Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Takım

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

kizillelma, 09.09.2024 23:39 tarihinde dedi ki:

Ne olsa Kerem Benfika oyuncusu. Fark çok belli ..

Kerem GSde de çok işe yarıyordu ama kıymeti bilinmiyordu özellikle son vuruş eksikliğinden dolayı. Şimdi Portekizde eksiklerini giderirse daha büyük liglere bile gidebilir, helal tüm takıma.

Sosyal ağlarda paylaş

Semih ileri uçta oynayabiliyor, sende forvet yok kaç maçtır Barış Alper den forvet devşirmeye çalışıyorsun. Olmuyor işte, olmadıkça da maçı yayınlayanlar sürekli daha başlamadan bile bunları övüyor. Fazla göze batıyor. Kırmızı bittiğine göre bir sonraki maç yine salak taktiğimize geri dönüp forvetsiz devam edebiliriz.

• Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

insanların tepkisinin %90'ı arda, kenan dururken yunus'un oynamasınaydı, forvette semih-cenk varken ısrarla o pozisyonda verimsiz barışın oynamasınaydı.

gs'de kanat krizi var kimsenin 'yunus var, bizi götürür' dediğini görmedim, kıvırma falan fazla iddialı sözler olmuş.

tabi bunlar 2. maçta söylenmişti, turnuva geneline bakınca kenan bok gibi oynadı, yerine baştan sona kerem oynasaymış daha iyi olurmuş.

S-H tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Cirkeflik olan Yunus un Montella kontenjanindan oynatildigini bile bile gs lobisi diye ortami bulandirmakti; kendinde dogrulamissin ki gs lilerin umurunda da degildi yunus filan. Ustune Arda bile aciklama yapti sorun yok diye. 

Barisin forvet oynamasinin da alakasi yok, gs li kimse bunu zaten savunmaz, ayrica Kerem icin de piyasasi menajerler tarafindan arttirilmak icin oynatiliyor laflarini hatirliyorum.

Sonra komplekslisiniz diyince kizmayin. Sicip batiran fb bjk oyuncusu oldugu zaman da gs li kimse burda cikip lobidir menajer oyunudur demedi milli takim oyuncularina. Gider hocayi elestirirsin ama sizin amaciniz baska. 

Sotto tarafından düzenlendi
  • Kustum 1
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto, 10.09.2024 01:37 tarihinde dedi ki:

ayrica Kerem icin de piyasasi menajerler tarafindan arttirilmak icin oynatiliyor laflarini hatirliyorum.

Ben tam aksine Kenan iyi performans gosteremiyo, Keremin baslamasi lazim diye konusuldugunu hatirliyorum. Ha belki forumda degilde DC de gecmistir bu konusmalar. 

Milli takimin forvetsiz oynamasi apayri bi olay zaten. Barisin o pozisyonda is yapamadigini herkes gordu, halen niye israr ediyo anlamis degilim. Kaldi ki Barisi gectim, Ardayi bile oynatti orda diye hatirliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...