Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Takım

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Gs korkusu mu?

ASDASDASDASDASDASD

Evet abi gs korkusu. Hadi ilki tamam, önceden söylendi ama gs takmadı hayvan gibi yabancı aldı vs ama şu an şunun başka açıklaması olamaz.

Şu an tek güvencem yayıncı kuruluş. 25-30 m taraftarı karşısına alamaz. Gene yabancı kuralı gelir belki ama acımasızca seneye 5+0+1 yapıyorum ve ne bok yerseniz yeyin demezler.
Sosyal ağlarda paylaş

abi gs bi 5. haftayı tamamlasaydı iyice kaybettiniz kendinizi :)

Gomis effect mi bu nedir?
tamam kağıt üzerinde harika bir kadro göz korkutucu takım falan da ulan bu gs çok güçlü oldu heağ hadi yabancı sınırı getirelim dememişlerdir :)

açık ve net işte. Milli takım çok eleştiriliyor Türkiye'nin de "milli ve yerli" ideolojisine de uymadığı için güzel yerden girdi Rıdvan falan getirecekler. Binali'nin eşi demiş işte bize ne bunlardan hiç Türk yok sahada diye.
Rıdvan boşuna girmedi istiklal marşı okuyan futbolcu yok diye.

Mehmet Demirkol söyledi işte; konuş diyorlar konuşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Evet abi gs korkusu. Hadi ilki tamam, önceden söylendi ama gs takmadı hayvan gibi yabancı aldı vs ama şu an şunun başka açıklaması olamaz.

Şu an tek güvencem yayıncı kuruluş. 25-30 m taraftarı karşısına alamaz. Gene yabancı kuralı gelir belki ama acımasızca seneye 5+0+1 yapıyorum ve ne bok yerseniz yeyin demezler.

yabancı sınırı kalktığında beşiktaşta hayvan gibi yerli futbolcu vardı o
zaman beşiktaş korkusu mu var idi ?
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene de kural vardı kimse bişi demiyordu belki cılız sesler vardı hatta 2 ay öncesine kadar lafı edilmiyordu. gs'ın denetimi kalktı, transferleri yaptı, türkler siklenmedi bile. lig başladı, 9 yabancı ile sahaya çıkmaya başladık. eze eze oynayan bi takım olduk. gayet net bence. olay bjk değil zaten, fener'in enkaz durumunda olduğu için çırpınması.
Sosyal ağlarda paylaş

tam olarak gs korkusu olamaz ama bir etkisi olduğunu düşünüyorum. sebebi ise bunu körükleyen adamların demirören ve rıdvan olması. futbolcuların,menajerlerin,yöneticilerin cukka lobisi en büyük etken. adamların davası baya baya biz hakettiğimizden çok daha fazla para kazanıyorduk tekrar kazanmak istiyoruz. açık açık bunu söylüyorlar ve millet alkış tutuyor sdfs.

gs etkisi ise şu aşamada mantıklı geliyor. yabancı kontenjanı kalktığı zamanı hatırlayalım. galatasaray hala jem karacan,bilol falan transfer ediyordu. kontenjan kalktığı halde sahada bir sürü çöp yerli vardı.

şimdi ilk defa gs kontenjandan faydalanıyor ve kimsenin itiraz edemeyeceği iyi bir kadro kurdu. sen burda gs korkusuu ne yeaa diyebilirsin ama tff başkanı ve rıdvan'ın fanatiği olduğu takımlar belli. objektif yaklaşacaklarını sanmıyorum.

eğer ünal aysal zamanında da aynı şey olmasaydı belki haklıydınız. ama kontenjan daha da daralacak diyip gs'yi zor duruma sokup, ünal aysal'ı da gönderdiler. kalkmasını sürekli isteyen adam aysaldı. adam gittiği gibi kontenjan kalkmadı mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş anlamıyorsunuz..
lobi yapıyorlar lobi türk futbolcusu. volkan takım bulamıyor selçuk yedekten öteye geçemiyor. burak başına gelecekleri trabzonda biliyor. arda gs ye gelse yedek kalıcak. bari barcada yedek kalayım diyor.

bütün takımlar on numara takım kurdu. akıl almaz temiz yabancı futbolcular geldi. millet ağlıyor para kazanamıyor ula yabancı sınırı kalkmasa şuan sağ kanadınız hala sabri idi yeter lan sabri mi izlicez. mis gibi futbol oynanıyor artık ligte
Sosyal ağlarda paylaş

yani olaya şöyle bakıyorum. fenerbahçe 6-7 tane yabancı transferi ile sahada 10 yabancı ile oynasa, sağda şener göbekte ozan,kalede kova olmasa, 3 haftada 10 gol atsa rıdvan kontenjan diye ağlar mıydı ?

