Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Takım

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

Milli takım tam olarak oyuncu yetiştirme yeri değil abi; kim formdaysa kaç yaşında olursa olsun oynasın. İspanya bir ara forvetsizlikten 36'lık Aduriz'i alıyordu takıma gol umudu, çünkü adam yaşına rağmen hala çok solid ve katkı verebiliyor. İtalya'da senelerce lig golcüsü Di Natale seçildi kaç yaşına gelirse gelsin.

Ben Emre B.'yi eleştirmiyorum seçim açısından fakat ben tecrübeli oyuncularla bu gruptan çıkarım, jenerasyon yenilemesini sonraya atarım diyip menajer balonu Emre Mor'u oynatır, Cengiz ve Enes'i yedekte tutarsa o zaman işin boyutu çok farklı olur
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Ben Emre B.'yi eleştirmiyorum seçim açısından fakat ben tecrübeli oyuncularla bu gruptan çıkarım, jenerasyon yenilemesini sonraya atarım diyip menajer balonu Emre Mor'u oynatır, Cengiz ve Enes'i yedekte tutarsa o zaman işin boyutu çok farklı olur

lige hayvan gibi giren yusuf yazıcı oturcak aylardır formsuz ne idüğü belirsiz emre mor oynayacak yazıyorum buraya
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım, kadroya çağırmadı Oğuzhan için "3 maclik performansını beğenmedim" demiş.

Seçtiği Selçuk İnan 3 haftadır oynamıyor, ozan tufan 3 haftadır isliklaniyor. Emre mor transfer görüşmesi yapmaktan antrenman yapmamıştır .

Şu kafada milli takım için heyecanlanan var mı aramızda?
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncu havuzu tarihin en potansiyelli belki de en iyi havuzu ama bi şekilde olmuyor ya çok ilginç. bizim milli takım kulüp seviyesinden yukarı çıkamıyor malesef. başarılı dönemlerde olduğu gibi x takım ağırlıklı bi kadro kurup eksikleri diğer oyuncularla doldurmak gerekiyor sanırım. ama artık yabancı sınırı da olmadığı için bu sistemi yapmak pek mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

kıral burak snap atmış arda ve selçuk kankasıyla. yazık valla. siyasetti bilmemneydi lobiyi yapıyorsun. abuk subuk bir topçu bile olsan kazığı çakıyorsun.

galatasaray adamdan kurtulmak üzereyken kankası kadroya aldı adamı. cenk olur enes olur ama bu takımın forveti burak olamaz. adam çin'deyken bile kadrodaydı. geldi trabzon'da 2 gol attı yine banko 11.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...