Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.2 yakında PTR'da.

Seru

Öne çıkan mesajlar

tam bir beyinsizler şirketi ya, dedikleri gibi cache'i silince şimdi de friend list'i silip attı.

teşekkürler bilizort, cilalı oyunların yapımcısı.

neyse düzelttim ama cidden beceremiyorlar update işini en çok update yapan şirketlerden olduğu halde.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Dns açıkken update etmiyor oyun, artık alışmak lazım buna.

Cache ile friend listin alakası yok, friend list bilgisayarımızda tutulan birşey değil sonuçta.

Dun update ettim. 1 yildir falan hic girmemistim. Sorunsuz update oldu. Dns acik, vpn de var ustune hatta
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Arma said:

season oynamaya değmez gibi??

Neden dedin ki

monk seasonal itemini beğenmedim. serenity i kırıp bunla dengelemeye çalışmışlar gibime geldi :)

Spirit Guards (bracers) [Seasonal]
Your Spirit generators reduce your damage taken by 30-40% for 3 seconds

ben buraya gundo kullanmak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bu sezon transmogların yanında wow preorderındaki gibi bir cosmetic bir de özel portre var

blue postun da açıklaması var en az 3-4 ay sürecek, yazı bu sezonla geçircez diye

bunlarla beraber zaten yeni setleri baştan düşürmek gerekicek hani, kısacası sezon oynamak için tam zamanı aslında

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/gallery/8d/8D8RM3LZF6971427416364620.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Öff baştan kasmak istemiyorum ya çok uzun sürüyor rorg düşür set düşür bilmemne. Kasılı karaktere devam etsek ya en güzeli =/

Şimdi bu bulkathoslar ancients setleri falan değişmiş hep, bizim inventorydekiler de değişiyor muydu yoksa baştan mı düşürmek lazım?

Bu artık hemen düşüyor ya. Bana öyle oldu en azından. rift keyi bittiğinde gidiyorum bountylere. bundan düşüyor sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Öff baştan kasmak istemiyorum ya çok uzun sürüyor rorg düşür set düşür bilmemne. Kasılı karaktere devam etsek ya en güzeli =/

Şimdi bu bulkathoslar ancients setleri falan değişmiş hep, bizim inventorydekiler de değişiyor muydu yoksa baştan mı düşürmek lazım?

rorg eskisi gibi kastırmıyor artık. eski karakterine devam edebilirsin yine, tek dezavantajın yeni sezon itemlarını yaz sonu denersin hehe

eski itemların duruyor hala, set bonusları da aynı ama ancient versiyonları var eski itemların. daha iyi stat daha yüksek dps veren. onları tekrar düşürmek gerekiyor. set bonusları aynı ama hala. yani bi setin 3 parça eski versiyonu + 1 parça ancient versiyonunu takıp kullanabilirsin 4 parça bonusunu yine. özellikle silahlar için çok fark var ama yeni versiyonlarla eskiler arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...