Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

ben anlamiyorum bu az zekali hamzayi adam 3 ogun ekmek mi yiyor sadece, bu nasil bir zeka?

antrenman yaptirma oyunculari kulube gotur, ama sadece ve sadece yasin'i ilk 11'e yaz diyorum. gol atti diye yazmiyorum bunu ama sol kanat nasil degisti gordunuz.

bunu nasil goremiyor ALLAHIM, her zaman ayni senaryo. yasinsiz basla geriye dus, yasini al daha iyi oynayip rakibi yenmeye calis. expert mode'da oynuyoruz biz bu dandik kadroyla, allahtan sansliyiz.

adam ekstra bisey degil ama bunun yerine bakkala gondermeyecegin olcani falan oynatiyordu bu herif.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah BANA iyi gün taraftarı da dedin yaaa saray düşsün kafana. Bu forumda benden daha kötü gün destekçisi bul saygıyla eğileceğim önünde.

Bir konuda haklısın 14 yıl şampiyon olamamışlığın yerleştirdiği bir alışkanlık/gelenek olabilir ama GS taraftarı yuhalamayı ıslıklamayı alkışlamaktan daha çok seviyor. BEN o düzene uyamıyorum. Kaybedilen maçlardan sonra gelip toplu zikir ayini gibi

O kütü
bu daha kötü
td berbat
hu hu hu

diyemiyorum. Belki yaşanmışlıklarım fazladır o yüzdendir. Umut Berbat Burak çok kötü derken, sağlık ocağındaki doktordan, çocuğumun öğretmeninden, yöneten siyasetçiden, kapıcımdan, çalıştığım iş arkadaşlarımdan, yöneticimden de kötü mü diye düşünüyorum.

Amerikadakilerle değil, buradakilerle kıyaslayınca yooo en az bunlar kadar iyi diyorum ve diğerlerini sevdiğim gibi bunları da seviyorum. Kaybedince de seviyorum kazanınca da. PArdon, arada zikrinizi bozuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Umut yine imkansizi basardi. Bu arada gs bu seneyi forma onune reklam alamadan bitirecek heralde...

Bu yönetim sanırım herhangi bir takımın başına gelebilecek en kötü yönetim.

Bir de üzerine utanmaları yok, ve çocuğun inanmayacağı yalanlar söylüyorlar.
Her fırsata Aysal vs diye de ağlıyorlar.

Bir tanesi çıkmış, gelir gider dengelemeye çalışıyoruz, Avrupa'ya alınmayacağız diyor, kimse de demiyor ki, ulan forma sponsoru neden yok ?

Bu aptal liseliler gidene kadar GS'yi maddi olarak desteklemenin anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Hayır biz zaten iyi oynuyoduk. Bilal korkuncu ve hakem dısında.

Hamzanın oyun okuması bilali oyunda nasıl tutarım baska bir olayı yok. Yoksa zaten yasin'in girmesi gerektigini herkes biliyor ama iyi oynayan rodriguez i cıkartarmaya oyun okumak diyosak inanılmazmıs.

Aynen öyle. Bilal, halısaha topçusu kıvamına gelmiş artık fizik gücü olarak. Emekli olup veteranlar takımına girsin.

Yasin'i oynatmamak konusunda kendine neden takıntı yaptığı da belli değil. Tarihin en kötü yönetiminin üzerine, newbie hocayı da koyduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Her şeyden önce teknik direktör sıkıntımız var.

Oyuncu kadrosuna bakarsak öncelikli eksik şöyle kodum mu oturtan, dur durak bilmeyen eline mızrak versen kaplan kovalayacak bir ön libero.

Daha sonra bir santrafor, bir de sağ kanat lazım takıma. Selçuk yerine de Bilal'den daha iyi bir alternatifle zenginleştirdik mi takım toparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Sneijder'dan daha çok asisti var o futbol bilmiyor dediğiniz Burak'ın.

Şu anda ligin en çok pas yapan takımı GS
En çok şut çeken takımı ve en çok isabetli şutu bulunan takımı.

