, 6 minion yerine rakibi seçti Rag.

ohşşşşşşş. vaşşşşşşşşşş
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Yağmurlu günler için

ya birinin bana acilen kayıt etmeyi öğretmesi lazım. az önce turnuvalarda falan olsa ortalığı yıkacak bi maç yaşadım, kaydetmem lazımdı.

Önceki tur 4'lük implosion atmıştı. 1 minion daha vardı, Brann indi rakip, üstüne ne battlecry varsa indi. Pebbler indi, iki kere trigger'lıyor tabii. O 2 kereden de Raliquary Seeker çekmiş hipnator. 9/9 indi 2 tane yani. bi de ortalarına Argus indi. 2 tane 11/11 taunt ve 1 tane 2/3... 4 manaya.... fena diil :D

neyse temizledim baya bi resource harcayarak. ama ben o resource'ları harcamışken Jaraxxus indi herif. Bilen bilir Brann/Renolock matchuplarında kim düzgün bi board'a Jaraxxus inerse kazanır %90. Basmaya başladı takır takır 6/6'ları. Boom indi bi de 5'ledi minion'ları, 2 tane 6/6, Boom ve zibidi botlar var. Benim MCT gitti bot çaldı tabii ki.

Reno falan atmak zorunda kaldım, heal'ladım kendimi, taunt falan indim. 3 tane kıçı kırık 2/3, 3/3 ve 2/1'im var, bi de tauntlu 5/4 Shredder'ım var. Hooop MCT ile Shredder'ı çaldı tabii. Concede basacaktım tuttum kendimi, tur bana geçti çektim Demonwrath geldi devler ordusuna karşı.

Haydi concede dedim, sonra farkettim ki adamın health 8. Benim 7 kart kalmış, biri Rag. Tap'ledim, geldi cicim. İndim oyuna "well played" dedim, 6 minion yerine rakibi seçti Rag.

ohşşşşşşş. vaşşşşşşşşşş

Arkadaş kendi başına gelse 18 sayfa ağlar bi sonraki xpacte bile hatırlatır, şimdi nasıl ballandıra ballandıra anlatmış.

İ

NA

NIL

MAZ
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

sabonis said:

Yağmurlu günler için

ohşşşşşşş. vaşşşşşşşşşş

Arkadaş kendi başına gelse 18 sayfa ağlar bi sonraki xpacte bile hatırlatır, şimdi nasıl ballandıra ballandıra anlatmış.

İ

NA

NIL

MAZ

AHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

sabonis said:

Yağmurlu günler için

ohşşşşşşş. vaşşşşşşşşşş

İ

NA

NIL

MAZ

ağlamayalım, kıskanmayalım pls. he bi de adamın o olaydan önceki ballarını es geçmek de senin gibi bir rank 20'ye yakışırdı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Olm senin anlamadığın şey legend olmadan önce de böyle konuşuyordum ben. Çok anladığım konuda çok acımasız oluyorum :D
He bi de ben ne olursam olayım, Rank 20 civarı civarı takılan adamlarla bırak dalga geçelim de mi he?

Bi de her şeyi geçtim 30 milyon oyuncu var, hadi 100de 1i competitive olsa, 300bin. Bunların 100'de 2-3ü legend oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aga geçicen şimdi rank 20 mirmi (ki 20 ne lan asd, 15 bile olsan gelen yıldızla 20 yapıyor seni direk), aylardır yok ben şanssızım yok böyle rngnin içine edeyim yok bende patlıyor bilmemne bu forumu kişisel ağlama duvarına çevirdin mi çevirdin.

Şimdi %14 ihtimal proclamış lethalı kapmışsın, aylardır döktüğün gözyaşlarına ihanet edip zil takıp oynuyor musun oynuyorsun.

Bu tutarsızlık nedir sabonis ha nedir bu tutarsızlık? Utanmasan zenne olacaksın başımıza 1 (yazıyla bir) oyun kazandın diye, hala gelmiş şöyle yaparım böyle yaparım. Ya sen bunu hesabını gözyaşlarınla harcadığın forum bytelarına nasıl vereceksin HA NASIL?!?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Aga geçicen şimdi rank 20 mirmi (ki 20 ne lan asd, 15 bile olsan gelen yıldızla 20 yapıyor seni direk), aylardır yok ben şanssızım yok böyle rngnin içine edeyim yok bende patlıyor bilmemne bu forumu kişisel ağlama duvarına çevirdin mi çevirdin.

Şimdi %14 ihtimal proclamış lethalı kapmışsın, aylardır döktüğün gözyaşlarına ihanet edip zil takıp oynuyor musun oynuyorsun.

Bu tutarsızlık nedir sabonis ha nedir bu tutarsızlık? Utanmasan zenne olacaksın başımıza 1 (yazıyla bir) oyun kazandın diye, hala gelmiş şöyle yaparım böyle yaparım. Ya sen bunu hesabını gözyaşlarınla harcadığın forum bytelarına nasıl vereceksin HA NASIL?!?

İşte düşün kaç tane ağlamışım, kaç kere sevinmişim. Bu kadar korkunç rng'ye rağmen neler neler yapıyorum =P Ki başıma gelenlerin yüzde 10'unu anca yazıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

hem parayla kartları al
hem ragnaros 1/6 şansla vursun
sonra gel

SKILLLZZZ!

diye ağla
senin skill dediğne bizim mahallede baba parası diyolar

1/7 lütfen =)

Toplam 3 adventure ve 50 pack aldım, hepi topu heralde 150 lira harcamışım oyuna.
Şimdi gold biriktirmek gerek bi sonraki expansiona 2.5 ay falan var heralde.. Onda da bi 50 pre-purchase yaparım. Temiz iş.
Sosyal ağlarda paylaş

@yav: 1 oyun içinde 5-6 kere falan rng kartlarının en kötüsünü yediğin zaman tartışalım. Mesela yazdım mı buraya bilmiyorum. Geçen gün Shredder'dan bana 1/1 veya 1/2 çıktı hatırlamıyorum, rakibin 2 shredder'ından 4/4 ve 3/4 çıktı, implosion attım 2 vurdu, üstüne bane of doom attım blood imp geldi. tabii ki insan bi huylanıyor. mesela biri implosion 4 atar biri 2 atar, o bile oyunun kaderini beliriyor ama orada ihtimaller dahilinde. shredder'dan, bane of doom falan baya ihtimal dışı şeyler. olay hata yapmadan oynamayı öğrenmek. gerekirse 16/16 van cleef inip bgh'i göze alacaksın, eline göre doğru play oysa. yediğin zaman da yersin ağzına bgh'i :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...