Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alles Klar - Twisting Nether

incredibull

Öne çıkan mesajlar

Ekran görüntüsünde çok açık bir şekilde sana sadece "language den rapor etsem ban yersin" diyorum, ne ayağını denk al diyorum nede başka bir şey. Uslubun ortada hadi al bunu da gibi bir şey degil.

Bu hakaretlerinin oyun ile ne alakası var ? Durup dururken problem yaratan kişi sensin, üstünede terbiyesizliğe devam ediyorsun.

Daha önce hiç tanımadığın bir insana bu şekilde soru soramazsın, böyle küfür hiç edemezsin. Guild kuruyorsan en çok sen dikkatli hal ve tavırlarına.

Bu oyuna stres yaşamak için değil eğlenmek için geliyoruz ama senin gibiler yüzünden işin tadı kaçıyor.

Burada amacım ettiğin küfürü ifşa etmek değil di, guild tanıtımında yazdığın yazıyla, düşünceyle aranızda nasıl bir uçurum olduğunu göstermek ve üye olmayı düşünenlere Guild masterın nasıl bir seviyede olduğunu bilmesini istedim.

Sen kendi annene babana kız kardeşine küfür edildiği zaman rahatsız olmayabilirsin belki ve her zaman benim gibi birisine denk gelmezsin uyarmak ile rapor etmekle kalmaz daha beter şeyler gelir başına.

Oyun bile olsa insanlarla diyalog kurarken seçtiğin kelimelere dikkat et.Kendine çeki düzen ver, yaptığın hareketin, hakaretin hiç bir savunulacak tarafı yok.

incredibull said:

beni s.ker misin? dedigim birisinin " language'den ban yersin, ayagini denk al" cikismasina nasil bir uslup ile cevap vermem gerekiyor ki? orada ettigim kufur " hadi al bunu da " gibi bir sey.

oyun icerisinde konusulanlari ciddiye alip reeline gundem yapanlardan pek hazzetmedigimden boyle bir uslup takiniyorum, trade kanali trollemelerim de buna dahil. ufak bir kurtce yazidan sonra milliyetcilige burunenleri izlemek benim acimdan zevkli, hosuma gidiyor.

bizimle beraber oynamis ya da reelde bizimle gorusmus insanlar bizim ne mal oldugumuzu biliyor, 30 yasinda knight online oynayan abilere benzedigimizi dusunenleri de kadikoy civarinda biralamaya davet ediyorum.

ettigim kufuru burada ifsa eden dostum, gercekten bundan rahatsiz olduysan da ozurlerimi kabul buyur. ablan ile herhangi bir fantazim yok.

ekstra olarak, heroic hellfire citadel icin kendimize caster dps ariyoruz boomkin tercihli.
Sosyal ağlarda paylaş

xrealm bölgesel bir şey sonucta, xrealm'de olan adamlarla guild kuramıyorsun. hoş premade falan filan dediğin gibi etkisi azalıyor oynadıgın realmin ama yine de etkisiz diyemeyiz

önceden de connected realms olayı vardı işte 4-5 realmden oluşan battle gruplar vardı falan, lanet olası dragonmaw ile dunemaul aynı grupta diye ne çekmiştim :(:(
Sosyal ağlarda paylaş

mesela dreanor serverini ele alalım.

kendisi zaten HİGH population oldugu için bağlantılı bir severı yok, cross realm zonelara girince o crossları görüyorsun ama solo server oldugu için dreanor'da guildlerde dreanor dışında adam yok.

dragonmawda bir charım var, guildin yarısı stormscale mı ne.

anlatabildim mi şimdi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Trollük bir olgun veya düzgün insan davranışı mı ? Daha çok angutluk davranışı. Çok kaliteli trolleri saymıyorum. Kürt guildi kurduk falan bildiğin angutça, liseli davranışı lan, bi de biralayalım falan demiş. Bu tip adamlarla aynı sokağa girmem, bırak aynı masada bira içmeyi.

Ha ben niye dahil oldum olaya, olmadım sadece forum ve fikrimi belirttim. Siz de içki falan içmeyin, ayran için en fazla, ayık kafayla millete beni s.ker misin diyorsanız, kafa gidince kıçınızı açıp millete sürtünebilirsiniz, yazık gençliğinize.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
guild sayfanı kirletmek veya işi kişiselleştirmek gibi bir amacım yok ama bir iki yorum yapmak istiyorum. Oyun içi muhabbetleri,şahısları ve kendi aramızda kalmış muhabbetleri karıştırmadan diyebilirim ki guildinde ana bacı sayan insanlar var. whisperdan da var keza. Onlar da kendi aralarında cemaat olmalı ki biri haksız yere birşey yapıp sonra etrafı galeyana getirdiğinde diğerleri de çoştukça çoşuyor. E bunu sen de yaparsan o cemaat o zaman halının ortasına... Raid yapıyorsunuz (söylediğiniz gibi yapmaya çalışıyorsunuz) çok çirkin şeyler olmakla beraber şakanın da dozu kaçıyor. Hayır zaten contentte bir iddianız yok, kendiniz de diyorsunuz; ama bari yakışıksız durumlar çıkmasın. Madem biz ciddi raid/pvp yapmayız dalga geçeriz diyorsunuz , madem biz böyle bir örgütüz diyorsunuz o zaman oyunda ya dikkatli olun ya da o sırada oyuna ara verip teamspeak de çoşsun şu küheylanlar. Yani çoğu kişinin de düşündüğü gibi o trade chatteki 'ay ne cool bu insanlar' dedirtecek reklamınızla hareketlerinizin arasında dağlar kadar fark var. Ben dostça düşüncemi dile getirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Huunu said:

Madem biz ciddi raid/pvp yapmayız dalga geçeriz diyorsunuz , madem biz böyle bir örgütüz diyorsunuz o zaman oyunda ya dikkatli olun ya da o sırada oyuna ara verip teamspeak de çoşsun şu küheylanlar.

iste biz dalga geciyoruz, oyunu bir eglence araci olarak goruyoruz. insanlari bir oyun icerisinde disipline edip cerceve icerisine sokmanin yersiz oldugunu dusunuyoruz. kufur de insanlarin bir parcasi sonucta, ciddi olmadigi surece bir zarari yok. aksine sen ve senin gibi dusunen insanlardan kufur vasitasiyla uzak durabildigimiz icin acikcasi cok isimize yariyor. tam bir filtre.

hayir Huunu, dostca dusunceni dile getirmek boyle olmaz. arkadasimla yasadigin tartismanin sebebi de bu tutarsiz soylemlerindi. cirkin muhabbetimiz ve raidlerimiz icin aramizdan ayrilmadan once 'alles klar' bana bir sans daha veremez mi diyen bir adamin kalkip burada guild uyeleri icin edep, uslup, ahlak onerisi yapmasi pek uygun durmuyor.

neyse,

bu ettigimiz kufurler,
http://i.imgur.com/DsyMSIM.jpg
bu da kuheylan,
http://i.imgur.com/uvyZkNF.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle internetimdeki problemden dolayı hemen cevap gönderme imkanım olmadı. Bir de uzun bir yazı olacak çünkü bana tutarsız diyerek haysiyetime laf ediyorsun. Ben böyle bir olay 8 senelik oyun hayatım boyunca yaşamadım görmedim: Sanırım bu oyunu eğlence amacı olarak gören insanlarız, biz cooluz , küfür de hayatın bir parçasıyız diyorsun ısrarla. bana o zaman şunu açıklar mısın ? çükün de vücudunun bir parçası onu da kapatmadan gez o zaman kadıköyde veya nereye gidiyorsan. küfür hayatın bir parçasıdır belki ama haksız yere millete oyundan yerli yersiz sıkmak, haddin olmayan şeylerde popodan yorum yapmakla olmaz. Zaten saçma düşünce yapınızdan ve atar tutarınızdan, senin de verdiğin güya kapak yapcam diye koyduğun fotolardan ne kadar ağır ergen olduğun ve olduğunuz belli olmuş oldu. Senin bana lafın var da benim yok mu ? Ben seni aydınlatayım da tutarsız deiğin adamla kendini ve kendinizi kıyaslayın.

1-oyunu eğlenmek için oynuyorsanız raidlerde en noob guildlerin bile wipe yemediği ilk bossta easy modda 1250001224 wipe yiyerek , gülerek maytap geçerek biz eğleniyoruz yahunun arkasına saklanmayın. Madem eğleniyorsunuz taktik de yapmaya çalışmayın o zaman, failleyenlere de raid leader kızmasın. Herifin biri mage oynuyor arcane barrage ne diyor..daha neler neler.. Eğleniyorsunuz ya coolsunuz ya o zaman böyle wipede sinire kesmeler,gereksiz atarlari hadi keselim gibi gayeler de olmasın. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