şimdi kontejanı savunan adamlara göre yorum yaptığımız için bu adamların önceliği gs karşıtlığı olduğu bariz.

işin içinde arda,selçuk,burak gibi adamların başını çektiği bir yeniçeriler de olunca normal.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi galatasaray'ın cidden havalanması için sadece 3 haftalık galibiyete ihtiyacı mı var ?

şu tartışmalara girmeyin gereksiz yere.

abi kusura bakma da öyle asdfasdfsad

yani gs dışında gerçi türk taraftarının havalanması için 3 hafta fazlaca bir süre. sadece gs'ye ihale etmek istemiyorum. ama gs üzerinden gidiyoruz şuan, geçen senede ilk 7-8 hafta taraftar az çok böyleydi. riekerink beyler falan, BJK ÇOK ABARTILIYOR GERÇEK BARÇA GS falanlar. TR'nin en iyi orta sahası Tolga Ciğerci, Doğu Avrupa'nın en iyi forveti erenler vs...

yani adam "gs korkusu kesin, başka mantıklı şey olamaz hmmpps" diye düşünüp rüyalanırken takımında 12 yabancı var.

fb'deki 13 yabancı, bjk'deki 15 yabancı adam için tamamen denklem dışında kalıyor. olayı yine gs endeksinde mağduriyete vuruyor.

bu tip taraftarlar takım ilk düştüğünde ağlamaya başlayan oluyor. gs 3-4 maç kaybetsin hemen galaktik gs düşmanlar federasyonunun hakem atamaları, önümüzü kesmelere vs. başlanıyor.

niye gs'yi hedef alsın bir de birileri önce bi onu düşünelim mantıklı, çok değil 30 saniye düşününce zaten gerisi gelmiyor sdfsad

kendi kendine sebep-sonuç ilişkisi içinde denklemi genişleterek düşününce ya da en azından kaostan prim yapıp, kar sağlayan kanaat önderleri yerine kendi fikirlerinle yol alınca daha mantıklı ve rahat bi yaşam sürebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

yani olaya şöyle bakıyorum. fenerbahçe 6-7 tane yabancı transferi ile sahada 10 yabancı ile oynasa, sağda şener göbekte ozan,kalede kova olmasa, 3 haftada 10 gol atsa rıdvan kontenjan diye ağlar mıydı ?

şimdi kontejanı savunan adamlara göre yorum yaptığımız için bu adamların önceliği gs karşıtlığı olduğu bariz.

işin içinde arda,selçuk,burak gibi adamların başını çektiği bir yeniçeriler de olunca normal.

euroleague başarımızın aynısını futbolda da tekrar ederiz dinimiz amin denirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

geçen sene de kural vardı kimse bişi demiyordu belki cılız sesler vardı hatta 2 ay öncesine kadar lafı edilmiyordu. gs'ın denetimi kalktı, transferleri yaptı, türkler siklenmedi bile. lig başladı, 9 yabancı ile sahaya çıkmaya başladık. eze eze oynayan bi takım olduk. gayet net bence. olay bjk değil zaten, fener'in enkaz durumunda olduğu için çırpınması.

denetim kalktı diye bir şey yok.

239523 kere söylendi burada. Denetim herkese her zaman var, denetimde patlayanlara yaptırım var.

yaptırım ile denetim farklı şeyler.

yaptırım kimine transfer kısıtlaması (sattığın kadar al), kimine de maaş kısıtlaması oluyor.

denetim yok yeaaaaaa diye transfer yaparsan tokadı yersin uefadan.
Sosyal ağlarda paylaş

ben söylemezdim, eski ben böyle 3-4 yıl önceki söylerdi belki de şuan söylemem.

rıdvan dediğiniz adamın fb'ye çalıştığını düşünerek yola bir kere hatalı çıkıyorsunuz. yabancı sınırının kalkması şuan gs'den çok fb'yi vurur üstte de yazdım.

GS'de 12 yabancı var 12.

