Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Takım

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

bir önceki maçın sonlarını izlemiştim, bu maç açıkçası baya kötü oynadık, gol atmaya uğraştık mı aslında güzel işler yapacak potansiyel var ama mal gibi oynuyorlar. defans kötüydü oyuncuları tanımıyorum ama muhtemelen ozandı o kazma. çok kolay geçti adamlar, çok kolay goller attılar, o kadar övülen kaleci buysa vay halimize, çok kolay yedi bi olayını görmedik.

canere katılmıyorum adam orta bile yapmadı ki, sürekli geri ve yana pas bi boka yaramıyor bu tarz adamları niye oynatıyorlar anlamsız. yusufta çok boş beleş oynadı bi katkısı yok. ileriye doğru gidebilen adamlara çok top gelmedi hep kendi sahamızda bi saat pas yapıp garanti oynamaya çalışıyoruz. ozan da 2 gol atınca premiere lige gidecem diyor ayağına top geldi mi ya doğru düzgün vur ya kontrol et her geleni gökdelene dike dike premiere lige zor gidersin.

Sosyal ağlarda paylaş

abi klasik büyük takımı yendikten sonra hemen havalara girmiş bizimkiler ki burak'ın kaptan olduğu takım yani normal.norveç ve özellikle hollanda maçlarında kendimizi bilerek oynadık ama şu maçta yine havalara girmiş bizimkiler. aynı şeyi geçen yıl fransa yı 2-1 yendikten sonra 3 gün sonra rezil oyunla izlanda ya 2-1 yenilerek yaşadık.hadi o izlanda idi görece güçlü takım ama letonya'ya da 3 gol yemezsin be abi :)) adamlar bile şaşırmıştır şu maçtan böyle puan çıkardıklarına

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...

A Milli Takım'ın aday kadrosunda şu oyuncular yer aldı:

KALECİLER: Altay Bayındır, Sinan Bolat, Uğurcan Çakır

SAVUNMA: Zeki Çelik, Mert Müldür, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Merih Demiral, Ozan Kabak, Serdar Aziz, Caner Erkin, Rıdvan Yılmaz.

ORTA SAHA: Abdülkadir Ömür, Berat Özdemir, Berkan Kutlu, Cengiz Ünder, Hakan Çalhanoğlu, Kerem Aktürkoğlu, Orkun Kökçü, Ozan Tufan, Taylan Antalyalı, Yusuf Yazıcı.

FORVET: Burak Yılmaz, Kenan Karaman, Serdar Dursun.

?

Sosyal ağlarda paylaş

Kuntza kadroyu kim yaptırdıysa merih serdar önüne berat ve ozanı kim koydurduysa zaten galibiyete çıkmamıştı. Hak ettiğimizden daha iyi sonuç aldık. Ölü oğuzhanı berata tercih ederim. Klasik caneri de alınca takım caner takımına döndü. Diyagonal pas ve ortalar. 

Kuntzun, rıdvan şöyle iyi rıdvan böyle iyi , 10 sene garanti altında vs diyip yedek bırakması zaten takımı kuntzun yapmadığının da göstergesi. Yapanın da eline sağlık... 2 stoper, 2 önlerinde 4 adam ve bunlardan 1 tanesi top yapan adam değil. Yan pas berat yerine keşke berkanı oynatsaydı olmadı taylanı.

Keremde marcaodan dayak yediğinden beri düşüş var. Bence hala toparlayamadı daha erken çıkartıp, halili alıp 2 forvete dönebilirdi madem sürekli orta yapacağız. 

inş. tez zamanda caner, yusuf, hakan bunları milli takıma davet etmeyi keserler. Burak da çağırmasınlar dicem de 1 tane forvet yok, halil taze geliyor, güven 2 sene sonra yeni yeni toparlamaya başladı, cenk sakat vs

Sosyal ağlarda paylaş

ezbere kadroyla çıkmıştı maça. berat zaten trabzonspor'un en kötüsü yabancı sınırından dolayı mecbur oynuyor. bakmış trabzonspor iyi gidiyor orta sahalarında kim var, berat oynatayım o zaman demiş resmen.serdar da aynı şekil muhtemelen ama caner'i anlamadım aslında rahat kazanılacak maçtı ama gereksiz riske attık.bu saatten sonra mucize falan olması gerekiyor kupaya gidebilmemiz için.

kerem de bi oldum havalarına girdi ya çok fazla top eziyor yeteneği var ama çok erken havalara girdi. 

