Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

https://pbs.twimg.com/media/CZPEO4RWAAA5BNM.jpg

bu gerçek mi la
sebepler

- Suriye savaşı
- Suriyeli göçmenler,
- Dövizdeki artış
- Suruç, Ankara, Diyarbakır bombaları,
- Nato yardımlarındaki aksama,
- E bilet uygulaması
- şike davası

bu gerçekse bayağı efsaneymiş. Suriyeliler yüzünden Hamite 40 milyon tl para ödedik demişler
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

yahu o komidin meselesini bilmeyen mi var sdsfd asıl mesele bizim cimboma attığımız 6 golün beşiktaşlılar tarafından kullanılması...

bilmeyen var abi ki 2 sayfa önce adam komidin falan diyip seviyeyi düşünüyorsunuz demiş yavru kedinin biri sdsafa

liverpool 8 ? ile sadece liverpool mu dalga geçti
pendik fener maçı için sadece pendik taraftarı mı dalga geçti ?
Sosyal ağlarda paylaş

yakaladığın yerden vuruyorsun abi futbolun espirisi güzelliği burda.

yemedik tamam mı yemedik 8 yemedik diye rage bağlayan fanatiklerden değilsen gülüp geçiyorsun işte.

bana göre ontiviriri ve tarık 'joker' camdal a verilen melyor dolarlar gs'nin yediği 6 dan 4 lerden daha komik ve dalga geçme malzemesi yani sdsafa

ha o pankartı ben yapsam 6 kullanmazdım ama kullanılması için de ille sana ait olması gerekmiyor onu diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

kayserili said:

2016 nın en büyük rezil etmesi.

Rewendor said:

Peregrin said:

Rewendor said:

Tamam Aysal mali durumu fena göçürttü, çok fantastik kazık yediği ücretler var, yok değil... Mali tabloyu dibe çekti.

Ama bunlara rağnmen kızamıyorum adama. Şu da var ki adam Real'e 3 tane atmış, taraftarın "beş beş beş beş" diye tempo tuttuğu bir takım yarattı. Ha, adamlar şanslıydı, paçayı beş yemeden kurtardılar B)- *bait deployed* Ama Real'e karşı "beş beş beş" diye tempo tutacak kaç takım taraftarı var dünyada?

kucuk takimlar kazandiklari maclarla buyuk takimlar

oh wait

Kupa lazımsa onda ülke sınırları içinde rakipsiziz zaten :)

AHAHAH utanmaz buna verecek cevap bulamamış.
Şikeden hüküm giyen klüp taraftarı arkadaşlarda gene çirkefliğe başlamış şanlı aslanıma. Sportif olarak yetemeyince çeneye vuruyo işte. Hele feda feda diye bağıran, ağlayarak 2. yıldızı takan basit takımın basit taraftarının direk "komidin" falan diye seviyeyi kendi taraftar profiline yaklaştırmaya çalışması ise baya ezik bi durum.

Umarım birgün rakiplerimizde aslanımın asaletine ve uluslararası alanda ülkesini muhteşem başarılı bir şekilde temsil etme kültürüne erişir. Amin.

ulan gocuk, para komidinin üstünde muhabbetini galatasaray taraftarı başlattı, şikeden hüküm göremiyorum ben, dilersen konuyu gazetelerden takip edebilirsin.

işim gücüm yok burada sidik mi yarıştıracağım. hadi git alo sadaka hattına dadan. biz popcorn soda yapıyoruz.

Sakin ol şampiyon.
Şikeyle gelen ama.
Hani UEFA nın Avrupa kupalarına almadığı şikeyle gelen şampiyonluk.
Hala bide hüküm yok diyo utanmaz.
LOL.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Liebe said:

yahu o komidin meselesini bilmeyen mi var sdsfd asıl mesele bizim cimboma attığımız 6 golün beşiktaşlılar tarafından kullanılması...

bilmeyen var abi ki 2 sayfa önce adam komidin falan diyip seviyeyi düşünüyorsunuz demiş yavru kedinin biri sdsafa

liverpool 8 ? ile sadece liverpool mu dalga geçti
pendik fener maçı için sadece pendik taraftarı mı dalga geçti ?

Diyelim ki bilmiyodum.
Diyelim ki o pankartı bizimkiler açmış ilk.
Seviyeyi yerlere düşürdüğün, kendini rezil ettiğin gerçeğini değiştirmez ki bunlar...
Kendi takımınızın başarılarıyla değil, rakip takımın başarısızlığıyla övünmeniz ne kadar ufak çaplı bi takım olduğunuzun da göstergesi zaten minik kuş.
Sosyal ağlarda paylaş

diyelim ki ne demek ya ahaha zaten toki arenada açıldı o pankart.

gs açınca seviyeyi düşürme kendini rezil etme yok. biz bunu hatırlatınca mı seviye düştü ?

gs Beşiktaş'ın o zamanki sıkıntıları ile dalga geçerken büyük takım, şimdi Beşiktaş dalga geçince küçük takım mı oldu ?

kayseride oksijen mi az nedir sddsafa
Sosyal ağlarda paylaş

kayserili said:

Peregrin said:

kayserili said:

2016 nın en büyük rezil etmesi.

Rewendor said:

Peregrin said:

Rewendor said:

Tamam Aysal mali durumu fena göçürttü, çok fantastik kazık yediği ücretler var, yok değil... Mali tabloyu dibe çekti.

Ama bunlara rağnmen kızamıyorum adama. Şu da var ki adam Real'e 3 tane atmış, taraftarın "beş beş beş beş" diye tempo tuttuğu bir takım yarattı. Ha, adamlar şanslıydı, paçayı beş yemeden kurtardılar B)- *bait deployed* Ama Real'e karşı "beş beş beş" diye tempo tutacak kaç takım taraftarı var dünyada?

kucuk takimlar kazandiklari maclarla buyuk takimlar

oh wait

Kupa lazımsa onda ülke sınırları içinde rakipsiziz zaten :)

AHAHAH utanmaz buna verecek cevap bulamamış.
Şikeden hüküm giyen klüp taraftarı arkadaşlarda gene çirkefliğe başlamış şanlı aslanıma. Sportif olarak yetemeyince çeneye vuruyo işte. Hele feda feda diye bağıran, ağlayarak 2. yıldızı takan basit takımın basit taraftarının direk "komidin" falan diye seviyeyi kendi taraftar profiline yaklaştırmaya çalışması ise baya ezik bi durum.

Umarım birgün rakiplerimizde aslanımın asaletine ve uluslararası alanda ülkesini muhteşem başarılı bir şekilde temsil etme kültürüne erişir. Amin.

ulan gocuk, para komidinin üstünde muhabbetini galatasaray taraftarı başlattı, şikeden hüküm göremiyorum ben, dilersen konuyu gazetelerden takip edebilirsin.

işim gücüm yok burada sidik mi yarıştıracağım. hadi git alo sadaka hattına dadan. biz popcorn soda yapıyoruz.

Sakin ol şampiyon.
Şikeyle gelen ama.
Hani UEFA nın Avrupa kupalarına almadığı şikeyle gelen şampiyonluk.
Hala bide hüküm yok diyo utanmaz.
LOL.

son baktigimda 2010-2011 yilinin sampiyonu fenerbahceydi

top lel
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...