Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supergirl (2015) - CBS

progamer

Öne çıkan mesajlar

Baya kötü olacağını düşünüyordum izlemeden önce ama beklediğimden bile daha berbattı.

Karakterin aptal saptal hareketleri. Uçarken bir garip, koşarken bir garip, dövüşürken bir garip. Hani supergirl sun ve güçlerini yeni de keşfetmiyorsun. Sokakta metrobüs sırasında kavga çıksa daha iyi dövüşürler.

Efektler berbat ötesi. 90 yıllarda bütçe sıkıntılı TV filmleri gibi efektler vardı. Sanırım kaliteli dublör de bulamamışlar, kavga sırasında sağı solu yıkarken bile boktan yapmışlar.

Yancı karakterler de son zamanlarda gördüğüm en boktan karakterler.

Dizide öyle bir hava var ki sanki birisi birşey dese bütün herkes yarılarak gülecekmiş gibi.

İlkokul tiyatrolarında lafını unutan veya unutmamak için ezberlemiş tipler ile dokunsak gülecek insanlar bu filmde toplanmışlar da takılıyorlarmış gibi.

bir tane bile iyi karakter olmaz mı filmde. Konu desen zaten anormal boktan işlenmiş. "Hadi abi RP yapalım" diye 30 dakikada sıkıntıdan toplansak daha iyi yazarım hikayeyi ve ilerleyişi.

Son zamanlarda gördüğüm en boktan diziyi yapmayı becermişler hakkaten.

Hani ilk bölümden eleştirmek istemem gerçekten, belki sonradan düzelir diye 1-2 bölüm daha izleyeceğim ama siz yapmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Karakterin aptal saptal hareketleri. Uçarken bir garip, koşarken bir garip, dövüşürken bir garip. Hani supergirl sun ve güçlerini yeni de keşfetmiyorsun. Sokakta metrobüs sırasında kavga çıksa daha iyi dövüşürler.

Güçlerini yeni keşfetmiyor ama hayatı boyunca güçlerini kullanmış ve dövüş eğitimi almış gibi konuşmuşsun. Garip.
Sosyal ağlarda paylaş

ya karakter çok iğreti durmuş sanki. hiç olmamış, üzüldüm.

fiziksel olarak güçlü kadın karakteri satmak yeterince zor zaten. ama en azından fictional bir karakter. ne yapsan olur. dolayısıyla keşke daha inandırıcı olması için kareografi vs. kassalardı da biz de ağzımızın tadıyla uçak durduracak kadar güçlü kadın izlemenin keyfini çıkarabilseydik.

zaten realist filmlerde bazen women empowerment kafasıyla dandik işlere kalkışıyorlar, öyle olunca hele hiç katlanamıyorum. VS mankeni sıfır kas kütleli vücutla dağ gibi adamı yumrukla yere seriyor ve bir de ölüsünü vertical şekilde kaldırıp ağaca bağlıyor. as if. daha aşağılayıcı direk böyle yapmaları. ver eline silah rahatlayalım. nedir yani neden illa fiziksel olarak güçlü olduğuna inanmamız gerekiyor ki.

neyse derail oldu. sorry sam.
Sosyal ağlarda paylaş

she-hulk koysalar kimse izlemiycek iste o yuzden copy pasta ayni 90-60-90 standartlarini koruyorlar endustri genelinde :D

edit: tek istisna var, bi onun agzina sicmadilar

http://p3.no/filmpolitiet/wp-content/uploads/2014/06/Catelyn-and-Brienne-catelyn-tully-stark-31147069-1279-690.png

kimse sevmio onuda :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Laurelin said:

she-hulk koysalar kimse izlemiycek iste o yuzden copy pasta ayni 90-60-90 standartlarini koruyorlar endustri genelinde :D

edit: tek istisna var, bi onun agzina sicmadilar

http://p3.no/filmpolitiet/wp-content/uploads/2014/06/Catelyn-and-Brienne-catelyn-tully-stark-31147069-1279-690.png

kimse sevmio onuda :(

yoo sıçtılar

dizide hurr durr adam kesiyor çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
acilis bolumu cok berbatti ama sabrettim izledim, ozellikle martian manhunter geldikten sonra BAYA BAYA kalite artiyor :P

elestirileri iyi degerlendirmisler sevindim, baslangic ile simdi bulundugu yerin alakasi yok kalite ve hikaye olarak. monster of the week temasi olucak, smallville gibi abidik yan hikayelerle surundurucek diye cok korktum ama karakter gelisimi filan baya iyi

ozellikle son 16&17 nin grimdarkligi zaten kalbimden vurdu beni :P isledigi konular guzel, elestiri oklari dogru yere gidiyor ve karakteri guzel yansitmayi becerdiler sonunda.

flash crossoverda tahmin ettigim gibi kotu cikmadi :P minimalist bri yaklasim disinda tutmazdi zaten supergirl konsepti, ilk bolumde dustukleri tuzaklara dusmemisler vs vs vs

cerezlik guzel izleniyor, jessica jones sevemedim misal bundan cok kaliteli olmasina ragmen ama tuttum bunu baya (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...