Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.2 yakında PTR'da.

Seru

Öne çıkan mesajlar

http://us.battle.net/d3/en/blog/17989719/

Bayağı bir yenilik geliyor 4 setli birçok seti 6 parçaya çıkaraklar. yeni goblinler, rift'ler, bounty'ler, 15'den fazla legendary. ayrıca shard cap, yerden gem vs mat toplama gibi şeylere de bir ayar gelecekmiş.

3 tane de yeni set var; wizard, barbi ve huntard.

muhtemelen sezon sonunda yamayı aktif edecekler.

kendi adıma eski oyuncuları döndüreceğini düşünüyorum. setlerin revize edilmesi ve yeni setler ile birçok farklı build ortaya çıkacaktır, en önemli eksiklerindne biriydi bu oyunun.
Sosyal ağlarda paylaş

patch notes

http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/58697-patch-2-2-0-ptr-patch-notes

Regular Health Potions have been removed from the game

The Health Potion slot on the action bar is now a bottomless Heath Potion that will heal you for 60% of your maximum Life

Demon Hunter
Active Skills
Sentry
Now displays a buff icon indicating how many Sentries you have active

Witch Doctor
Tiklandian Visage
Now displays a buff icon indicating the duration of the Horrify effect

CRAFTING
When crafting gems and items the entire quantity will now be crafted at once

Rift Guardians' positions now always show on the map or minimap regardless of your distance from them

Sosyal ağlarda paylaş

barbar freni patlamış kamyon gibi bayır aşağı lâsitklerinden kıvılcımlar çıkararark akıyor petler ile

bracers ve restrain &focus yüzükleri

alıntı

o yüzük setini kullanın fire petleri açın fire bonuslu strongram bracer alın bi de sadece knockback yapan düz çizgi halinde dalan bi büyü var hatta reakor sette ana büyü ismi aklıma gelmedi onunla dalın ortalarına çıkın knockback yesinler yeterli. full rage ile hasarınızı arttıran pasifi alın ana statlardan max. fury yi fulleyin.

yüzük seti ile tüm büyüleriniz toplam fury miktarınızın %150 fazlası hasar vereceksiniz
knockback yiyecekler yüde 30 oradan
full rage alıcaksınız yüzde 20 veya 25 oradan
pet gemi ile de yüzde 25
pasiflerde fury yi toplam 20 ve artma hızını %10 hızladıranı alın

bir diğer alıntı

yildiraykanka

barbar reakor set çok sağlamdı şimdi ik set te aşırı güçlenmiş. ik set ve 2 yüzük seti focus ve diğerini adını tam yazamıyom fuull rage ile petlerin 250m vurduğunu gördüm . gr bosunu senin dokunmana gerek yok harcıyolar resmen. ama bi tane boss var gr 40ta bile petleri kesebiliyor ona uyuz oldum bu yerden şimşek alev karışık bişeyler tarıyor piyasayı. ik setle toughness tam barbara yakışan gibi olmuş 100m ye yakın geziyonuz piyasada. gr 45 i yaptım solo eskşden bu setle hayaldi.

yüzüksüz ve brasersiz

sadece yanındaki adamlar ile
Diablo 3 - PTR 2.2 - Barbarian G40+ IK Pure Pet Build
[video]https://www.youtube.com/watch?v=hWaIyX3dFDo?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...