Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer: The End Times - Vermintide

Norak

Öne çıkan mesajlar

Aynen Cüce gibi düşünüyorum bende. Baya zevkli masaüstü ama masaüstünde sıl zevk maç öncesi yapılan boyamadır bilmemnedir.

Hatta şeytanın avukatı olayım oyunu beleş yapsınlar orc ve human direk oynansın beleşe.

Diğer ırklar ve legendary championlar parayla yada goldla olsun.
Takır takır para basarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
deadwoll said:

Şu settingde yapılabilecek sınırsız RTS, TBS, FPS, TPS, RPG bilimum 3 harfli varken neden böyle bok oyunlar yapıyorlar anlamıyorum.

Bir tane adam gibi izometrik RPG'si yok evrenin. Onu geçtim tam Skyrim tipi cRPG devri, patlat muadilini Warhammer settingiyle, hafif de hack'n slash olsun oh.

warhammer'dan saçma sapan oyunlar çıktığına katılıyorum. ada gibi bi RPG-TBS karışımı (strategy RPG) çıktığını görmek isterdim.

ama zaten TBS çıktı bir sürü. "bok oyunlar" dediğine dahil o TBS'ler.

öte yandan TPS'ye OK verip FPS yaptıklarında kötülemen olmamış.
eğer Killing Floor veya Left 4 Dead'in başarısını sağlayabilirlerse (Evolve baştan beri güzel durmadığını düşündüğüm bi oyundu) "bok oyun" diye aşağıladığımız bi oyun gayet iyi bir sonuç sunacaktır.

Roqq said:

Fare ne ya of. Başka şey mi kalmadı. Abv ya.

elli bininci defa Empire vs Orc mu yapsalardı? Skaven'lerin nesi varmış lan?
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Aynen Cüce gibi düşünüyorum bende. Baya zevkli masaüstü ama masaüstünde sıl zevk maç öncesi yapılan boyamadır bilmemnedir.

Hatta şeytanın avukatı olayım oyunu beleş yapsınlar orc ve human direk oynansın beleşe.

Diğer ırklar ve legendary championlar parayla yada goldla olsun.
Takır takır para basarlar.

Oyunun maket ve boyama kısmı kendisinden bile zevkli bence, oynamadığım ordulara ait nice figür aldım sırf boyaması keyifli ve şekli güzel diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aldım 8gb dolmuşken hard diskim öldü, gittim hdd aldım bu sefer de akk doldu 2gb kalmış bekleyemem dolmasını ...

neyse deneyim oldu resmen hissettiriyor hdd ölmeden önceki son 5 dksını. steam disk write error verdi. terraria açıktı o dandik oyun bile takıla takıla ilerliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...