Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daredevil (2015) - Netflix

progamer

Öne çıkan mesajlar

quixef said:

Yani izledim ama ben sahneleri durdura durdura bir sonraki sahnede icepick i neresine soktu diye izlemiyorum, yoğurt yiyiş diyelim.

he ben de zaten durdura durdura izliyorum yanlış bulmak için dizide. hasta ruhluyum ben. o yüzden 1 dizi bölümünü 5 günde falan anca bitirebiliyorum :(

o kadar bariz ve maldonado bi hata ki, hayvan gibi dikkatimi çekti. yapacak bişe yok. sen kolu kopan adam sonraki sahnede 2 kolla devam etse, sonra yine tek kola geri dönse de rahatsız olmazsın kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

karen tamamen dış güzellikle kotarıyor yanlız ya. foggy tek başına yeter bile yani. karakter olarak çok gereksiz lan. ne ypaıyor tam olarak. muhtemelen karen ın da fanları vardır burda da sormak istiyorum kitabını çizgi romanını vs bilenler desin ileride bişeyler yapıyor diye. avukat sanıyor kendini karı.

karen'in çizgi romanlarda çok büyük bi olayı yok. dizide kendini avukat felan da sanmıyor. gayet de etkili bir rolü var. kendisi insanlara yardım etmek ve gerçeği bulabilmek gibi takıntıları var. bu davranışlarını seversin sevmezsin ama hikayenin ilerlemesi için yaptıklarından sonra "gereksiz" yorumu abes duruyor.

gerçi sen punisher'ı ve kingpin'i de sevmemiştin di mi...
Sosyal ağlarda paylaş

beni kötü harcadılar..

marvelın 38 yıllık en sağlam gazetecisini tek sezonda televizyon dizisinde harcadılar...

cok yazık oldu acıkcası. sahane hikayeleri var benin. front line'lar embededlar. bi sürü acıdan marvelın son donem büyük eventlerinin en keyifli parcalarından biriydi hep.

ben aksine bide o acıdan bi dizi en azından yaparlar diyodum.

neyse belki damage control yaparlar
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

hayır mesela civil war gelcek bi tane civil war embebded olsa sahane olurdu 3-5 bölüm izlesek

Civil War'un çizgi romanlardakinden çok daha küçük ve kısa bir olay olacağını tahmin ediyorum. Captain America ve Iron Man bozuşup yandaşlarıyla beraber biraz kapışırlar, sonra da öpüşüp barışırlar. Barışmalarını da başka bir tehdit unsurunun sağlama ihtimali yüksek.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne kadar iyiydi ya sezon. Ve Jon Bernthal ne kadar iyi bir Punisher olmuş. Böyle Karen'ın en ağlaklık yaptığı, duygusallık kattığı sahnelerde bile, "Sen o sakızı çaldın mı lan yoksa?" diye her an kafasını patlatacakmış gibi bir tipi, ifadesi var herifin.

Bütün sezon boyunca gergin gergin şey bekledim, Karen Punisher'ı kafalayacak da, böyle doğru yola çekecek bir anlığına bile olsa, diye. Gerçekten Punisher'ı hiç bozmadılar, bu diziyi yapan herkes gerçekten karakterleri çok iyi sahneliyor.

Kingpin'in her sahnesi bir ayrı harika zaten.

Elektra biraz değişik olmuş sadece, ama hepsi originden giriyor, onun da tam bir Elektra olacağından şüphem yok önümüzdeki sezonlarda.

Bir tek Ben'in tek sezonda harcanması bana da biraz ters geldi. Ama bu kadar iyi iş çıkarıyorsan, bence istediğin değişikliği yapma hakkına sahipsin zaten.

Şimdi bir de önümüzdeki sezon Bullseye geliyor di mi? AYYYY.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...