TEk eksiğimiz top çalabilen Melomsu bir DM.

benfica maçında işler kötü giderse gel bi eleştiri yap nolur. nolur kaybolma bu sefer
Sosyal ağlarda paylaş

Eleştri elbette yaparım.

Tuttuğum takım yenilsin de haklı çıkayım diye izlemedim hiçbir maçı, umarım kazanırız. Hamza Hocaya da çok güveniyorum, eldeki malzeme ile en iyisini yapacağına eminim. Son maç yaptığı devre arası müdahalesi gece ile gündüz gibi değiştirdi takımı.

Bu finansal fair play konusu iyi açıklanmadı taraftara mesela ona çok kızıyorum, melo gitmrk zorundaymış o maaşla :/ kalanlarla da olabilecek in iyiyi izliyoruz bence. ÇOK büyük ihtimal de ya ipi göğüsleriz ya da az farkla ikinci geliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

sostizm said:

Sneijder'dan daha çok asisti var o futbol bilmiyor dediğiniz Burak'ın.

Şu anda ligin en çok pas yapan takımı GS
En çok şut çeken takımı ve en çok isabetli şutu bulunan takımı.

TEk eksiğimiz top çalabilen Melomsu bir DM.

benfica maçında işler kötü giderse gel bi eleştiri yap nolur. nolur kaybolma bu sefer

benfica kucağa alacak zaten o zaman kafaya dank edecekler ama çok geç olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Her şeyden önce teknik direktör sıkıntımız var.

Oyuncu kadrosuna bakarsak öncelikli eksik şöyle kodum mu oturtan, dur durak bilmeyen eline mızrak versen kaplan kovalayacak bir ön libero.

Daha sonra bir santrafor, bir de sağ kanat lazım takıma. Selçuk yerine de Bilal'den daha iyi bir alternatifle zenginleştirdik mi takım toparlar.

Herşeyden önce yönetim sıkıntımız var. Sonra teknik direktör. Sonra 4-5 iyi oyuncu ile bu işi huzur içinde çözeriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sostizmi tanımam ama o haklı, siz haksızsınız.

Gs maçında hakem ilk yarı resmen katletti. Rezaletti.
Takım da çok kötüydü gerçi. Bilal AMC falan büyük saçmalık Sneijder sahadayken. Zaten ilk yarı hiç yoktu oyunda. Gole rağmen maç boyuncada hiç beğenmedim. Rodrigez iyi topçu. Daha da iyi olucak umarım.

Gs 2. yarı hem teknik hem de fizik açıdan ezdi Gençleri. Hamza yönetiminde en iyi topunu oynadı zaten. Podolski inanılmaz fizik kasmış. Onu hiç böyle beklemiyordum. Sabri herhalde herkesi utandırmıştır. Her türlü bu takımda yedek olarak kalmalı. Yasin çok iyi bir kanat lig için. Ama hala golcu bi Targetman lazım bu takıma diye düşünüyorum Umut yerine. Ve iyi bir dmc.

Ayrıca cidden çok kötü takım Gençlerbirliği. El kebir ve Stancu hariç herkes çok kötüydü. Kalecileri inanılmaz kötü. Hiç güven vermiyor yaptığı kurtarışlara rağmen. Gençler böyle oynarsa kümeye oynar.

Lig için Fener maçı çok önemli. Galibiyet rahatça kazanılabilir Fenerin son haftalarına bakınca. Fener de inanılmaz kötü zira. Ama derbiler hiç belli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunca sene yenildik.

Daha iyi güçlü kadroyla gittik, yenildik
Daha formda gittik, yenildik
Daha iyi oyunla gittik, yenildik
Daha iyi t.direktörle yönetimle gittik, yenildik
Daha avantajlı fikstürle gittik, yenildik

Yenilmesek de en fazla beraberlik gördük.

Ne zaman favori gitsek yenildik, beraberliğe tutunduysak tutunduk. İlk defa hem kadro, hem idare, hem teknik yönetim olarak underdog olarak gidiyoruz. Yenersek bu sefer yeneriz, yenemezsek daha da yapacak bir şey yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...