Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedi Yanıyor

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Ciftlestirmek degil zaten sikinti. Hamile kedi bakimi, dogum, dogum sonrasi falan. Onumuzdeki 9 ayin 3 unde Amerikada olacagim ve arka arkaya degil, 3 ay burada 1 ay orada seklinde.

ya vallahi trol olsun ya da dalga geçin diye sormuyorum(kesin geçen olur ya, olsun, canları da sağolsun); bu konuları harbiden hiç bilmiyorum. kedi, köpek vs. çiftleştirirken doğum kontrol önlemi falan yok mu?
edit: kısırlaştırma haricinde.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Xaenin said:

Ciftlestirmek degil zaten sikinti. Hamile kedi bakimi, dogum, dogum sonrasi falan. Onumuzdeki 9 ayin 3 unde Amerikada olacagim ve arka arkaya degil, 3 ay burada 1 ay orada seklinde.

ya vallahi trol olsun ya da dalga geçin diye sormuyorum(kesin geçen olur ya, olsun, canları da sağolsun); bu konuları harbiden hiç bilmiyorum. kedi, köpek vs. çiftleştirirken doğum kontrol önlemi falan yok mu?
edit: kısırlaştırma haricinde.

hapı felan vardır kesin de
küçücük hayvana prezarvatif takacak halin yok

bide sıcak su dokuyosun bagırıp
Sosyal ağlarda paylaş

Kulak çubuğu + zeytinyağı kısa süreli alıyo kızgınlığı bende iki kedi var ikisine de öyle yaptık kısırlaştırıcam bu aralar da.
Bi de mamasına passiflora koyabilirsin bi ölçek bunu da veterine söylemişti bitkisel bişey olduğu için bi yan etkisi yok uyutuyo kedileri
Sosyal ağlarda paylaş

Vay be adam kedisine işkence çektiriyor yok amerikaya gitmem lazım yok eğitimlerim çok önemli bıkbıkbık. Çiftleştir mutlu et işte hayvanı, hayır hiç mi ev arkadaşın, efendime söyleyeyim sorumluluk alabilecek bir dostun eşin kardeşin yok senin? Etrafında hep kendinden başkasına bi yararı dokunmayan bencil insanlar mı var?

Eğer öyleyse söyle de seni ordan kurtarmaya bakalım. Hadi itiraf et, bunu sen de istiyorsun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...