2-o kadar saçma bir mevzuyu alıntılayıp öyle bir tez ortaya atmışsın ki sesli güldüm. Ben zaten adamlıktan, düzgünlükten yana olduğum için raidlerinizde yer aldım. Mainimle raid leaderına sözüm var size blackhandde yardım edecektim ve ettim de( sırf sizi extra ordinary bir geyik guildi olarak gördüğüm icin sempatim vardı, oyuna da ara verdim ve dış görünüşünüze aldanıp aranıza alt charımla girmek istedim). alt charım için raidinizde theory craft yaparken içinizdeki ergen ötesi mahlukat daha düne kadar ehuhehe abi derken o gün mal mal cevap verdiği ve whisper atmama rahmen her boka alınmaya basladığı için onu ts ye cektim ki yanlıs anlamayı gidereyim diye. itemin lafı değil o yanlıs anlıyorsun diyerek kızdım, bir özür diliyor 10 saniye sonra tekrar kızıyor s.kerim lan senin yaptığın hardcore raidleri diyor. benim bunları ona neden söylediğim belli benim iteme ihtiyacım acil yok iki saattir eşek mi osuruyor dediğim an raid leader efendice tsde özel konuştuğumuz kanala geldi. Üçüncü kişi geldiği için drama olmasın diye daha yumusak konustum ve benden 8 yaş küçük o velet kıvırma dansöz gibi dedi bir büyüğüne karşı. olay iki kişi arasında ama herkes o sperm israfı herifin arkadaşı olduğu için nelere dönüştü. bir de sen ne şerefsiz bir herifmişsin yalana bak diyor ben herkesin ortasında açıklayınca.Ve sen bunlar olurken ortalarda yoktun ama maaşallah ordan burdan duyduğunla takılıyorsun. (Hatta küfürler için kusura bakma dedin ya lan bana ben guildden ayrılırken. Arkadaşlarının bazıları bana whisperdan hadi sie, amk .rspu çocuu bile dedi.) Bu mu len sizin eğlenceniz, bu mu sizin oyunu eğlence aracı olarak görüyoruz dediğiniz ? Kelimelerimde de bir tutarsızlık asla yoktu. Sen bana abi ne oldu bu 'MALUM isimli kişi' gene ne yaptı bıktım bu adamdan diye sorunca, onca tartışmaya rağmen onu da korumak için olayı önce önemsiz gibi anlattım, ama sonra dayanamadım her soru sorduğunda daha fazlasını anlatmak zorunda kaldım, tutarsız adam oldum.Buna, olayların dışında kalıp ezbere bir ergenin dolduruşuyla tutarsızlık diyorsan kusra bakma ama kadıköyde içtiğin bira sende meme yapmış.

3- Cemaat olan Alles Klar üyeleri beni yanlış anladığı için ALT CHARIMI VE GUILDDE OLAN TEK CHARIMI haksızca çıkartmak istediğiniz için onurumu korumak adına ben kötü niyetli bir laf etmedim belki raider kafasında olduğum için başta hareketler yetiştirilme tarzından dolayı göze saçma gelmiştir. Çünkü biz zamanında Vanilla dönemi bu oyunu oynayan abilerimizden enseye 'düzgün oyna len' diye şaplak yiye yiye, bir rare mobu tek bir rare item almak için 3 saat de olsa uğraşıp keserek, guild ve raid mantığı ve disiplini sayesinde öğrendik. Belki benim tavırlarım yanlıs ve sanki uyuzmuş gibi gelmiş olabilir ben bunun arkasında kalacak kadar delikanlıyım. Zaman verin biraz sakin olun yanlış anladığınızı görürsünüz dedim ki bu da benim iyi niyetimi gösterir, sizle kalmak için yalvardığımı değil. sanki öyle gibi yazmışsın.

Şimdi bana söyle Incredibull efendi. Alles Klar olarak dramadan uzak sakin ve espiri kaldıran gerginlik yaratmayan oyunu ciddiye almayan bir communityiz diye koftiden reklamını bayarcasına trade chatten yapıyorsun da neden drama görünce küfüre hazır (hem de ana bacı etmek için hazır kıta bnekleuen) adamlarla, raid ortasında lafın neryee gittiğini bilmeden laf gömen ergenlerle, sırf arkadaşıyla bir problem yaşadı diye kendisinin problemi olmadığı adama kenar mahalle dayıları gibi dayılanan adamlarla, biri raid yapalım-biri raid değil geyik yapıyoz diye kendi içinde ikiye ayrılmış şahıslarla dolu bir guildiniz var? Tutarlılık abidelerisiniz siz dimi ? Ulan baştan tutarsız olan sizsiniz. 8-9 kişi ergen cemaati diğer sonradan katılanlar bir kabahat etse hemen .rospu çocuğu mu oluyor ? küfürü özgürce kullanma mantığınız bu mu? neyin kafasıysa söyle de herkes bilsin bunu. Hay ben social olayım diyip alt charımla sizin guilde geldiğim güne s.çayım, bir de elli kez olayın iç yüzünü sana adam sanıp anlattım da hala sen nerelerdesin ve daha yazımın başında olayı kişisele çekme bu konu farklı demem rağmen burda millete drama vermeye çalıştın aklın sıra? Resimde gösterdiğin çöp şişler mi dokundu ne oldu bilmiyorum ama İşin özeti ergen tayfa birbirine sorgusuz sualsiz inanıyorsa o guildde haklı olan da okka altına gidiyor demek ki (içinizdeki çok düzgün kişilere saygım sonsuz onlar ayrı)

dramaya beni daha fazla dahil etme, guildinide ak kaşık gibi gösterme
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...