Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

malesef 35 santim ile ofsayt degil :( :(

ama 9 kişi kalması gereken rakibin 11 kişi tamamlaması ve atılması gereken adamın gol atmış olması bir gerçek, sevgili adalete fener yakan tayip yalakaları :(

geçen sayfada da söyledim. futbol acayip bişey, haksızlıktan zevk alan insanları ortaya cıkartıyor

h2s said:

http://i.hizliresim.com/653AEN.jpg

Fistan said:

ofsaytla 1 puanı kurtardınız yine

Liebe said:

Llama said:

Liebe said:

yok lan değildir saçmalama

https://pbs.twimg.com/media/CbMkUs1XIAEJbeQ.jpg

yok ofsayt canım hatta rakibe kırmızı çıkması lazımdı pozisyonda yine beşiktaşın hakkı yenmiş :(

oğlum ben maçı bırak özetini falan bile izlemedim, sadece lamanın ofsayttan attık demesiyle dalga geçtim aa beşiktaş yapar mı öyle şey diye aheauehau ofsayt olabilir olmayabilir ben beşiktaşın alacağı sonuçlarla attıklarıyla yedikleriyle ilgilenmiyorum umursamıyorum kaybedip kazanmanızı. hatta şampiyon da olsanız zerre üzülmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Konyaspor - Beşiktaş rövanş maçının tarihi, 3 Mart Perşembe saat 20:45 fenerbahçe maçından sonra 2 gün hazırlanıp 3cü gün konyada maça çıkıcaz
sonra isyan oldu mu ağladı diyorlar
niye derbi pazar değil çünkü fenerin avrupa kupa maçı var niye rusyada yorulacaklar çünküm
Sosyal ağlarda paylaş

6 yılda 4 kere aldık, Amerikanya da olsa film çekerlerdi belki B sınıfı olsa da olaya da burada kendi taraftarımız bile olayı iplemedi.

Kupadan elenek diyince sonra çıkıp "KUPA KUPADIR, BÜYÜK TAKIM HER KUPAYI ALIR QQ" çekiyorlar.

edit: ki bu dört kupanın iki tanesinde finalde fener'e koyarak aldık. o bile etki etmedi. lig varken tr kupası değersiz, ancak hobi olarak alabileceğin bir organizasyon olarak görülmesi gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Para ile alakası yok, kupanın itibarı yok.

FA Cup'tan daha fazla ödeme yapılıyor Türkiye kupasında, Kral Kupası'ndan da fazla ödeme yapılıyor ama onların yerel itibarının ve değerinin çeyreği değil bizim kupa.

Oynanma şekli olsun, saçma sapan yapısı olsun sürekli değersizleştiriyor. Özellikle büyük takımları daha fazla oynatarak daha çok izleneceğini ve bu yüzden de itibar kazanacağını düşünen embesil zihniyet yüzünden bir adım ileri gitmiyor.

zorla oynattığın büyük takımdan nasıl verim alacaksın ya da sürprizin olmadığı kupa yapısından nasıl kalite çıkartacaksın anlamak güç...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Para ile alakası yok, kupanın itibarı yok.

FA Cup'tan daha fazla ödeme yapılıyor Türkiye kupasında, Kral Kupası'ndan da fazla ödeme yapılıyor ama onların yerel itibarının ve değerinin çeyreği değil bizim kupa.

Oynanma şekli olsun, saçma sapan yapısı olsun sürekli değersizleştiriyor. Özellikle büyük takımları daha fazla oynatarak daha çok izleneceğini ve bu yüzden de itibar kazanacağını düşünen embesil zihniyet yüzünden bir adım ileri gitmiyor.

zorla oynattığın büyük takımdan nasıl verim alacaksın ya da sürprizin olmadığı kupa yapısından nasıl kalite çıkartacaksın anlamak güç...

Kupanın en güzel olduğu zamanlar her tur'un tek maç olduğu zamanlardı

Bütünt akımlar , özellikle orta sıra 1. lig takımları çok önem veriyordu kısa yoldan avrupaya çıkış diye.

Seribaşı sistemi yapıp grup usulü yaptığın kupadan hayır gelmiyor. Tek getirisi grubuna büyük takım düşen 2. 3. lig takımlarının 1 kere sahalarında büyük takım ağırlamalarını sağlaman oluyor o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

tribünlerin açısi iki kat loca falan derken kapalida ust-alt yapmak yalan olcak. arkasina dönen seti görüyordu eskiden. şimdi ya görünmez ya boyun felç olur lel

kapalıda değil açık tribünde olucak zaten alt üst yapıcak kadro o yüzden sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...