Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

valla playoff, yabanci kurali, sike ortbasi, terimi milli takima koymak gibi 3-4 senedir sure gelen Galatasaray'i asagi cekme cabalarinin sonunda artik bu cabalarin durmasi gerekir zaten.

ilk 6 da tutacaksin tabi. FB ve BJK seneye madridle, barcayla oynadiginda turk futbolu GS olmadigi surece aslinda katar seviyesinde oldugunu hepimiz izleyecegiz. Galatasaray'in bir an once toparlanmasi lazim turk futbolu adina.
Sosyal ağlarda paylaş

3. 4. olamadiktan sonra 6. olsan ne farkeder 12. olsan ne farkeder. Ki olamayiz zaten bu gidisle 3-4.

Tek care kupa.

Hayir benim anlamadigim Denizli de haftalardir ligin oneminin farkinda degil miydi kimse soylemiyor muydu bilmiyourm. Lazio ya elenecegin belli elesen ne yazar, lige deli gibi asilmasi lazim su an su takimin kimsenin ipledigi yok..
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

valla playoff, yabanci kurali, sike ortbasi, terimi milli takima koymak gibi 3-4 senedir sure gelen Galatasaray'i asagi cekme cabalarinin sonunda artik bu cabalarin durmasi gerekir zaten.

ilk 6 da tutacaksin tabi. FB ve BJK seneye madridle, barcayla oynadiginda turk futbolu GS olmadigi surece aslinda katar seviyesinde oldugunu hepimiz izleyecegiz. Galatasaray'in bir an once toparlanmasi lazim turk futbolu adina.

Şike olayı sayesinde şampiyon olmadınız mı abi siz kaç sene haha. şike olayı işinize gelmesi lazım. Fenerbahçe darmadağın oldu, trabzonun tüm adamları topladınız şampiyon oldunuz kaç sene lol
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Playoff konusunda haksiz sayilmaz ama Valequenta, az daha coktan sampiyon oldugumuz sezonu veriyorduk, sacma sapan bir isti ne oldu ortalarda yok simdi. Tamamen FB icin yapilmis bir olaydi..

şeyi hatırlıyor musun, süper final ilan edildiğinde kacıncı haftaydı ?
ligin başı değilmiydi ? yoksa sezonun yarısında mı olmustu ben hic hatırlamıyorum onu.

hani insanlar gs'nin şampiyonlugunu engellemek icin falan diyor da ondan soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

3 temmuzdan sonra oldu playoff karari. yani fenerbahce ve besitkasin potansiyel puan silme cezasinin konusuldugu donemde.

Puan silmenin nasil etkisini azaltirsin? Yariya bolerek.

Bunu anlayamayacak seviyede insanlar var malesef. Hakikaten suraya yazmamayi dusunuyorum artik cunku IQ ortalamasi fena durumda
Sosyal ağlarda paylaş

@applevodka, aynen Vale'nin dedigi gibi...

Anlamsiz itiraz etmene gerek yok GS ile ilgili herseyde. Ben de senin kadar hatirliyorum sureci ve evet Playoff tamamen BJK ile FB olasi bir ceza durumunda yaristan kopmasin diye yapildi.

Neden o sezon veya baska sezon degil?
Sosyal ağlarda paylaş

Şu lafı trabzonlular dese neyse ya. Esameniz okunmuyordu o sene diyorum, size ne gibi bir zararı var şike sürecinin. Fener anında düşürülüp Trabzon CL'ye direkt gitse şelçuk burak vs. size gelir miydi sence?
Tamamen size yaradı bu olaylar, resmen wildcard aldınız çemkiriyorsunuz bi de yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

@applevodka, aynen Vale'nin dedigi gibi...

ben sebebini sormuyorum abi. sebebi ortada zaten onu hepimiz biliyoruz.
lig sonunda süper final olacak denildiği zaman puan durumu nasıldı ?

0-0-0 değil miydi ?

gs 10 puan öndeyken mi süper final geldi ?
nası gs'nin şampiyonlugu elinden alınsın diye oluyor o zaman ?
fener ya da beşiktaş 10 puan önde girse süper finale gs sampiyon olsaydı nolcaktı ?
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Sotto said:

Playoff konusunda haksiz sayilmaz ama Valequenta, az daha coktan sampiyon oldugumuz sezonu veriyorduk, sacma sapan bir isti ne oldu ortalarda yok simdi. Tamamen FB icin yapilmis bir olaydi..

şeyi hatırlıyor musun, süper final ilan edildiğinde kacıncı haftaydı ?
ligin başı değilmiydi ? yoksa sezonun yarısında mı olmustu ben hic hatırlamıyorum onu.

hani insanlar gs'nin şampiyonlugunu engellemek icin falan diyor da ondan soruyorum.

Doğru ama eksik söylüyorsun. Süper Final zımbırtısı sezon başı AKP'den de katılanların olduğu bir toplantıda dayatıldı. Ancak puan silinme falan hiç konuşulmadı. Galatasaray da farkı açmaya başlayınca puanlar yarıya düşecek gibi abuk subuk saçma sapan bir şey ortaya çıktı. Buçuklu muçuklu saçma sapan bir sistem çıktı ortaya.

Aynı şeyi yabancı sınırında da yaptılar. En başta söylendi Galatasaray kendisini hazırlasaydı diyorsunuz ama kimse yedek kulübesinde yabancı tutamayacaksınız demedi. Bu da tıpkı Süper Final gibi sürece göre şekillendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...