Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alles Klar - Twisting Nether

incredibull

Öne çıkan mesajlar

incredibull said:

- guilda katildin
- her raidde su bosstan su itemi alsam soyle bir seyler olabilir gibi theorycraftlarini her dakika duymaktan hepimizin kafasi sisti
- cok bilmis tavrin (aile seni tam bir raider olarak yetistirmis ya) ile her seye mudahale etmenden canimiz sikildi
- tsde konusurken yaptigin gereksiz mudahalelerden dolayi seni uyardim
- alt karakterinin legendary ring gorevlerine yardim etmedigimiz icin " abi ben mythic kesen guilddan sizin icin geldim ama siz benim bi questime yardim etmiyorsunuz " diye tsde daha ilk gunden aglayinca tekrardan sana durumu, yaptigin seyin bize uymadigini anlattim, uyardim ve tekrarlanmayacagini bana soyledin
- herkese kendini sevdirmeye calisan, konuldugu kabin seklini alan bir profil cizdin ki biz buna halk arasinda yav.. diyoruz, boyle bir karaktere sahip olman da aramizda seni istemeyisimizin ayri bir sebebi idi,
- her buldugun firsatta egolarini tatmin etmek icin 'ben boyle yapmistim, soyle yapmistim' tarzi konusmalarindan midemiz iyice bulandi ve bir arkadasim sonunda patladi,
- olayi senin agzindan dinlerken kendi arkadasimi suclu bulurmuscasina bir tavirdaydim ki olaylari bozuk karakterinden dolayi carpitarak anlatip anlatmayacagini gormek istedim,
- yaptigimiz telefon konusmasindan sonra olaylari carpittigini, ve insanlara iyi gorunmek icin kendi cikarlarin ugruna degistirdigini gorduk,
- bunun sonucunda gercekten kalbini kirmadan nasil musade isteyebiliriz diye kafa yorduk, sana whatsapptan bu mesajlari yollladim -> http://imgur.com/a/90RMi#0
- boyle net bir sekilde seni aramizda istememize ragmen, tsye gelip insanlardan af diledin, seni sevmedigimizi, kafalarin uyusmadigini yarim saat boyunca yinelemem sonucunda ancak ikna olup tsden ayrildin ve guilddan ciktin.

ve bu olaylardan 4 ay sonra, ozur dileyip hatani kabul ettigin bir olayi, burada sanki ruh hastasi bizmisiz gibi anlatiyorsun. sana bu kadar vakit ayirdigim yeter, bb

http://i.imgur.com/dAq3Cg3.jpg

mallığın ve çarpıtmanın bu kadarı. başta da dediğim gibi ben olayın küfürlerindeydim sen arada geçen ayrıntıları özelde kalmadan ve yanlıs olarak aktarıyorsun. bak delikanlı gibi daha uğrasmam dedin iki gram t.aşağın varsa daha buna cevap verme o zaman

-eevet guilde katıldım. semi hardcoredan sıkıldım bunaldım eşimin geçirdiği talihsiz şeylerden de sonra ilgilenememiştim kafam rahatlasın diye reklamınıza uyup girdim.
-hiç bir zaman şunu ben alsam bunu ben alsam demedim ve demem. burdan tanıdık çıkarsa o kişiler de bana katılacaktır. çıkan itemlerin çoğu altında açılandan bile kaçmayan mallara gittikçe ve ilk bossların bile milyon takla atılıp kesilmesiyle (mage ile yardıma gelmeme rağmen)alınan itemlerin şuhursuzca kankalara dağıtılması ile kıllanmam başladı. daha sonra malum kişiler abi sen shamanınla oynasana diyince shamanıma geçip oynadım. shamanı olan da abi mage geç diyordu. bu ne lan böyle dedim herkes birşeyler tırtıklama derdinde class loot için. bunca yardıma rağmen sıfır loot evet paha piçilmez. dördüncü tierı bekleyen adam yerine gidip oyunu bilmeyen adama ilk tier olarak vermek de şahane..
- ailem beni raider olarak yetiştirmiş evet sfssaffsaf babam hep raider yapmak istedi beni. hoca okulda sen ne olucaksın diyince raider olcam derdim. kardeş hasta mısın sen ya ? sfsdfasfevet pve disiplini gördüm ister istemez ve laylaylom oyun bakışım çok seneler öncesinden değişti. eğlenmek için raid yapıyoruz diyip bosslarda kesmek için umut vaad etmeyen çabanızı görünce biraz olaya el atmak istedim madem gençler pve yapıyorlkar diye ve bu girişimim bir hatadır bunu biliyorum; sen de şunu bil ki birşeyler görmüş geçirmişiz ki bu işlerin dinamiğini, madem boss kesmek istiyordunuz size aşılamış olmak için çabaladım. sert ve net tavırlarım ve birden ciddileşen mizacım rahatsız etti sizi sonra yanlış anlamayın raid olunca ben malesef eskilerin verdiği şeyden dolayı ciddileşiyorum özür dilerim dedim, tabi kıllanan kıllandı çoktan. bak bunu da arkasındayım sanki inkar ediyormusum gibi yazıyorsun ya bunları hakkaten malsın. ve kusura bakma ama sizin kadar geyik yapıp bu kadar da faillemeyen milyon adam var. o yüzden biz eğlencesine oynuyoruz ayağını bırak geç onu anca başkalarına yedirirsin.