Sosyal ağlarda paylaş

burak utanç olabilir de yedek forvet bile yok milli takım seviyesinde, varsa söyleyin kuntza alsın bi sonraki maça

2000lerinden bşınan beri bence en dandik dönemdeyiz, euro başlarken off ne biçim über bi nesil yakaldık, akacaz yılan gibi deniyordu gördük tersten aktılar. 2002den mi iyi 2008den mi iyi, nasıl son dönemin en kalite nesli falan dendi anlamamıştım halen diyen kaldı mı bilmiyorum geçri ahuehuaehu 

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

burak sonunda bi işe yaradı, eferim

bence norveç maçında da burak-serdar-halil şeklinde 3 forvetle çıkmalıydık. anca bu maçın sonunda döndü 3lüye kuntz, biraz korkak bir hoca sanırım. norveç maçında da hiç risk aldırmadı, değişikliklerde bile ileriye değilde aynı mevkilere adam aldı.

Sosyal ağlarda paylaş

Bi Cenk Tosun vardı, o noldu ya? Aylardır bir kere bile ismi geçmedi. Oynamıyor mu, futbolu mu bıraktı, nerede ne yapıyor?

Maç olduğunu bile sallamamışım, unutmuşum, tesadüfen uzatmada penaltıya açtım, açar açmaz atıp kazandık. Letonya gibi takımı son saniyede yendiler diye bütün antrenörlerin oyuncuların gözleri pörtlete pörtlete zafer kutlamaları bağrınmaları, naraları falan resmen rezalet. Gören de kupa aldık sanır, hani onu geçtim "dişimize göre rakip yendik" bile diyemeyeceğimiz bir maçı güç bela kazanmaya ne sevindiler... Mental olarak bitmiş demek ki takım zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

Kuntz korkak değil de daha yeni geldi oyuncuları tanımıyor ayağına birilerinin etkisinde kalıyor sanırım. Burak son anda işe yaradı hakikaten ama maç boyunca da bişi yapmadı, Halil başlasa daha iyiydi.

Cenk dizinden sakatlanmıştı daha iyileşmedi sanırım. İyileşip form tutması falan katılırsak anca dünya kupasına gelir o.

Ufak bi umudum var bu berbat oyundan belki ders alınır. Ortasahada ciddi oyun kurma eksiğimiz var. Hakan geriye geldiği zaman etkisiz oluyor, gelmediği zaman çift 6 numara ne pasla ne driblingle ileri top taşıyamıyor, beklerin de oyun kurulumuna katkısı yok. Farklı bir kadro ve/veya farklı bi formasyona geçilmesi şart.

Sosyal ağlarda paylaş

rıdvan'ı neden oynatmıyor garip zaten.şuan kadro da cengiz ile birlikte en formda oyuncu rıdvan kafadan 11 çıkarması gerekirdi.

hollanda -norveç maçı var o maçı hollanda kazanırsa en azından play off a kalıyoruz beraberlik durumunda da averaja bakılıyormuş. cebelitarık maçında gavura vurur gibi vurmamız lazım hollanda maçından dolayı bizim averaj baya sıkıntıda.bizim 4 norveç'in 9 averajı var ama mucize artık bu saatten sonra çıksak bile playoff lardan umutlu değilim.

bana kalırsa böyle oynayacaksak gitmeyelim zaten halland'ı izleyelim kupada

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...