Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oscar 2015

Llama

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Grand budapest oscarlik bile degil bence. Guzel film ama ne bileyim bisi eksik o filmde

fantastic mr. fox çok hoşuma gitmişti iki üç kere izledim. tenenbaum ailesi feciydi benim için o yüzden wes'in filmlerine önyargı ile bakıyorum, budapesteyi de beğenmem diye izlemedim zaten, bakalım. bu herifin seven tam seviyor, sevmeyen de uzak duruyo öyle bi adam. ama renkleri falan çok iyi kullanıyo filmlerinde.

he bi de moonrise kingdom eh peh işte, sonunu zor getirdim başkası gayet bayılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Komutan said:

Hollywood genel olarak liberal. O nedenle Bush karşıtı birine ödül verilmesi politik bakış açılarına uygun.

Evet ama öte yandan Clint Eastwood açık açık cumhuriyetçileri destekliyor, film gerçekten mi kötü bilemiyorum, izlemedim ancak vatan-millet temalı filmler oscar'da bir avantaj sağlıyor.

bu arada birdman haftaya gösterime giriyor ancak boyhood gösterime girmeyecek.

http://www.sinefesto.com/wp-content/uploads/2015/02/birdman-afi%C5%9F.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

Komutan said:

Hollywood genel olarak liberal. O nedenle Bush karşıtı birine ödül verilmesi politik bakış açılarına uygun.

Evet ama öte yandan Clint Eastwood açık açık cumhuriyetçileri destekliyor, film gerçekten mi kötü bilemiyorum, izlemedim ancak vatan-millet temalı filmler oscar'da bir avantaj sağlıyor.

Cumhuriyetçi ama filmlerini göz önüne alırsak merkeze çok yakın durduğunu, libertarian bir çizgide olduğunu söyleyebiliriz. Mesela Million Dollar Baby'deki ötenaziye yaklaşımı muhafazakarların hoşlanacağı türden değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...