Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

samaella said:

http://www.burosit.com/tr/content/file-9-ba%C5%9Fl%C4%B1kl%C4%B1

şirkette bunu kullanıyorum güzel koltuk valla. Evde bombok bişi var yeni bişi almam lazım da 500 tl veremem

bende gittiğim bi müşterinin ofisinde bunlardan görmüştümde kullanmıştım. resmen muhteşem ötesi koltuk. para vericekseniz bundan alın valla bence. arkadaşa aldırdım çok memnun.

740 liraymış bu. 600 lira Markus yerine şunu almaya yakınım. dün gidip denedim, oldukça rahat gibi. ikea'ya gidip markus'u denemeye üşenirsem, direk bunu alıcam gibi duruyor.

625'e de şu var file7:

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
deadwoll said:

Yurtdışıyla aynı para ya sdfkj

279 Euro olan koltuk burada 999 tl yazıyor işte.

Bana bir şeyler önerin, tahta sandalyede oturuyorum anasını satıyım. Param pulum var, neden tahta sandalyede oturuyorum hiç bir fikrim yok.

eger para sorun degilse adore mxracer serisi var bende
koltuk cok rahat
o kadar rahatki kedimle kim oturacak savasi veriyoruz. Kalktigim gibi ona yatiyor
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

mokoko said:

samaella said:

http://www.burosit.com/tr/content/file-9-ba%C5%9Fl%C4%B1kl%C4%B1

şirkette bunu kullanıyorum güzel koltuk valla. Evde bombok bişi var yeni bişi almam lazım da 500 tl veremem

bende gittiğim bi müşterinin ofisinde bunlardan görmüştümde kullanmıştım. resmen muhteşem ötesi koltuk. para vericekseniz bundan alın valla bence. arkadaşa aldırdım çok memnun.

740 liraymış bu. 600 lira Markus yerine şunu almaya yakınım. dün gidip denedim, oldukça rahat gibi. ikea'ya gidip markus'u denemeye üşenirsem, direk bunu alıcam gibi duruyor.

625'e de şu var file7:

sabo almışsındır heralde artık ama bu file7'yide yine müşteride görüp kullanmıştım. bu da baya rahat ama diğeri kadar geniş değil arkası. o yüzden bence bilgisayar sandalyesi olarak file9 dhaa iyi.

bu arada aldıysan ne aldın ne kadar aldın nerden aldın az bilgi versene bende bakınıyorum bu ara.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

deadwoll said:

Yurtdışıyla aynı para ya sdfkj

279 Euro olan koltuk burada 999 tl yazıyor işte.

Bana bir şeyler önerin, tahta sandalyede oturuyorum anasını satıyım. Param pulum var, neden tahta sandalyede oturuyorum hiç bir fikrim yok.

eger para sorun degilse adore mxracer serisi var bende
koltuk cok rahat
o kadar rahatki kedimle kim oturacak savasi veriyoruz. Kalktigim gibi ona yatiyor

Abi benim kedi sallanan sandalyede uzanıp dışarıyı izliyor eheh, sanmam sandalyeye geleceğini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...