Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

Cenk Ergün: "Gelecek sezon Avrupa kupalarına katılamayabiliriz"
Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, "Şu anda bulunduğumuz durumda gelecek sezon Avrupa kupalarına katılamayabiliriz." dedi.

iş sakat sanırım, hafiften dillendirmeye başladıklarına göre.

e hani uefa begenmisti sunumu, ikna olur gibi olmuslardi, goz filan kirpmislardi.
Sosyal ağlarda paylaş

gazete sallamaları onlar :) bjk'de de harikaydı güya 2 sene ceza aldık. Gazeteler uefa ceza vermeyecek şike vs duyum aldık dediler fenere yapıştırdılar. CAS olumlu karar verecek diye haberler haftalarca çıktı olumsuz sonuçlandı. Tiraj artsın diye doğruluğunu bilmedikleri saçma sapan olumlu haber yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

bağış kampanyası için yol yapıyor sanırım

Galatasaray'ı bağış kampanyası da kurtaramaz şu anda. Takımın genel olarak ciddi borcu var. Ancak asıl sıkıntı FFP kriterlerine takılıyor olmamız.

Dursun Başgan depoyu kapatıp tasarruf ettik diyo ya hani. Uefa zerrrre iplemiyor. UEFA'nın ilgilendiği sportif gelirler-sportif giderler dengesi. 10m bağış toplasak bile UEFA iplemez.

Aziz Başgan çok akıllıca bir taktik yaptı Sow'u Araplara satmakla. Aha buraya yazıyorum. Arapların cebinden 5m'den fazla para çıktıysa ben de adam değilim. UEFA başkanların cebinden takıma enjekte edilen paraları sportif gelir olarak görmüyor. Aziz Yıldırım bi yolunu bulmuştur. Cebinden sallıyorum 10m'i Araplara vermiştir. Araplar da Fenerbahçe'nin FFP konusunda rahat hareket etmesi için o 10m'i Fenerbahçe'ye ödemiştir. Nasıl olsa Arap Yarımadası'na FFP işlemiyor.

Win-win-win durumu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

GS gelecek sene avrupaya gidemezse mali durumu nasıl düzelecek,suan en buyuk gelır kaynagı sampıyonlar lıgı katılım ucretleri.Satılabilecek para eder adamda yok takımda,döngüye giriyor bu şekilde,bence uefa şartları düzeltmesi için 1-2 yıl daha süre verir
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda gelecek transfer yasağı GS'yi bitirir.

Eldeki kadro hem çok eksik, hem de üzerine yaşlı.

İlk 11 ve sabit rotasyon adamlarına bakınca Sabri, Balta, Chedjou, Selçuk, Umut, Sneijder, olur da iyileşirse Hamit hep 30+ adamlar, Burak ve Yasin de 30'a merdiven dayamışlar.

Takımda ön libero yok, forvet yok sayılır, rotasyonda eksik çok fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

BAŞAKŞEHİR zaferiyle Astana şokunu üzerinden atan ve ligde 2. sıraya yükselerek yeniden zirve yarışına ortak olan Galatasaray’da çok önemli karar… Takıma disiplin getirmeyi amaçlayan ve oluşan birlik beraberlik havasını korumak isteyen sarı-kırmızılı yönetim, özellikle yıldız isimlerin oyundan çıkarken yaptığı el-kol hareketleri ile memnuniyetsiz tavırları ‘disiplinsiz davranış’ kategorisinde değerlendirme kararı aldı.

BU tip hareketlerin Hamzaoğlu’nu taraftar önünde itibarsızlaştırdığını düşünen yöneticiler konuyu başarılı teknik adamla masaya yatırma kararı aldı. Hamzaoğlu’nun da yaşananlar hakkında ve neler yapılması gerektiği konusunda görüşü alınıp, tavsiyeleri istenecek. Yönetim, futbolcuların disiplinsiz tavırlarının devam etmesi durumunda ağır para cezaları ile kadro dışı uygulanacak. Artık bundan sonra G.Saray’da kimse hocaya trip atamayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım sezon ortasında Telles ve Brumanın opsiyonları kullanılır da kasaya biraz para girer. Aksi halde çok kötüyüz ya. Yönetim olarak rezalet durumdayız. Fakat sportif başarı olarak benim ciddi anlamda umudum var Türkiye liginde Cimbomdan.

Avrupadaysa çok tırtız bu yıl. En az 2 3 senelik ciddi bi plan lazım tekrar başarılı olabilmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Şu anda gelecek transfer yasağı GS'yi bitirir.

Eldeki kadro hem çok eksik, hem de üzerine yaşlı.

İlk 11 ve sabit rotasyon adamlarına bakınca Sabri, Balta, Chedjou, Selçuk, Umut, Sneijder, olur da iyileşirse Hamit hep 30+ adamlar, Burak ve Yasin de 30'a merdiven dayamışlar.

Takımda ön libero yok, forvet yok sayılır, rotasyonda eksik çok fazla.

ya paramız yok cezalıyız gençleşicez deseler kimse bir şey demeyecek zaten. insanları uyuz eden burak'ı umut'u selcuk'u sabri'si. hakan balta ile hala sözleşme yapıyorsun sen. galatasaray zaten her kadro ile şampiyonluğa oynuyor. sen sneijder'in falanın yanına serp alt yapıdan en potansiyelli adamları. taraftara da bunu açıkla kimse bişi demicek. bu taraftara yıllarca aydın yılmaz kakalandı.

sneijder-muslera-yasin-cheju-kevin-denayer-jose-carole

gerisini at çöpe gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Sneijderin yanina emre colagi koydu.

Taraftar olarak anneaini gecip anneannesine tecavuzu konustunuz.

Altyapi demeye kimsenin hakki yok

Yanlış anlaşılma olmasın, altyapı derken kastımız Trabzonspor :P

Bir şekilde punduna getirip Cardozo, MBia, Cavanda, Mehmet Ekici, Marko Marin beşlisini çeksek daha da transfer gerekmez zaten, taş gibi olur takım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...