Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy Buluşması vol.32445

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

forgiver said:

herkes bordo beresini giyip atiyor postunu

Abi şu yanlış geliyor bana çok. Ha, fake bir nickin vardır, hiç görmeyeceğini bildiğin insanlara yazıyorsundur, o zaman istediğini yazar, istediğin kimliğe bürünür, istediğin gibi davranırsın. alt+f4 yaptığında biter gider o sanal karakter. Ama gerçek kimliğinle yazdığın şeyler "senin söylediklerin" olarak geçer. İyi o zaman ben burada mesela sana dümdüz giydireyim, buluşalım, "yahu forumda yazdım ben onu bordo beremle, ne ipliosun" diyeyim?

Edit: saçma olur yani, sen yine bana sinirli olursun öyle bir durumda. "evet adam forumda yazdı not valid" demezsin yani.

haklısın da küfür ederken genelde roleplayin dışına çıkıyorsun kontrolsüz
buluşmalara katılmak için temiz bir nik bulmak laızm asdas
Sosyal ağlarda paylaş

noyan laf çevirişlerin süper ya
sen feyste git arkadaşlarınla dalga geç, ooo bıngıldak osbir çekerken yakalanmış, karı görmemiş abazanların yanına gidiom kız var mı diye iyice seviyeden uzak şeyler yaz
lafı yiyince de
eee... komikliğine yazdıydım.

bi de tutturmuş beyaz yakalı beyaz yakalı diye, ne olursa beyaz yakalı olunca.
Sosyal ağlarda paylaş

kendi hesapta paraya tamah etmiyor ya yakarışı ondan. insanlara hizmet sunup karşılığında para almak yerine para ile alabileceği şeyleri insanlardan isteyince sistemin kölesi olmuyormuşsun :D ben de söyleyeyim patrona benim kiramı faturalarımı yatırsın, sinema biletleri alkol market alışverişi falan o şekilde ödesin maaşımı da sistemin kölesi olmayayım paraya dokunup
Sosyal ağlarda paylaş

Üzgünüm ama ilgi arsızı, haysiyetsizi iki yüzlü, ben merkezli ve çıkarcı olduğunu düşündüğüm bir insanla aynı masaya oturmamayı tercih ediyorum. seni kucaklamam seninle yüzyüze iletişime geçmem beni de yalancı çıkarır "klavye delikanlısı" diye tabir ettiğimiz duruma sokar, üzgünüm ben böyle bir insan değilim, bi kaç ay öncesine kadar sana karşı sadece nötrdüm ama seni sevmediğime karar verdim. geçen akşam yaptığın en akıllıca hareket benim bulunduğum tarafa gelmemendi, ha gelsen rahatsız etsen ne olurdu, alırdım paltomu giderdim en nihayetinde insanların eğlencesini bozma gibi bir hakkım yok en başta tavrımı ortaya koydum tükürdüğümü yalamadım.

En azından ben burada ne diyorsam gerçek hayatta da onun arkasında duruyorum, arkandan konuşup yüzüne gülmüyorum, sadece hoş olmayan bir şekilde milletin eğlencesisin ne eksik ne fazla, artık inanmışsındır umarım.

bence benim sana olan tutumum da umurunda olmasın artık, sen yazdıkça sadece "peki" diyorum. buraya gelip "kız gibi trip atıyor" demen bile gereksizdi, benims ana tavrım net ve senin hakkında düşündüklerim bu.

için pis senin, başkalarının sütüne basarak ilerliyorsun sonra dönüp samimi olmayan özürler diliyorsun, dünyayı değil temizlemek sen kendi ayak tırnaklarını bile temizleyemezsin.

şimdi bu yazıya da paragraf paragraf cevap yaz bakalım ama önceki yaptıkların ve tutumun geçerliliğini korudukça zerre değeri yok
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:

fizban said:

20 erkegin bulusmasina gitmeden once 20 erkegin hepsine 'kari gormemis ezik nerdler' demis, ortama kiz cagirmaya calismis, onu da becerememis. sonra gitmis, oradakilerden de yalnizca bir kisi verilmesi gereken tepkiyi vermis.

su adamla ayni masada oturdugunuz icin (td)

ocak disisiniz.

Kusura bakma ama sevgilimin fotoğraflarını koyduğunuz konuyu foruma 100 sayfa fapping muhabeti yapıp sonrada benim foruma gelip rica etmem üzerine bile konuyu kitlemeyip rezil osbirci muhhabetinize devam ederseniz benim koyacağım tepki budur daha fazlasını da beklemeyin.

O konuyu kitlemeyen ve kitlenmemesi için de direten kişide sendin ki sevgilisinn fotoğraflarına osbir muhabbeti yapılan bir konuyu kitleyip kapatmamak hem erkekliğe , hem insanlığa yakışmadığı gibi forum yetkililerini de kötüye kullanmak oluyor.

Sonra gelip öyle yazan adama en doğru tepkiyi vermiş adam ildeniz falan diyemezsin.

