Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 4

WaNTeD

Öne çıkan mesajlar

abi yarı finaldeki iki sivas maçı da gs'nin net aleyhine lehine kararlarıyla hep döndü yalnız. fb maçlarını izlemedim bilmiyorum da benzer bir şey varsa aynı şey orası içinde geçerli.

sivas iy atsaydı, etseydi vs.yle de olmuyor işte. sivas'ın şuradan elenmesinin en büyük sebebi net hakem kararları. özellikle ilk maçtakiler efsaneydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk macta ne hakem hatası vardı hatırlamıyorum da. Bu macta Yasin e temas varsa penaltı ve ben var gibi gordum. Onu gectim 2 haftadır tartısmasız penaltılar calınmazken, kırmızılar cıkmazken hic agzını acan yok. Bugun tartısmalı bir penaltı calınınca, melo nun sarısı cıkmayınca bunlar hep ayarlı.

Hade len. Pozisyondan 2 dakika sonra da cicinho'nun net kırmızısı var. Yasin e dumduz tekme atıyo herif. O? Yok o olmadı cunku. Onun bir onemi yok. Penaltıdan sonra kasti olarak sakatlamaya yonelik yapılan faullere hic kart cıkmadı? Hatta golleri atan batuhan'ın daha mac 0-0ken, semihi hic bir sey yokken kaleciye dogru itisi var sarısı da varken onu hic mi hic konusmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

temas var bu arada sag bilege. 2 ayak havadayken gayet dengesini bozabilir. abartarak dusuyor ona katılıyorum ama seni gecmis oyuncuya sallayıp temas edersen penaltıdır. yerde yatan herife takıp da dusmuyor gecerken mudahale ediliyor.

bu arada

Bu haftaya sampiyon girmis Zenit de kaleciyi satın alma ihtiyacı duymus.

http://www.youtube.com/watch?v=v6ttD1iCF0U

bu daha iyiymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

abi yarı finaldeki iki sivas maçı da gs'nin net aleyhine lehine kararlarıyla hep döndü yalnız. fb maçlarını izlemedim bilmiyorum da benzer bir şey varsa aynı şey orası içinde geçerli.

sivas iy atsaydı, etseydi vs.yle de olmuyor işte. sivas'ın şuradan elenmesinin en büyük sebebi net hakem kararları. özellikle ilk maçtakiler efsaneydi.

yahu ben zaten türkiye kupası ne lan diyen bi adamım. bireyselliğimi geç çoğu futbol klübü öyle zaten. ah 3-0 olaydı da eleneydik ya. napim abi ben kupayı giderleri karşılamıyor anasını satim kulüpte. bi de üzerine para verip hakemi aldık he mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

DarKRideR said:

yahu ben zaten türkiye kupası ne lan diyen bi adamım. bireyselliğimi geç çoğu futbol klübü öyle zaten. ah 3-0 olaydı da eleneydik ya. napim abi ben kupayı giderleri karşılamıyor anasını satim kulüpte. bi de üzerine para verip hakemi aldık he mi?

bilae gs para verdi diye itham mı var. yapılması isteniyor dedik ki son 3 sezondur izlensin de yandaş yayıncı kuruluşu para kazansın diye yapılan her türlü şaklabanlığı burada defalarca herkes eleştirdi. tr kupası varlığıyla rezaletten başka bir şey değil...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...