Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

8 saat önce, Sam dedi ki:

3 gün bedava oynatıyor da, ne yaptıysam ettiysem free lc'leri yükletemedim bir türlü mortal empires hariç. bastım, bekledim, steam'i kapattım filan fayda etmedi. bir öneriniz var mı?

free lc'ler dahil olmayabilir mi?

mortal empires, ilk oyunun sahiplerine veriyor.

birde denemediysen  oyun içinden değilde, steam store dan indirmeyi denelcleri

Sosyal ağlarda paylaş

29 dakika önce, knox dedi ki:

free lc'ler dahil olmayabilir mi?

mortal empires, ilk oyunun sahiplerine veriyor.

birde denemediysen  oyun içinden değilde, steam store dan indirmeyi denelcleri

evet o aklıma geldi bir tek ama free yazıyor sonuçta diye ısrarla üstüne gittim. jeanne d'arc'ı alacaktım. ?

bedava-ve-ekstra-bir-g%C4%B1da_482365_m.

neyse artık 3 gün başka birşeyle oynarım, mortal empires sararsa alırım ama geçen yıl 50 lirayken kaçırmışım, zam yemiş ya pff. o ara almak lazımmış.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada oyunun kamera kontrolunu duzelten bir mod, patch falan var mi? Efsane kotuymus kamera.

Bir de dun daha tutorial'i yaparken kontroller kilitlendi, her seyi yapabiliyorum sadece unitlere komut veremiyorum falan... Boyle fantastik buglar cok mu fazla?

Geri vereyim eger bunlara cozum yoksa sdf

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız kuşatma saldırısı ne kadar iğrenç olmuş, kuleler HERYERİ vuruyor, şaka gibi. at çöpe artilleryi olmuş oyun.

işte bazı açılardan iyi, bazı açılardan da beğenmedim yani bakalım biraz daha oynayayım. kötü zamanlama oldu ama bu haftasonu pek vaktim yok inadına.

Sosyal ağlarda paylaş

lizard var yeşil.

mortal empires campaignde önceki oyundakiler oynanabiliyor önceki oyun da varsa.

repanse nihayet eklendi, sanırım onun hatırına alacağım. bretonnia peasant mekaniklerini pek beğenmedim gerçi ama neyse.

Sosyal ağlarda paylaş

ben de ilk defa kale alamadım bir oyunda, zombiler kaçırttı köylüleri. kale kapıları kaçan adamlar açılıyor ama dışarıdaki süvari o açık kapıdan geçemiyor. bayağı iddialı kötü olmuş kuşatmalar, bütün sonsuz menzilli kuleler dipdibe tek cepheye bakıyor. adı kuşatma ama şehrin sadece bir kenarında geçiyor savaş.

hayır bekleyeyim desem 15 turn ve ordunun suyu yetmiyor beşinci turnden itibaren. eee yani nasıl bir saçmalık anlamadım.

ya lordlar attan inip yaya savaşabiliyormuş, bütün savaşı değiştirdi bir anda lol. yokettim ikinci deneyişte ama gene bayağı kayıp oldu neyse artık.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Bu arada yeni dlc nin gazıyla oyunu yukliyim free dlc lere bakıyım dedim bende beceremedim freeleri yüklemeyi bir tek totalwar sitesi e girdigimde inventory bölümümde gothek&felix diye sittiri bottan bir dlc indirtdi onun haricinde diğerleri ucretsiz diyor duruyor indir dediğimde totalwarın kendi uygulaması geliyor ekrana yine indir dediğimde saçma bir şekilde tekrar steam e yonlendiriyor.tam Türkiye bürokrasisi lan..

İki oyuna da sahibim bu arada.birinci yuklu değil

Frostbite tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben de çok uğraştım, en sonunda bir şekilde oldu. gördüğüm ve uyguladığım tavsiye şuydu:

dlc sayfasında download'a basılıyor, launcher'ı açıyor oyun. çok az bekleyip kapatılıyor launcher. her biri için böyle tek tek.

bayağı külüstür bir sistem maalesef, ilk defasında da olmadı, bayağı tekrarlattı.

aha yalnız helal, şu oyun kadar güzel dlc trailer başka kimse yapmadı herhalde. referanslar hep efsane.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...