FB'de 13, BJK'de 15.

Sınır kalksa GS'den daha fazla revizyon yapıp, daha fazla yerli adam bulacak olanlar bunlar. Mali yük olarak zarara girecek bunlar. Kulüpler istemez. Zaten FB yöneticileri de BJK yöneticileri de yazın soruldukça karşı olduklarını söylediler.

Kulübün istemediğini eski futbolcusu söylüyor diye kendi çıkarları için, sen niye genelleyip komplo teorileri çıkartıyorsun ki?

Rıdvan dediğiniz yavşak menajerlerle, para babalarıyla yatan ve onlara yağ çeken bi adam. Bu adamın kankaları kolay paraya alışmış götü kalkık yerli topçular değilde Ahmet Bulut gibi 4-5 menajer olsa Rıdvan çıkıp ağzını bir kere böyle açmaz.

Arda diyordur tel açıp, RIDVAN ABEY DESTEK PLX diye atıyorum Rıdvan'da ishal ağzını açıyordur.

Bunu çıkıp kulüplere vurup komplo teorisyenliğini yapmak cidden koskoca bir kekoluk yani kusura bakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Xenus said:

denetim kalktı diye bir şey yok.

239523 kere söylendi burada. Denetim herkese her zaman var, denetimde patlayanlara yaptırım var.

yaptırım ile denetim farklı şeyler.

yaptırım kimine transfer kısıtlaması (sattığın kadar al), kimine de maaş kısıtlaması oluyor.

denetim yok yeaaaaaa diye transfer yaparsan tokadı yersin uefadan.

ki denetim halen var gs'ye, maaş bütçesi sınırı var.

bi ara kalktı diye haberler çıktı da yalan olduğu ortaya çıktı. gs o bütçesi korumak için çoğu kişiyi saldı, üstüne para vererek yolladı mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse beyler, bundan sonra forumda "Beşiktaşlılar da söyle, Beşiktaşlılar da böyle" tarzı mesajları azaltalım pls..

2 sene üst üste şampiyonluğumuza laf eden adamları 3 maç üst üste kazanınca görmüş olduk sdsafasfas

trump'tan putine, tayyibe kadar herkese haber salın, TFF tarafından önümüz kesilmeye çalışılıyor, evet tarafından

https://www.youtube.com/watch?v=oBJjjvBAAhY
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız rıdvan ilgili yorumları genellikle beşiktaş maçlarında söylüyor. gs maçlarıyla alakalı yabancı bık bık muhabbetlerini duymadım hiç. hatta bizim bi maç sonunda bir üst levele çıkarak ebesi türk olan adam yok demişti. oğuzhanları cenkleri falan da saymıyor yani.

valla yaklaşık 1 senedir falan ince ince çalışıyorlardı zaten. gerek td açıklamaları, gerek spor basını vsvs. bana kalırsa yüzde yüz yabancı sınırı gelecek. hatta tahminimce önümüzdeki sezondan itibaren kademeli olarak azaltacaklar. bu sene 14, seneye 10, onda sonraki sene 6 vs gibi.

ben de yabancı sınırı istemem ama federasyonun da hakkı yok değil. yabancı serbestliği varken bile östersundslar vardarlar elenemiyor. bari türk topçular oynayıp elensin kafasına girmiş olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

fenn said:

yabancı sınırı kalktığında beşiktaşta hayvan gibi yerli futbolcu vardı o
zaman beşiktaş korkusu mu var idi ?

Yabancı sınırının kalkmasındaki durumu bilmiyorum. Ben şu yabancı kuralı çıktığında futbol takip etmeyi bıraktım sayılır
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada başakşehir ve ts'de bile 12'şer yabancı var. adamların kemikleri bunlar.

yabancı sınırı kalkmaz. ülke futbolunda ithalat başladı, kulüplerin gelirleri ciddi anlamda arttı yabancı sınırı geldikten sonra. rizeler, konyalar bile deli paralar kazanmaya başladı.

çıkıp tek bir kulüp başkanı bile büyük mamalanmadığı takdirde olası bir değişikliği desteklemez ki üç büyükler zaten karşı. tayyip ben koydum hadi yallah demezse ki beyinsiz futbol taraftarlarında infial yaratmak istemez; böyle bir değişiklik olmaz.

rahat olun yani. yine de komplocular olmayabilir sadfdsa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...