- herkese kendimi sevdirmeye asla çalışmam anı yaşarım, reel arkadaş bile edinirim ama ben kendim olurum hep, yaş farkı olduğu için elbette biraz uyum sağlamaya çalıştım, buna yav.aklık denmez. senin ve arkadaşlarının yaptığı gibi millete küfür edip sonra biz sana ne yaptık diyene denir o laf, ya da özel mesajları ve guild içini buraya taşıyana denir o. sen yav.ağında önde flama taşıyanısın. ego tatmini demişin de bi z.kim yapamayan adamlarda ne ego tatmini yapacağım allah aşkına güldürme adamı :) abi raide gelmiyor musun diye sorulunca main raidim var demem ve sonra bazı genç arkadaşların progress ne abi demesi üzerine anlattığım seyleri diyorsan denyoluğun dibine vurmuşun demektir. Mainle gelip raidine yardım ettiğim için bir sürü kişide benim ve elbette en az benim kadar bazı arkadaşların da hakkı vardı. Ben de bu kadar boostun ve hakkın hatrına gene sen ortalarda yokken (atıp tutuyorsun gene) 3 kez legend queste yardım istediğim halde herkes 5 yaş seviye espiriye devam ettiği için gene sinirime yenik düşmüştüm evet.

Olaylardaki tek kabahatim benim social olarak bir guildde durabileceğimi düşünüp kendimi kandırmamdı. profiller çok farklıydı ve ben ister istemez yardım etmeye bile çalışsam belli bir disiplinden dolayı itici gözüktüm bundan dolayı özür zaten diledim. Olayın nasıl patladğını sen daha iyi bilirsin. Sitenizde komik bulduğunuz player profillerinde gereksiz atarların adamı diye tanıttığınız o mal arkadaşınızın haddini fazlasıyla aşarak bana bağırması ve ardından whisperla laf edip ardından özür dileyip, ts de onunla konusup yanlısı duzeltmek istememden sonra yeniden atarlanmasıyla olay cıktı. Bir kere bir insana ne kadar gıcık olursan ol yüzüne edemeyeceğin küfürü ts den edemezsin, nasılsa iki kişi var diye ana bacı girişip sonra araya insanlar da girince 'nasılsa bu uyuzdan yana olmayacaklar benden yana olacaklar çarpıtayım a.q' diyerek hareket edemezsin, insanları gaza getirtip canları sıkıldıkça bana whisperdan küfür edilmesine vesile olamazsın. Buna hakkınız yok. Ben telefon konuşmasında bunları söylememişsem, arkadaşını suçlu bulurcasına davrandığın içindi.Bıktık bu heriften zaten diyerek bana ayak yaptın aklı sıra ben gene başta sesimi çıkartmadım ama yüzleşince ve bana patlayınca olay ne varsa söyledim. o yüzden geç bu ayakları.

Sizler (bazı insanlar var sevdiğim tenzih ediyorum onları) birbirlerini milletin anasına da bacısına da sövülse savunan, oyun disiplini olan insanlardan uyuz kapan (nooblar yapar genelde),orda burda küfür edip ne cool guildiz gelin bize katılın diye diye ortada fink atan bir avuç ergenden başka birşey değilsiniz. en malları da sensin işte. en yüreksizleri de sensin. ben de hatalarımı ve sonucları kabul edecek yürek var sende guildinin adamlarının yaptığı çirkinliğin önüne geçecek o g.t yok. ayrıca ne oyunculuk, ne düşünce, ne de bunları gerçekleştirecek ve olayları analiz edecek bir beyin.

devam ettikçe kendini rezil ediyorsun bence artık dediğin gibi delikanlı ol ve yazma daha. bu arada üzülme seni de s.kebilecek biri çıkar bu hayatta ama aceleye getirme lütfen oyundan insanlara sorarak. Doğru insanı bulacaksın emin ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sözüm herkese açıklık getirme maksatlıdır.
Sslerde geçen cümleler tamamen bana aittir. Fakat hepsi ortaya çıkmamış elbette.
Benim tavrımı beğenmeyen adamlar kendi aralarında cemaat olup böyle bir karar almışlardır daha sonra da bana küfredildiğinin bilincinde olmayan bu şahıs yüzünden (ki sslerde görüldüğü üzre yahu adam bana küfretti diyorum açıklamaya çabalıyorum)

İşte bu erkekliğini kadiköyde bira içip cool olcam derken kaybetmiş şahıs benim hala 4-5 ay önce olanları neden şimdiye taşıdığımı söylüyor. 'HALA ANLAYAMADIN MI ŞİMDİYİ DEĞİL BANA HALA BUGUNLERDE BİLE CANI SIKILDIKÇA SÖVEN VELET TAYFAN İÇİN BURAYA BAŞTA YAZI YAZDIM.' İnsanlara trollük yaptığın için,bizim guildimiz dramadan uzak ve eğlence guildi dediğin ama iğrenç iğrenç işler yaptığınız için...

Bir moderatorün konuya müdahale etmesini talep ediyorum. benim başta buraya gelme amacım sadece guildi üçüncü gözle eleştirmekti. Sözlerimin ve sslerin arkasında durmama rağmen isim ve ifşa olduğu için, ben şu anki olaylardan bahs ederken konu sahibinin işi eskilere kadar götürüp çirkinleştirdiği için gereken yapılsın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

benim aklım karıştı küfür eden diğeri değil miydi ya

simdi guild'ce bunlar habire wow'da bu banlanan arkadaşa küfrediyomuş, o da bunu biriktirmiş biriktirmiş gelmiş adamların başlığında yazmış vs.

sonra tabi kendi de burada adamlara sövmeye başladı biraz önce, biri seni bilmem ne edecek filan diye, oradan geldi tokmak. konu bu.

yanlız şaka maka, başka mecrada topluca guild'den küfür yiyen adam burada kendini tutamayıp küfür etti, banlandı. hayat çok adaletsiz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...