Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cs:go silverin seyir gunlugu

Namessar

Öne çıkan mesajlar

p90 cok kullaniyorum. eskiden sevmezdim, simdi macin yarisini hatta daha fazlasini geciriyorum denebilir. armor delmiyor pek. ancak uzun mesafe kullanmayi ogrendiginizde super bir silah.

p90 rushtan kastim CT iken kamikaze gibi elde silahla dar yerlerden dalmak. 2 kisi bile alsaniz cok iyi bir taktik degil. zira bir spot bosaltiyorsunuz savunmanizda.
Sosyal ağlarda paylaş

su anda bizim silver maclarinda paso p90 calisiyorum, cunku rakip silverlarin silaha armordan daha cok onem verdigini farkettim. adam m4a4 cekmeye armordan daha bir oncelik veriyor. o yuzden elde p90 varsa tereyag gibi 3 kisiyi kesip geciyorsunuz, ustelik kosarken.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

ekonomi olayını bi çözsek kafam çok rahatlayacak

16k param varken armorsuz m4 çeken insanlar görünce çok üzülüyorum.

bunu halen dmg de yapanlar var. peşinden koşuyorum armor al armor al, helmet al diye.

sonra rage diyorlar ya.

namessar ve clairborne gelecek vaadediyo bence oyunlarını görmedim ama düşünce tarzlarını sevdim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

namessar ve clairborne gelecek vaadediyo bence oyunlarını görmedim ama düşünce tarzlarını sevdim :D

claiborne u bilmem de, namessar 1999 yilinda beta 5.5 den bu yana binlerce saat oynadi bu mereti. yas oldu 34 :P bir cacik olmaz bu saatten sonra :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...