Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy Buluşması vol.32445

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

di said:

Abi bu herif boyle biseyler yazdi cizdi ve siz bununla ayni masaya oturup hic bisey olmamis gibi muhabbet mi ettiniz?

Klavye arkasinda olmayinca laf mi soyleyemediniz nedir olay?

gibi, millet eğlence arıyordu, buldular

yani yazılacak çok şey var ama insanları kırmaktan çekiniyorum, herkes kartlarını masaya koydu diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:

Liebe said:

abi adam ezikliğin dibine vurmuş yine ya sdfsds utanmadan kalkmış gitmiş bir de

Benim hakkımda şuurunu fazla kaybetme lütfen hani sataşmak ile pisleşirken kendini kaybetmek arasında büyük bir fark var.

1 eventtan haberim bile yoktu editör çağırdı. eve gittim bi traş olayım bari diye evde oyalanırken Wishmaster da çağrınc kesinlikle gitmeliyim dedim ve gittiğime de çok memnunum.

Hakkımda ezik mezik dibine vurmuş falan konuşma. Söylediğin kelime ağır hakaret ve her zaman senin gibi hayatta hiç bir gayesi olmaksızın ona buna hakaret eden tipleri tolere edemeyebiliyorum bu yüzden gereksiz yere kafamı attırma. Kapa çeneni ya da moderatörler hakaret edenleri banlasın bir zahmet kurallar gereği.

kendimi kaybetmemi geçtim, ufacık bile sinirimi bozabilecek değerde bir adam değilsin. senin değerin ancak yüzlerce binlerce mesaj atıp muhabbet kurmaya çalıştığın ortamdaki insanların arkasından kız görmemiş, asosyal, otuzbirci bebeler diye konuşup o eziklere hava atabilmem için facebooktan güzel kızlar arıyorum yanımda gelebilcek diye iğrenç bir duruma düşebildğine göre gözümde sinek kadar bile yoktur :D hakkında böyle düşündüğün ve bunu internette açık açık belirttiğin 20-25 kişinin ortamına sırf 2 kişi seni çağırdı diye gitmişsin, iyi cesaretin var keşke o cesaretin binde biri ildeniz dışında ötekilerde de olsaymış :) ki ildeniz de kibarca muhattap olmaktan kaçınmış sadece anladığım kadarıyla.

hayattaki gayelerimden bahsederek konuyu senin üzerinden benim üzerime taşıma çabana izin vermeyeceğim :D ama güzel bir pazar günü, eğlenmek için buluşacak bir sürü insana küfürler ederek sanki sonra hiç bişi dememiş gibi ezik bir biçimde yanlarına gidecek kadar low bir insan değilim diyelim :D
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

bişiler

di said:

Abi bu herif boyle biseyler yazdi cizdi ve siz bununla ayni masaya oturup hic bisey olmamis gibi muhabbet mi ettiniz?

yani yazılacak çok şey var ama insanları kırmaktan çekiniyorum, herkes kartlarını masaya koydu diyelim.

Adam ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

herkes bordo beresini giyip atiyor postunu

Abi şu yanlış geliyor bana çok. Ha, fake bir nickin vardır, hiç görmeyeceğini bildiğin insanlara yazıyorsundur, o zaman istediğini yazar, istediğin kimliğe bürünür, istediğin gibi davranırsın. alt+f4 yaptığında biter gider o sanal karakter. Ama gerçek kimliğinle yazdığın şeyler "senin söylediklerin" olarak geçer. İyi o zaman ben burada mesela sana dümdüz giydireyim, buluşalım, "yahu forumda yazdım ben onu bordo beremle, ne ipliosun" diyeyim?

Edit: saçma olur yani, sen yine bana sinirli olursun öyle bir durumda. "evet adam forumda yazdı not valid" demezsin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

di said:

Hayatında hiç birşeye karşı duruşun olmadan beyaz yakalı olmuşsun. Benim facebooka saçmalığın sınırlarını zorlayarak komikliğine yazdığım şeyleri fazla ciddiye alıp sonrada duruş sergiliyorum ben triplerine girme.

Senin duruş ssergileyebilecek bir durumun yok. İçkini iç ve ağlaklık yap. Düşündüğün gibi bir adam olsan forumda bana yazdığın ve döşediğin wotları döşediğin gibi gözlerimin içine bakıp iki çift laf edebilecek adam olabilirdin.

Lütfen tepki gösteren , tavır koyan adam triplerini bırak. Korkaksın, ağlaksın, beyaz yakalısın hiç birşeye tepki göstermemekten benim gibi kimseye zararı olmayanlar üzerinden polemik yapma daha fazla.

Gerçekten sende cesaret yok. Sevdiğin herşeyi kaybetmenin nedeni de bu olsa gerek. Cesaret yok derken konuyu çarpıtma seninle hiç bir şekilde kavgam olamaz çünkü kavga etmeye ya da tartışmaya değecek duruş, cesaret , mentaliten yok...

Hala insanlar kırılmasın etmesin falan deme kırıcı olan yok yere çıkardığın dramalar "noyzura gelmesin , o gelirse ben giderim" v.s. Umarım bu olay olduğu halin halin ile kendini sandığın halin arasındaki farkların yüzleşmesini sağlamıştır..

Sen ancak içersin ve ağlarsın. İki çift laf edicek, seni sevmiyorum çünkü sen böyle böyle bir adamsın diye gözlerimin içine bakıcak cesaretin yok...

Bu yüzden sistemin mükkemmel bir kölesisin beyaz yakalı. Hormon tedavisine başla Viktorya gibi belki hayal ettiğin gibi bir adam olursun bir gün. O zamana kadar hakkımda polemik yaratma tekrar ne forumda ne de forum dışındaki buluşmalarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...