Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

totemic said:

es es maçı pazar günü yine gündüz oynanıcak. bu sezon 2. oldu bu diğerleri neden oynamıyor da hep biz oynuyoruz?..

Digiturk diyorum abi.

GS Salı-Çarşamba maç yapıyor, FB ve BJK Perşembe. Haliyle Avrupa maçı haftası olduğu sürece GS Cumartesi, FB ve BJK Pazar/Pazartesi oynamak durumunda.

Bu ikisinin arasında FB'nin taraftarı hem daha fazla, hem daha zengin. Dolayısıyla aynı günse akşam, farklı günse avantajlı olan günde oynar %80. Arada bir böyle çok da kızmayın diye tersine çevirirler işte. Çirkin gerçekler.
Sosyal ağlarda paylaş

benim o. senelerdir alıyorum bu sezon almadım. başka sebepler de var ama bir numaralı sebep geçen senenin pazartesi maçları. avrupa cart curt bahaneler hazırdı ama ben piçliğine beşiktaşın kobay yapıldığını düşünüyorum. bu sene de pazar gündüz deniyorlar sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

neden pazar gündüz denmiş de; milli maç haftasına girileceği için pazartesi maç yapılamıyormuş. her işte bi pislik aramak istemiyorum artık, çıkalım gündüz oynayalım varsın. eskişehirspor da 75 tl yapmış zaten biletleri. 25 tl de passolig yenilemesi. barda izlerim daha iyi
Sosyal ağlarda paylaş

bence bunlar pedro ile motta'yı satmak için kadroya almıyorlar. şimdi diyeceksiniz oynamayan adamı nasıl satacaklar. haklısınız. ancak bizim klüplerin yöneticileri o şekilde tripsel yaklaşmayı tercih ediyorlar hep. adamı kadroya aldırtmıyorlar, kendi klüp bulmasını bekliyorlar. bulamıyor çoğu zaman. senelik ücretini verdiğiyle kalınıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...