Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cs:go silverin seyir gunlugu

Namessar

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

ben dalga geçiom lan asdf obvious hekti de kennys pro oyuncunun nicki ashes, öyle bin tane adam gelir karşına asdf. hatta benim diğer hesap bile prenses kennys asdfghjk

Ya ne kadar noob olsakda seyrettik bet yaptik hatta kazandik
Biliyoz kennys kim
Bole hype yapinca sahibi geldi sandim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o diilde bana sunu aciklayin

Bende kevlar helmet var. Karsida sniper
Tak tek yiyorum . Adami görüyorum elinde sniper var kocamaman durbunu acmis ates ediyor
1 shot xxx dmg usps/ glock falan yaziyor
Onlarla o armorla tek yememe imkan yok hs bile olmuyor bazen
Xfireda da degilim
Teke tek kapisiyoz scout la vuruyor adam beni ses vs tamam
Ama ben pistolle tek yemis gorunuyorum

Macro desem imkansiz recoil falan
Pistol cekcek zamani yok herifin

Bana instant nasil vuruyor bu herifler scouttan sonra pistolle ?
Sosyal ağlarda paylaş

su iki mac siniri olayina uyuz oluyorum yalniz. daha 5 mac kazanmadan da kurtulamayacagim.

not: bu arada izledim o video yu simdi. hahah hic utanmamis herif. hele deagle yururken sacildigi icin cross u baska tarafa tutarak head atti, ona koptum. 16 tick azizligi degilse eger recoil rezaleti.
Sosyal ağlarda paylaş

Ashes2ashes said:

Bana instant nasil vuruyor bu herifler scouttan sonra pistolle ?

loss? lag spike? arada clientin bir seyleri mi cizmiyor ekrana paket kaybi nedeni ile?

bu arada scout kullanirken tabancaya cok hizli donebiliyorsun. geri scouta donup zoom acmak daha zor, ama gene awp den hizli.

yalniz sniperla iskalayan kisinin ilk refleksi hemen silah degistirirken ya da zoom u tekrar acarken sag sol gezmektir. bu da crosshair genisligi cok artiyor demek. o sirada tabancaya gecip uzun mesefaden ilk atis head sansa atmis olabilir.

bir de beraber yaptigimiz maclardan goruyorum ash, senin tepki suren henuz olmasi gerekenden cok uzun. senin gozunden izlerken biriyle karsi karsiya geldiginde farkediyorum. bu sure zamanla kisalacak. dolayisi ile sana cok kisa gelen bir sure uzun suredir oynayan bir oyuncu icin, rutbesi silver bile olsa, uzun bir dilim olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...