Kyra said:

Gizli said:

ya anasını satayım silin şu konuyu da kurtulalım bu adamdan bela gibi yapıştı foruma

Kibarca ettiğim yetmemiş gibi üstünede bir sürü insan sataştı etti. Bende madem öyle kalıyorum dedim yani.

Ama dediğim gibi Fizban "hayır efendim kitlemeyiz biz bu konuyu sana mı kalmış , istediğimiz kızın fotoğrflarını yayınlar altında istediğimiz muhabbeti yaparız " çıkışını yapmasaydı azılı fapperların gazına gelip "hayır kitlemeyin konuyuuuuuu" diye ağlayan şimdi bu kadar adamla aramızda yok yere gergin olmayacaktı...

Anlamıyorsunuz ama o 31 muhhabeti yaptığınız kız benim eşimdi ve birlikte yaşıyorduk ve siz aylarca her gün deva ettiniz rezil muhhabetlerinize. Ben forumda kalışımdan 1 yıl sonra kilitlendi konu.

sevgililerini açık saçık erotik fotolarını çektirip public ortamlara servis ettirmekte sakınca görmeyenlerden seç noyan. zırlama artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya moncicinin efsana tesbiti olayın güzel bi özeti aslında, sistem olarak işin yanlnızca maddi boyutu değil daha çok manevi/mutluluk boyutunu ele alıp ordan vurmaya çalışıyor noyan (başkaları hatta herkes adına iyi olanı en iyi bildiğini komikçe idda edip altını dolduracak sağlam argümanlar yerine anlamsız laf salatası yaparak tabi heh).

Genelde atıfları tüketim toplumunun bilinçsiz ezberine karşı bi fight club çıkışı gibi, ama argüman üretmek yerine bin yıllık söylemleri egosuyla şişirip tekrarlayıp tüketmenin ötesine geçtiğini göremedik daha.

moncici said:

noyan kişiliğini bir kenara bırakalım, bu sistemin dışında yaşıyorum triplerin çok komik abi.

sen post-fordist kapitalizmin ideal tiplerinden birisin. asmalımescitte doğumgünü kutluyorsun, reklam-eğlence sektörüyle haşır neşirsin, subjektivist new-age saçmalıklarından para kazanmaya çalışıyorsun.

sistem sensin abi haberin yok.

Ve keşke o buluşmada ben de olsaydım, kendisiyle enerji alışverişi yapmayı çok isterdim.

no pun intended dsf
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Üzgünüm ama ilgi arsızı, haysiyetsizi iki yüzlü, ben merkezli ve çıkarcı olduğunu düşündüğüm bir insanla aynı masaya oturmamayı tercih ediyorum. seni kucaklamam seninle yüzyüze iletişime geçmem beni de yalancı çıkarır "klavye delikanlısı" diye tabir ettiğimiz duruma sokar, üzgünüm ben böyle bir insan değilim, bi kaç ay öncesine kadar sana karşı sadece nötrdüm ama seni sevmediğime karar verdim. geçen akşam yaptığın en akıllıca hareket benim bulunduğum tarafa gelmemendi, ha gelsen rahatsız etsen ne olurdu, alırdım paltomu giderdim en nihayetinde insanların eğlencesini bozma gibi bir hakkım yok en başta tavrımı ortaya koydum tükürdüğümü yalamadım.

En azından ben burada ne diyorsam gerçek hayatta da onun arkasında duruyorum, arkandan konuşup yüzüne gülmüyorum, sadece hoş olmayan bir şekilde milletin eğlencesisin ne eksik ne fazla, artık inanmışsındır umarım.

bence benim sana olan tutumum da umurunda olmasın artık, sen yazdıkça sadece "peki" diyorum. buraya gelip "kız gibi trip atıyor" demen bile gereksizdi, benims ana tavrım net ve senin hakkında düşündüklerim bu.

için pis senin, başkalarının sütüne basarak ilerliyorsun sonra dönüp samimi olmayan özürler diliyorsun, dünyayı değil temizlemek sen kendi ayak tırnaklarını bile temizleyemezsin.

şimdi bu yazıya da paragraf paragraf cevap yaz bakalım ama önceki yaptıkların ve tutumun geçerliliğini korudukça zerre değeri yok

sunu bi babacummu yaptı?

tüü sizin kalıbnıza. Ben zaten babacumun adamın hası olduğunu bundan 34 yıl önce ilk tanıstığmızda anlamıstım
Sosyal ağlarda paylaş

burada dramatik muhhabetler dönüyor da toplantı çok güzeldi ya...

upuzun bir masada bir sürü pati içiyorlar eğleniyorlar. Herkes de samimi ve tatlıydı... Çok heyecanlandım ve mutlu oldum izmirdeki direniş pati buluşmasında olduğu gibi.

Wishmaster bedelsiz tarot bakmıyor musun diye sorar sormaz bende yan cebimden kartlarımı çıkardım.

