Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

heineken birası

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

Konn said:

Büyük iş valla. Sokakta yürürken yanlışlıkla bile içebilirsin heineken. Kirin Ichiban'ı amcan falan mı içiyordu sana denettirdi.

Şüphe etmeye başladım yaşından da.

Kirin ichiban'ı japonca ve japon kültürüyle ilgilenmeye başladığım dönemde içmiştim. acaba biraları nasıl oluyormuş diye. yani o sıralar farklı biralar içeyim kafasında değilim, ilgim de yok. bu yüzden büfelere girdiğimde içki taraması yapmıyordum. heineken'i de görmüyordum tabi doğal olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

singapur'da içtim, yanlış hatırlamıyosam heineken'in asya için oralarda ürettiği bişey zaten.

singapurda ingilizlerin, irlandalıların bolca dalgasını geçtiği bira

bu kadar çok seyahat edince biradan anlar hale geldim.
tayland'ta içtiğim Tiger çok kaliteli bir biraydı. Şu diğer yazdıklarım ile aynı kalitedeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Zyrobod said:

dün Grolsch içtim. beğenemedim. o da hollanda birası sanırım. Heineken benim için tahtta hala.

şuan hoegaarden içiyorum. çok farklı geldi bu. alışırsam severim gibi. aroması falan ilginç.

Heineken yumuşak bir bira. Grolsch daha sert. Hoegaarden de iyidir. her ikisi de içimleri sert biralar heinekene göre.damak tadı da tabi belirleyici oluyor.alıştıysan heinekene bir süre diğer biralar tat vermeyebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...