Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.81a [29ocak15]

Esh

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

bingildak said:

2k display almayacaksan 1080 overkill zaten

sdf iyi bunu duydum içim rahatladı biraz
PERFORMANSIM DÜŞECEK OMGGGGG diye geriliyodum, sanki bugüne kadar 250 liralık ekran kartıyla oyun oynamamışım gibi

yeni sistem toplarken öyle oluyor ya, RGB LED OLMAYACAKSA KLAVYEM SOKARIM ÖYLE HAYATA diye her şeyi basası geliyor insanın dsghf

böyle hiç adını duymadığın teknolojiler araştırıp edince MUST ABİ BU MUST oluyor, hastasıyım.

imrendim valla şu an sana :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

Saeros said:

bingildak said:

2k display almayacaksan 1080 overkill zaten

sdf iyi bunu duydum içim rahatladı biraz
PERFORMANSIM DÜŞECEK OMGGGGG diye geriliyodum, sanki bugüne kadar 250 liralık ekran kartıyla oyun oynamamışım gibi

yeni sistem toplarken öyle oluyor ya, RGB LED OLMAYACAKSA KLAVYEM SOKARIM ÖYLE HAYATA diye her şeyi basası geliyor insanın dsghf

böyle hiç adını duymadığın teknolojiler araştırıp edince MUST ABİ BU MUST oluyor, hastasıyım.

imrendim valla şu an sana :)

hjsdfh
şunu alayım taksitleri bitsin kesin ona da sıra gelir lol
Sosyal ağlarda paylaş

rgb led ramlere para verenler de var mesela. kataloğa bakarken sanki monitöre değil de kasaya bakacakmışsın gibi browsera ekmek banıyor insan.
sonra o kasayı masanın altına koyuyor. 2 sene sonra ram arızalanınca çıkarıp üflüyüp geri takıyor.

ama o led orada hala yanıyor.
fahişe gibi.
değersiz.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

rgb led ramlere para verenler de var mesela. kataloğa bakarken sanki monitöre değil de kasaya bakacakmışsın gibi browsera ekmek banıyor insan.
sonra o kasayı masanın altına koyuyor. 2 sene sonra ram arızalanınca çıkarıp üflüyüp geri takıyor.

ama o led orada hala yanıyor.
fahişe gibi.
değersiz.

Kasa yukarıda yayın falan yapanlar için güzel bi görsel oluşturuyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

32 GB ram gereksiz değil mi abi zaten?

hiç açıp araştırmadım ama 32 gb biraz overkill gibi geldi.

1080'ın 500 dolara düşmüş olması gerekiyor. 1080ti fiyatları da tam oturmadı sanırım mal yok piyasada.

senin baktığın ürün FTW3 falan gibi böyle overclocklu seriler mi, ondan mı fiyatı 100 küsür dolar daha yüksek?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

140hz 2k'a yetmiyor abi 1070

yani yeter tabii de grafik kısman gerekir

1070 aldım fakat şundan dolayı kafamda soru işaretleri kaldı ya,
normalde fps aramıyorum competitive bir oyun oynama durumum yok, 144 HZ canlı görmedim henüz, tecrübe etmediğim ne kaçırdığımı bilmiyorum tam.

Şu an 1080p için baya overkill 1070, Eğer 1080p'de kalıcak olsaydım 1060 alsaydım keşke diyorum 2k'ya göre 1080 almam gerekiyorsa 1070 çok arada bir kart olmuş ya ne emmeye geliyor ne gömmeye.

gidip 500 lira daha verip 1080 almak için son 1 haftam, gidip amazondan almadım mal gibi gittim vatandan aldım orası ayrı hata oldu.

Kısaca 1080p çözünürlük için 1070 overkill, 2k içinde yetmiyor.

1080p oynayanlar için 1060 2k çıkacaklar içinde 1080 lazım, 1070 hayal kırıklığı :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...