Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

ben buna cevap vermemişmiyim ya.

adamın ilk geldiği sene gs avrupada değildi karşılaştırcak bişey olmadığı için yazmadım

diğer 2 seneyi yazdım ligde ve cl'de aldığı kartları.
sayıları yazarken de direk transfermarkt'dan aldım, ikinci sarıdan kırmızı olayı italya da olsa cl de olsa tr de olsa aynı yani, yaptığım bir kurnazlık yok baktım yazdım site orda gidip bakarısn.

telden yazdığım için de iki sene yazdım bıraktım, son sene 3 fazla sarı kart görmüş olması kart/dk oranını pek değiştirmiyor.

ki olay burda gs'yi koruyorlar bıdıbıdı olayı değil. aynısı emre'ye de yapılıyordu istedikleri pisliği yapıyorlar sahada, avrupaya gidince ağızlarına vuruyorlar kartları sonra ağlıyorlar ''tr de olsa hakem düdüğünü asardı bu sarı kartı verse'' diyerekten.

ama ortada sayısal veriler olmasanına rağmen hülooo moduna girilmesi komik
Sosyal ağlarda paylaş

Almanya'da işler Türkiye gibi değil, fiziksel kavganın cezası çok ciddi. O yüzden kavga eden Almanlar hep "horoz dövüşü" gibi ellerini arkadan kavuşturup "bak elle vurmuyorum" diye emin olduktan sonra göğüs göğğüse diklenir bağrırlar birbirlerine. Hakikaten tekme falan attıysa al başına belayı.
Sosyal ağlarda paylaş

sexdrugsrocknroll said:

6 kasımınız mübarek olsun arkadaşlar. saygılar.

https://www.youtube.com/watch?v=5C_AQ6mPSfA

Allahtan FB'bin daha ciddi bir başarısı yok tarihte. Biz UEFA kupasını bile dile getirmiyoruz dönümünü kutlamıyoruz artık, Fb tataftarı bir maç skorunu 15 senedri her sene hala yaşıyor. Bir de ciddi ciddi bir kupa falan alsalar hiç bitmeyecek heralde kutlamaları :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...