Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA V #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Social club hepsini gösteriyorda mapin hemen sağ köşesinde found / not found var. Foundu kapatıp not foundun açarsan yapmadiklarini gösteriyor. Ikisini de acarsan yaptiklarini sari yapmadiklarini beyaz gösteriyor. he bide arada bi oyunda save edip webte o mape f5 atarsan aninda etikiliyor bulup bulmadiklarin.

Aynen katiliyorum oyun motoru ve map cok kalite soyle detayli bir exp ciksa tadindan yenmiycek ve cikacak gibi duruyor yakinda.
Sosyal ağlarda paylaş

Phillamon said:

G2A.COM'da %33 indirimle 45.73 dolar diyor. Ancak Steam'e eklenemeyenlerden. Mantıklı mı ya böyle almak?

Günlük kura göre 116 TL'ye geliyor çünkü...

kinguin.net'te g2a üzerinden satılan şu key 110 liraya geliyor. ben ordan aldıydım. ara ara alıyorum kinguin'deki sağlam satıcılardan, herhangi bir sorun yaşamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

hesabımını rus bi prick girmiş

kullanıcı adını değiştirmiş, arkadaşlarımı silmiş gitmiş kendi google + linklemiş. şifremi de değiştirmiş ama mailimi değiştirememiş.

resmen 2 kişi aynı anda kullanıyor gibi olduk iş yerindeki mac'den girebiliorum social club hesabına ama oyun kurulu değil evde de pc kapalı oyuna girebiliyormuyum bakamıyorum.

support bakındım yeto level 1500 şekilde hiç bir yardımcı durum söz konusu değil rockstar tarafından. şifremi değiştirdim yan pc'den değiştirdiğim şifre ile deniyorum giremiyorum. ama hem yan pc hem mac daha evvelden girildiği için cookie sayesinde login olabiliyor.

adamın google plus accountu da ne yaptıysam unlink olmuyor delirecem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...