Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Abi yapmayın, ikisini bir arada götüremiyorduk falan. Dün BJK kötü top oynamıyordu Tolga efendinin ilk golüne kadar. İlk gol sonrası bile BJK koparabilirdi maçı. Ama 2. golden sonra dağıldı direk takım. Yani şu mağlubiyetin faturasının Tolga'ya çıkmasından daha normal bir şey yok. UEFA sadece prestij vs meselesi değil, gelir getiren birşey işte. Bir üst tura çıksanız iki Tolga parası çıkarabilecek maç oynardınız her türlü adsfsfs.

Geçmiş olsun, ben harbi üzüldüm ama skora.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

sabrispor hayaller biter gerçekler başlar tweetinden 2 ay sonra gerçeklere veda etmenin şokunu yaşıyor asdsadfgh

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nden elenmesiyle dalga geçen rakip takım taraftarlarının hasretle alternatif şampiyonlar ligi heyecanı yaşama yöntemleri, o heyecanı yaşamaya en yakın oldukları an (temsili)

http://www.youtube.com/watch?v=9FXqiSJXvPA
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Parası neyse verip adam gibi kaleci alsınlar ya, Cordoba vari adam lazım.

Gs Mondragon/Muslera ile senelerce götürdü resmen. Bir bizim böyla aptal aptal kaleci derdimiz oluyor.

O Mondragon'lar Muslera'lar ne acılarla geldi ama, öncesinde yıllarca Hayrettin'le Şampiyonlar Ligi'ne çıktık biz. "Top Hayrettin'in kontrolünde, gol..", "Hayrettin, tek yumruk, top ağlarımızda" kalıplarıyla yetiştik biz.

Bir de Nezihi vardı. Kendisi Hayrettin'in yedeğiydi. Gerisini siz tahmin edin.

Aradaki geçiş dönemlerinde Orkun, Aykut vb'yi saymıyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...