Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cs:go silverin seyir gunlugu

Namessar

Öne çıkan mesajlar

Ashes2ashes said:

alt hesap açıp aimbot mu alsam sırf şu şerefsizler için diye düşünmüyor diilim bazen

overwatch ban degil de vac tarafindan sistem dosyasi yakalatirsan (aciklamada ikisine de vac ban diyor ama ayni degiller), ayni steami calistiran tum accountlarin beraber ban yer. hileciye kizip wall kurup 3 account birden banlatan var friendlistimde, sadece tek accountta hile kullandigi halde.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada defuse videolarina baktim da ... :P

genel olarak dusuncem,pati silver ekibine smurf degil, takima taktik verip cekip cevirecek commander lazim. o isi yapacak adam nova 1 bile olsa olur, yeter ki 5+ senedir oynuyor olsun ve nerede durulur nerede bakilir nerede bomba atilir nereden ne zaman rush edilir bilsin ve anlatabilsin. taktik olmadigi zaman cil yavrusu gibi dagiliniliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

genel olarak dusuncem,pati silver ekibine smurf degil, takima taktik verip cekip cevirecek commander lazim. o isi yapacak adam nova 1 bile olsa olur, yeter ki 5+ senedir oynuyor olsun ve nerede durulur nerede bakilir nerede bomba atilir nereden ne zaman rush edilir bilsin ve anlatabilsin. taktik olmadigi zaman cil yavrusu gibi dagiliniliyor.

Sunun eksikligi cok hissediliyor ya
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

Namessar said:

Sunun eksikligi cok hissediliyor ya

ben vericem ama rage filan demeyin lütfen fgkjhdg
Sosyal ağlarda paylaş

az önce 15-8 nerdeyse oyun veriyoduk, 15-11 de eco yapmaya başladık, 3 round eco sonrasında 5 scar + full kevlar,smoke vs, pustuk a ve b'ye, öyle alabildik oyunu.

Bide son zamanlarda ben ne zaman solo girsem karşısı hep clan olarak geliyo, en az 3 stack, çoğunlukla 5 stack olarak.

Solo ve team mm yapılsa daha güzel olur aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

abi bu direk turk is ilani gibi olmus

turizm sektorunde 5+ sene tecrubeli
elinden her is gelen
askerligini yapmis
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Namessar said:

3 winim kaldi bu iskencenin bitmesine. yalniz onumuzdeki uc macin hepsini birden alirsak nova2 falan verecek rutbe sanirim, silver vermeyecek. arada kayiplar olursa silver master falan alacagim gibi geliyor.

nova olman daha iyi, karşıya da nova gelsin artık

karsıya nova ıstıyorsanız ana hesap nova4 zaten :P onla geleyim :P ancak yavas yavas istikrarlı yene yene zorlaştırmak daha mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Rankların oynanabilirliğe bi etkisi var mı? Yani aimde artış vs?

silver grup yukselme grubu. silverin ust 2 ranki genelde asagı rankler tarafından dibe cekilen, nova1-2 yi zorlayan adamlar oluyor.

nova1 ve nova 2 silverlarla hemen hemen aynıdır. daha deneyimlisi. ya aimi daha iyi olan ancak kafası kesik tavuk gibi ortada kosturan, ya da aimi kotu ancak oyun bilgisi silver seviyenin ustunde olan adamlar burada oluyor.

nova 3 ve nova 4 biraz daha iyi oynar asagısından. aim genel olarak daha iyidir, bir parca daha oyundan anlarlar. taktik hala pek yoktur. ayrıca bu grubun onceki iki gruptan (silver ve nova1-2 grubu) cok daha iyi awp kullandıgını soyleyebilirim. bir noktayı sabit tutabilmeye baslamak asagıya dusmelerine engel oluyor.

bu seviyeden asagısı eco manage genelde pek edemiyor, p90 rush seviyorlar, ayrıca harita ezberlemeyi taktige tercih ediyorlar. bir sonraki gruba gecersek eger:

bazı nova4 ler-sırmalı tüfek arası yakındır birbirine. bunlar novaların daha oyununa dikkat eden halleri. bazılarının aim i cok iyi olabiliyor. ama sart degil.

bazı sırmalı tufekler-serif arası bir ust seviye oluyor. burada aimi kotu olan pek bulamıyorsunz. olmaz degil, oyuna kafası basıyorsa ve tasıyan arkadası varsa geliyor karsıya da aimi iyi olanlara gore sayıca daha azlar. genelin aimi daha iyi. ayrıca tecrube daha fazla. ayrıca daha taktiksel ve daha yavas oyunlar geciyor. ozellikle sadece seriften olusan bazı maclarda koordine capraz flash smoke ya da roudn sonuna kadar bekleme gibi seyler gorebiliyorsunuz.

serif uzeri rutbeyi gormedim, hic oralarda mac yapmadım, bir sey diyemeyecegim.

ha, her rutbenin geri zekalısı var. istisna kaideyi bozmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...