Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

Killer said:

6. koltuğumu kırdım şimdi odada fakir sandalyesinde oturuyorum. yine koltuk bakıyorum

hayaller
hayatlar

alttakini alcam heralde kırıyorum diğerlerinihep dsfkl

1-nasil kiriyorsun? koltuga oturuyor musun yoksa ustunde crouching tiger, hidden dragon dovusleri mi yasaniyor?
2-kac kilosun?
3-evde yer cekimi kac?

bir adet koltuk kirmisligim olmadi yaw... cok ilginc
Sosyal ağlarda paylaş

ben gidip 20 dakka oturdum, çok rahat gelmedi, özellikle bel desteği tam oturmadı belime. aşağıda kaldı yanlış hatırlamıyorsam. bir de build quality olarak tatmin etmedi. kilitleyince falan takur tukur ediyor bilmemne. olmaz o iş..

he 65 tl kargo da, senin benzin paran, arabanın eskime payı, kaza riskin, gün içinde harcayacağın 2.5 saat ve sarfedeceğin enerjiyi hesaba katarsan baya baya değer ya.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Killer said:

6. koltuğumu kırdım şimdi odada fakir sandalyesinde oturuyorum. yine koltuk bakıyorum

hayaller
hayatlar

alttakini alcam heralde kırıyorum diğerlerinihep dsfkl

1-nasil kiriyorsun? koltuga oturuyor musun yoksa ustunde crouching tiger, hidden dragon dovusleri mi yasaniyor?
2-kac kilosun?
3-evde yer cekimi kac?

bir adet koltuk kirmisligim olmadi yaw... cok ilginc

ayağı kırılıyo
gıcırdıyo
sonnucsunun kolu kırıldı
arkaya yatma ayarının kilidi kırılıyo vs
koltuğun kendi kırılmıyo yani sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Sizde biraz utanma olsun lan, alin benim oturdugum koltuk sdfg

Ayni 50tl lik ikea koltugu ve 10tllik ikea sungerine oturuyordum ben de. Sonra hatunla debelenirken sandalyeyi geri dusurdum; sirt destegi cok usturuplu bir sekilde kirildi ve ben de komodin olarak kullanmaya basladim sandalyeden kalanlari sjfkg.

Simdi onun yerinde dxracer var mmh.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

samaella said:

Çaktım markusu

http://i.imgur.com/0x0CgH8.jpg

tavsiye edermisin kardeş

Gidip almaya üşeniyorum ben de. 65 TL kargo vermem abi ölürüm vermem asdaf

ya benim önceki koltuk koçtaşta indirimden aldığım sırt ortası 50tl lik bişeydi, arkaya yaslanmaya korkuyordum :D

Ha bu koltukla işyerindeki bürositi karşılaştıracak olursam hemen hemen aynılar diyebilirim. Mağazada denediğim koltuk teşhirden dolayı daha yumuşaktı bu şuanda biraz sert, umarım yumuşar :D

Onun haricinde hesaba katmadığım başka bir ayrıntı oldu. Oda ufak olduğu için böyle uzun sırt biraz boğdu odayı ona da dikkat edin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...