Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Demagoji ve bahane kabul etmiyoruz genellikle bu tür durumlarda. İkinci defa konuyla alakası olmadığı halde gelip agro çekmek için "o değil de..." diye tahrik mesajı geliyor. Amaç, sebep belli, devamını boşuna tartışmayacağım.

Ben uyarımı yaptım da, bundan sonrası "persistent fouling"den kartlara gider.
Sosyal ağlarda paylaş

bu tarz tehditkar bi mesajdan sonra ne kabul edip etmediğinizle pek ilgilenmiyorum açıkçası. demagoji yok. gs başlığında gs oyuncusunun kullandığı serbest vuruşu paylaşmanın hiç bi şekilde kurallara aykırı bi tarafı yok. önce gs bursa maçı başlığında mesela alaksızca fenerbahçe taraftarı resmi paylaşanlara yapın uyarılarınızı, yapmıyorsanız da lütfen burada tartışma yaratmayın, hepimizin yaptığı gibi gülüp eğlenin görsellerle. görüşmek üzere :)
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

... gs başlığında gs oyuncusunun kullandığı serbest vuruşu paylaşmanın hiç bi şekilde kurallara aykırı bi tarafı yok. ...

Demogoji kısmı tam bu cümle oluyor. Sürekli tahrik etmeye çalışanları bir süre kadro dışı bırakıyoruz, ilkinde normal kabul edip gözardı ettik, ikincisi buydu, uyardık, tavrın devamı halinde mecbur ona göre uygulama gerekecek.

Daha önce de rakip takımlarda veya maç başlıklarında (bunda bahsettiğin FB görseli koyanlar da dahil) uyarıda bulunduk.

Ben de gülüp geçme taraftarıyım ama herkes öyle olmuyor, bu noktadan önlem alınmazsa sonra kavgalar oluyor, sonra kamyonla adam ceza alıyor, daha önce başımıza geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

mesajın tamamını okuyun lütfen, yanlı değerlendirmeyelim bu tip şeyleri, eğer kuralların uygulanmasını veya bölüm düzenini sağlamayı kendinize görev edindiyseniz lütfen bütün başlıkları tek tek inceleyip uyarılarınızı yapın, veya dediğim gibi bırakın insanları küfür, hakaret vesaire içermeden görsel koyuyorlarsa eğlensinler istedikleri gibi, ikisi de olur. ama böyle olursa sinirlendiğinizi ve kasıtlı yaptığınızı düşünürüm, öylesi de sizin gibi çok kıymetli bir moderatöre yakışmaz :)
görüşürüz
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sinirlenmem, nitekim burada en basidinden Sabri'yle en çok dalga geçen benim. Hatta takım için fanatik olmanın saçma olduğunu düşündüğümü söyledim diye, "takım keyif vermiyorsa niye izleyeyim maçını" dedim diye az eleştirilmedim, rahatım bu konularda. Takip eden arkadaşlar da onaylayacaktır. Ama 2 gün üst üste konuyu buraya getirmeyi pattern olarak gördüğüm için işler çığrından çıkmadan belirteyim dedim. Yoksa tek başına cezalık durum yok.

Daha önce İbrahim Toraman - Üzülmez kavgasından daha abzürt sebeplerden ne kavgalar çıktı burada. Dikkat etmek lazım, neyse konuya dönelim. Gerçi takım ortada, transfer politikası ortada, pek konuluk bir şey de kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ben sinirlenmem, nitekim burada en basidinden Sabri'yle en çok dalga geçen benim. Hatta takım için fanatik olmanın saçma olduğunu düşündüğümü söyledim diye, "takım keyif vermiyorsa niye izleyeyim maçını" dedim diye az eleştirilmedim, rahatım bu konularda. Takip eden arkadaşlar da onaylayacaktır. Ama 2 gün üst üste konuyu buraya getirmeyi pattern olarak gördüğüm için işler çığrından çıkmadan belirteyim dedim. Yoksa tek başına cezalık durum yok.

Daha önce İbrahim Toraman - Üzülmez kavgasından daha abzürt sebeplerden ne kavgalar çıktı burada. Dikkat etmek lazım, neyse konuya dönelim. Gerçi takım ortada, transfer politikası ortada, pek konuluk bir şey de kalmadı.

kızıp yaptığını düşündüğüm için üstüne gelicektim açık konuşiyim ama hakkaten şu yaklaşımdan sonra sadece içtenlikle tebrik edebilirim. thumbs up (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Dengeoğlu, sağ ayaklı stoper alıp sağ bekte de oynatmak istiyor ama Denayer stoperin dibi. Devşirmen zor, al sağ kanat onu oynat ama muhtemelen City de duysa ulan adamı geliştireceğiz diye veriyoruz sağ bekte çürütmeyin der vazgeçer.

Uruguay'dan bir sağ bek ismi dolaşıyordu yine scout işi. Ben çok beğeniyorum bu hamleleri olursa ama takımın orta saha+hücum yaş ortalaması 30 küsür, defans rotasyonu 23-24 olacak. Ama stoper ve sağ bekte alınacak olan adamda çok hata lüksü yok, Carole ve Rodriguez rotasyon gözüyle bakılıyor o yüzden her olumlu hareketleri katkıdır; fakat bize bildiğin taş gibi sağ bek ve stoper lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Adam Osmanlıspor maçını izleyince vazgeçmiş takıma gelmekten :D

hürriyet said:

Galatasaray'ın dün akşam İstanbul'a getirdiği ve TT Arena locasında Osmanlıspor maçını izlettiği Jason Denayer, transfer görüşmesi yapmadan gitti.

Türk Telekom Arena’da maçı izledi, İstanbul’u gezdi ve gitti!

Galatasaray’ın manchester city Kulübü'nden kiralamak istediği Jason Denayer, transfer görüşmesi yapmadan İstanbul’dan ayrıldı.

Dün, babası ve menajeri ile birlikte saat 17.20’de İstanbul’a gelen ve Osmanlıspor maçını Türk Telekom Arena’da Galatasaray Kulübü'nün kendisi için tahsis ettiği özel locada izleyen Belçikalı stoper, sarı kırmızılı yönetim ile masaya oturmadan İngiltere’nin yolunu tuttu.

Denayer ve menajerinin transfer görüşmesi yapmak isteyen Galatasaray yöneticilerine, "Biz kararımızı bildireceğiz" diyerek İstnabul'dan ayrıldı.

Manchester City alt yapısında yetişen ve geçen sezon Celtic'te kiralık olarak forma giyen Jason Denayer'i, Galatasaray'ın yanı sıra Marsilya da istiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

bu takım kim falan diye sormuştur. lige yeni çıktılar denilince meh çekmiştir direk, takımın seviyesini görünce tüydü işte :)

rezillik yani kap'a bildirip fail olmayı geçtim, ülkeye getirdiğimiz adamları bile transfer edemiyoruz. birkaç sene sonra kompany seviyesine çıkarsa bu adam, daha bu maça çok söveriz herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...