Editor ve Kenshin ya da RamsesII şahit oldu emin değilim çünkü kafam çok güzel oldu buluşmada hehe =))

Forumda yapamadığım şeyleri pati buluşmasında gelen tüm patilerle birlikte etkileşime girmek çok güzeldi. teşekkür ederim Editör ve Wishmaster davet ettiğiniz için. yoksa haberim bile olmayacaktı çünkü forumda rahatsızlık vermemk için sadece kendi açtığım topiklerde yazmaya özen gösteriyorum minion kıvamında takılanlar sataşıp durmasın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

di said:

Abi bu herif boyle biseyler yazdi cizdi ve siz bununla ayni masaya oturup hic bisey olmamis gibi muhabbet mi ettiniz?

Klavye arkasinda olmayinca laf mi soyleyemediniz nedir olay?

bu ayrıca

http://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/keep-calm-and-grow-a-spine.png

herifin ismen kufur ettigi ne kadar adam varsa burada bulusmadakilere adamlik ogretmeye gelmis. bizim en azindan haberimiz yoktu facede yazdiklarindan. ismimizi de vermedi. senin spinein nerede o vinein ustune sen ne yaptin da baskasindan bekliyorsun.

hadi noyani siklemiyoruz zavalli da ortami bilmeden oradaki duzgun insanlari zan altinda birakacak sekilde haricten yaziyorsunuz boyle. ayip oluyor.

noyan sana da acik soyleyeyim buradan. facebookta yaptigin umrumda degil de ildenize cok ayip ettin. soytarilik et diye cagrildin onu bile soylememis kimse sana uzulme diye. ama bu kadar olmaz. mulayim adami bulmussun bir tripler... bir daha nezaketen selam vermeyi birak gozum gormesin seni o kadar net soyluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben neden bir şey yapayım abi manyak mısınız? noyan benim gözümde yolun kenarındaki tinerciden farksız. gitmiş fb'de benim nickimi falan yazmış umurumda mı zannediyorsun gözünü seveyim. herifin yaşadığı butthurt'un dışa vurumu sadece. görünce güldüm geçtim. ben yazdığı kyra kullanıcısını modez ile engelleyeli aylar oldu. geçen gün ts'de biri dedi "noyan sana şöyle böyle demiş" diye, ben gülüp geçtim. ufak insanların ufak dünyalarının bir parçası olmaya gerek yok.

herifin sizinle(bizimle, paticikle) ilgili yazdıklarını gördükten sonra hala aynı masaya oturuyorsanız benim gözümde karaktersiz canlılarsınız. bu noktada grow a spine.

ben orada olsam ve noyan gelseydi babacum'un dediği gibi paltomu alır çıkardım. hiç agresifliğe de gerek yok, o adamın kalitesine seviyesine neden ineyim allah aşkına. benim için taşşak malzemesi sadece. şu adamı ciddiye alıyorsanız sorun sizdedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hem adamın ne önemi var diyosun, hem de umursayıp paltomu alır çıkardım diyosun tutarsızlık var orda. Hayır arkadaşlarınla buluşmaya ne biliyim ramses gibi ilk defa buluşmalara katılan adamları görmeye gitmişsin ne gerek var trip atmaya. Kalkmayanlar doğrusunu yapmış, spine diyenler de bence facebook yazılarından etkilenip kızmışlar aka noyan için mission accomplished.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

noyan sana da acik soyleyeyim buradan. facebookta yaptigin umrumda degil de ildenize cok ayip ettin. soytarilik et diye cagrildin onu bile soylememis kimse sana uzulme diye. ama bu kadar olmaz. mulayim adami bulmussun bir tripler... bir daha nezaketen selam vermeyi birak gozum gormesin seni o kadar net soyluyorum.

Soytarılık ise benim gurur duyduğum birşey ve ne zaman soytarıya ihtiyacınız olursa çekinmeden çağırabilirsiniz çünkü soytarılık, komiklik, şakacılık güzel birşey. Hepimizin canı türlü türlü dertlere sıkılırken saçma bir şekildede olsa neşemizi arttırabilen durumlar ve kişiler farkında olduğumuzdan daha değerli...

İldeniz gibi ağlak ve değersizce kibirli olacağıma soytarı olmaya tercih ederim. Bu şımarığın derdi yok galiba beni dert ediyor. İyiki yanıma gelmedin yoksa paltomu alıp çeker giderdim diyor onun orada olduğunu duyunca hemen yanına gittim ve sandaye çekip karşısına oturup dinledim biraz adamı. Sonra kalkıp evde sardığım barış çubuğunu yakıp getirip ona sundum barışmamız ve dert ettiği şeylerin dert olmadığını ifade etmek için.

Uzattığım şeyi kibarc reddetti iyiyim böyle diyerek elindeki sigarasını gösterdi. Bende elimdekini gösterdim. Sonra şirinci ikisini tokuşturdu. Güldük karşılıklı sonra bende gidip ilk oturduğum yere döndüm
Editör ve Wishmasterın yanına...

ha şimdi bu adam hala burada "iyiki yanına gelmedin yoksa çekip giderdim" falan diyor. İki defa yanına geldim ve hatta karşına oturdum. GÜlüştük ettik ve hala burada insanlar bu adamın tepki gösterdiğini falan sanıyor...

Cidden işinize geldiğince hikaye anlatıyorsunuz da... peh.. =))
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...