Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Aksine Quaresma şuan takımdaki en rahat kişi gibi, son iki maçtır adam takımı sırtlıyor. Tecrübesini ilk defa beyniyle birleştirip oynamaya başladı, adam bu sefer galiba harbi istiyor.

Hani bunu ben diyorum, Bilic'ten daha çok sevmediğim biri varsa o da Toraman'la birlikte Quaresma'dır da son dönemlerdeki genel katkısı beklenenin çok üstünde seyrediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

quaresma sıkıntı içinde değil aksine en iyi dönemlerini geçiriyor.

ozzy yükü sosa ile paylaşmaya başladığı için arka plana attı kendini.
ilk yarı ozzy takımı taşıdı simdi sosa taşıyor kilit işleri o yapıyor son 10 mac 4 gol 6 asist yapmıs adam bu sürecte ozzy 2 gol yapmıs

olcay ise olcay. ilk 11 de görmeye dayanamıyorum.
60dk şenol hoca nasıl dayanıyor anlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

kerim olabilir.Ben güveniyorum o çocuğa şu an töreden de olcaydan da iyi oynar.

Sosayı sağa koymak ne kadar efektif? adam forvet arkası bariz şekilde daha iyi oynuyor. Ha sağ kanatta kötü mü, değil. Ama gerçek performansı 10 numara olarak gösteriyor.

tolgay ise fit filan değil, bu sene tolgayı geçicen ancak seneye hazır olur o.
Sosyal ağlarda paylaş

ya orası öyle tabi de hani kanatta 1 kişi eksik oynamak yerine sosa oraya çekilebilir.

direk çizgi adamı olarak değil de inside forvet mi denir ne denirse artık.

quaresma- winger oynarken sosa böyle daha ceza sahası yakınlarında daha içeriye yakın, 10 numara oynayan ozzy ile al vere girecek pozisyonda kullanılabilir. beck zaten cok gelmiyor sağdan, sosa da içe yakın olur, kanat hucumları sadece sol odaklı olur, onun dışında yine göbeğe yıkarız oyunu.

olcay'ın tüm topları ezmesinden yine iyidir abi.

ya bok gibi vuruyor,ya kayıp dusuyor, ya sacma pas hataları yapıyor dayanamıyorum artık vasatlığına.

kerim 1-0 futbolcusu direk, töre gibi kapalı savunmayı açarken kullanamazsın, ama öne geçince koy 2*3 yparken işine yarar.

1-2 ay önce de demiştim winger olmasa bile sağa yakın sosa kullanılabilir.

ki bu macta baya kanatta oynadı kendisi.
Sosyal ağlarda paylaş

olcay'ın koştuğu kadar koşan ve defansa yardımcı olan kanat oyuncusu yok uzun zamandır.

o yüzden olmayan ofansif yetenekleri yerine bu şekilde değerlendirmek mantıklı olur. fb maçına olcay'sız çıkarsak gerçekten başımız büyük belaya girer yani.

içimden fener ağır ezecek gibi geçiyor ama bir şey demiyorum. ben ne zaman böyle hissetsem çıkıp koyuyoruz çocuğu..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...