Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alles Klar - Twisting Nether

incredibull

Öne çıkan mesajlar

selam herkese. aradigimiz oyuncu profilindeki insanlar paticikte cogunlukta oldugundan dolayi buraya baslik acmak istedim, birilerine hitap edebilme umuduyla. kisa bir mantalite ozetimiz olan tanitim yazimizi da suraya alintiliyorum;

said:

alles klar. almancada “her şey ok”, “her şey yolunda” , “bende bu rahat ol” gibi manalara gelen sözcük öbeği. böyle bir isim seçtik çünkü canımız öyle istedi.

öyle 6-7 sene önce kurulup günümüze kadar süregelen macera, kahramanlık ve başarılarla dolu bir geçmişimiz yok. oldukça düz ve basit bir oluşumuz 2015′ in ocak ayında kurulan. kafasına vur ekmeğini al mantığı ile yönetilip içinde türlü türlü dramalar dönen guildlardan midemiz bulandığından bu isim altında bir araya gelelim istedik. ciddiyet ve disiplin en büyük eksikliğimiz ve bunu kesinlikle kazanmak istemiyoruz. istanbulda sürekli bir araya gelip görüşen (kadıköyde bira), sadece oyun içi ile sınırlı kalmayan bir guildız. birincil amacımız eğlenmek olduğundan kimseyi incitmeden, yumuşak yumuşak geçiniyoruz.

progress olarak yavaş ilerliyoruz (hc 8/10). mythic hedefimiz var ama o da olursa. hardcore oyunculara vaat edebileceğimiz çok bir şey yok. mythic’ i yeteri kadar zor bulmayan oyuncular bizimle raid yaparak AKCM (Alles Klar Challenge Mod)‘ yi deneyebilir. ” ben bu oyunu oynarken eğlenmek istiyorum, yemişim progressini ” veya ” abi boşver ya sadece muhabbet ederiz, progressda da ittiririz elimizden geldiğince ” gibi söylemler ile aramıza katılan arkadaşların memnuniyet oranı oldukça yüksek ki daha aramıza katılıp guilddan ayrılan kimse yok.

oyunda progress manasinda ciddili beklentisi olmayip, classina hakim olamayan oyuncularin basvurularini www.alles-klar.net uzerinden bekliyoruz. sormak istediklerinizi buradan ya da oyun icinden (ayni nick) sorabilirsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Neden almanca neden herşey ok değil.

digerleri alinmisti. google translateden baska dilleri deneyelim dedik, ilk sirada almanca vardi.

mardox said:

yalnız her raid başı 300 g olayını nasıl yapıyorsunuz?

guild bankasindaki para uzerinden repair olunuyor ya, iste onun gunluk sinirini yaptigimiz toplantilar sonucunda 300g' a cikarmaya karar verdik.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hyprosoft said:

incredibull sürekli trade chatte gözüme çarpıyorsun inan ayıptan çekinen bir insan olmasam beni giydiren insanları bırakıp kaçacam ortama da maalesef yapamıyorum :)

Ayrıca Ankara'da yaşadığım için Kadıköy bira seanslarına katılamayacak olmakta çeldiriyor ne deyim...

alt karakterin varsa onunla da basvuru yapabilirsin, biz oyle alt ust pek takmiyoruz. ayriyetten istanbul disinda yasayip istanbula ziyarete gelen her arkadasimiz icin bi kadikoy yapiyoruz mutlaka. bekleriz karsim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Bir kaçkere raidlerine katıldım. Blackhandi kestikten sonra, yeniden kesmek için gruba yeni üyeler alındığı sırada bekliyorken bu eleman yanıma geldi ve diyalog alttaki gibi. Sanırım türk olduğumu bilmediği için anlamayacağımı sandı.

incredibull: Satiris
satiris: ?
incredibull: beni s*kermisin ?
satiris: rapor etsem languageden bir gün ban yersin.

sonra guildinden biri etmezsen adam degilsin dedi ve diyalog aşşağıdaki gibi bitti.

Yaratıcı küfür

http://i.imgur.com/uCV9h66.jpg

Yabancılarla hiç bir sıkıntı sorun küfür yaşamıyorken, kendi ülkemden birinin böyle terbiyesizleştiğini görmek üzücü.

Tanıtım yazısıyla olmuyor demekki bu işler.

incredibull said:

selam herkese. aradigimiz oyuncu profilindeki insanlar paticikte cogunlukta oldugundan dolayi buraya baslik acmak istedim, birilerine hitap edebilme umuduyla. kisa bir mantalite ozetimiz olan tanitim yazimizi da suraya alintiliyorum;

said:

alles klar. almancada “her şey ok”, “her şey yolunda” , “bende bu rahat ol” gibi manalara gelen sözcük öbeği. böyle bir isim seçtik çünkü canımız öyle istedi.

öyle 6-7 sene önce kurulup günümüze kadar süregelen macera, kahramanlık ve başarılarla dolu bir geçmişimiz yok. oldukça düz ve basit bir oluşumuz 2015′ in ocak ayında kurulan. kafasına vur ekmeğini al mantığı ile yönetilip içinde türlü türlü dramalar dönen guildlardan midemiz bulandığından bu isim altında bir araya gelelim istedik. ciddiyet ve disiplin en büyük eksikliğimiz ve bunu kesinlikle kazanmak istemiyoruz. istanbulda sürekli bir araya gelip görüşen (kadıköyde bira), sadece oyun içi ile sınırlı kalmayan bir guildız. birincil amacımız eğlenmek olduğundan kimseyi incitmeden, yumuşak yumuşak geçiniyoruz.

progress olarak yavaş ilerliyoruz (hc 8/10). mythic hedefimiz var ama o da olursa. hardcore oyunculara vaat edebileceğimiz çok bir şey yok. mythic’ i yeteri kadar zor bulmayan oyuncular bizimle raid yaparak AKCM (Alles Klar Challenge Mod)‘ yi deneyebilir. ” ben bu oyunu oynarken eğlenmek istiyorum, yemişim progressini ” veya ” abi boşver ya sadece muhabbet ederiz, progressda da ittiririz elimizden geldiğince ” gibi söylemler ile aramıza katılan arkadaşların memnuniyet oranı oldukça yüksek ki daha aramıza katılıp guilddan ayrılan kimse yok.

oyunda progress manasinda ciddili beklentisi olmayip, classina hakim olamayan oyuncularin basvurularini www.alles-klar.net uzerinden bekliyoruz. sormak istediklerinizi buradan ya da oyun icinden (ayni nick) sorabilirsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...