Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enpara Steam Kapmanyası Uzatılsın

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

sızlandığınız maddeler ;

Hesaplarınıza toplamda en az 100 TL'lik para girişi olması
Toplamda en az 100 TL'lik para transferi yapılması
Toplamda en az 100 TL'lik kredi kartı borcu ödenmesi
En az 1 adet fatura ödenmesi
Cep telefonuna en az 1 defa TL yüklenmesi
ATM'den en az 1 defa para çekilmesi
Encard'ınız ile en az 1 defa harcama yapılması

banka olarak sadece enparayı kullananlar hepsini yapıyor zaten. şu yukarıdaki listede bir cep telefonuna tl göndermeyi yapmıyorum. onlar açısından gayet mantıklı, kendi müşterisiyle indirim peşinde olanları ayırmak, uzun vadede gayet doğru bir adım. steam kullanan 20 bin donanım haber ölücüsüne ayda 500k yatıracağına, kendi müşterisine ayırır onu.

bir de öyle bir hava estiriyorsunuz ki, adamlar sanki bunları yapmayanlardan ek para alıyorlar, hizmetleri donduruyorlar, gerekirse parmak atıyor, kulak memesini öpüyorlar.

imamın dediği gibi, eft hala ücretsiz, kur ve faiz oranları hala iyi. ne bedavacı milletiz ya. verilen bedava üzerinden hemen hak sahibi olunmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar steam kampanyası için bunlar gerekli dememiş. Ama daha önce denilen gibi normalde kullanan bunları rahat yapar. Ben her ay 6sını otomatik olarak yapıyorum zaten. Ayrıca denilen gibi bunlardan bağımsız belli bir mebla üstünü hesapta tutan insanlar bu 5 olaydan muaf olmalı diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kampanya her ay değişicek sanırım. sonraki aylarda gayet işime yarayacak bir kampanya olursa vadede o kadar para varken git 100 lira yatır, atm den çek, tekrar yatır, diğer hesabına eft yap gibi pratikte kime neye kazanç sağladığını anlamadığım saçma bir angarya iş yapmam gerekirse müşteri hizmetlerini arar emekli albay gibi baya bi bağırır çağırırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

ginaly said:

cepteteb eziyor enparayı.

faiz yönünden mi ? Kampanyalarda ben pek birşey göremedim. Yemeksepeti var bir tek oda limitlendirilmiş.

said:
Aylık olarak iade edeceğimiz maksimum tutar 30TL’dir. Kampanya süresince en fazla 150 TL indirim kazanabileceksin.

oha limitlemiş hibineler.
lafımı geri alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

pis şişmanın bu gelişmelere sevinmesine ne şaşırıyorsunuz abi

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wcjePvyWU2EAdo9e6px-tJg_AEhnjW51n5x6NEg3E4E/edit#gid=0

"BÖYLE ÇOK İYİ OLDU, ARTIK SADECE KENDİ MÜŞTERİLERİ YARARLANACAK"

sanki hissedarı finans bankın asdhuasd, önceden hakkı yeniyordu şimdi hak ettiğini verecekler gregoya asdhasu
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Kampanyada baskasının varlıgının seni etkilemedigi durumlarda insanların 'bilmemkimlerden kurtulalım cok iyi olacak' demesi cok ilginc geliyo. Sanki biri senin hakkını calmıs da ondan kurtuluyosun.

abi öyle diyorsunuz da normalde insanlar yaptığı bankacılık hizmetlerini bunlardan alsa ve karşılığında online eğlence harcamalarına 25 lira ikram olsa ve bu sürekli belki hatta artarak devam etse fena mıydı?

ama etmiyor neden?

hayatında bedavası varsa neden para vereyim kafasında olan, oyun için, app için hayatında para harcamamış olan, steam'i sırf valleta burdan yarı fiyata yükler oyunu alır fiyatından satarım kafasında olan, özetle biraz parası olsa müteahhit olup bu milletin amına koyacak potansiyeldeki çomar sürüsü doluşunca sen de etkileniyorsun haliyle. al işte saçma sapan quest olayını getirdiler mecbur kalıp.

adamlar sömürüp götürdüğüyle kaldı tekrar n11 indirim kuponu, gittigidiyor çeki kovalamaya, a101 indeksinden gofret fiyatlarına bakıp hatalı fiyat girişi yapılmışmı diye siteleri dolanmaya döndü.. sen ben burada kaldık. hizmetten biz olduk.

şunlara acımayın abi. hala ne olacak faydalansa sana ne zararı var deniyor.

kampanya hedefindeki adam sensin benim. eminönünde dağıtılan baklavayı avuçlayan adamlar değil.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

kampanya her ay değişicek sanırım. sonraki aylarda gayet işime yarayacak bir kampanya olursa vadede o kadar para varken git 100 lira yatır, atm den çek, tekrar yatır, diğer hesabına eft yap gibi pratikte kime neye kazanç sağladığını anlamadığım saçma bir angarya iş yapmam gerekirse müşteri hizmetlerini arar emekli albay gibi baya bi bağırır çağırırım.

Aynen öyle ya. Bu koydukları quest'ler ölücüleri engellemez ki.Bizim gibi müşterileri kaybettirir sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de ölücüler yine uğraşıp kampanyadan yararlanacak ki, işi gücü olan adam 25 lira uğraşmaz, onlarda parası olanlar zaten. desinler hesapta aktif 10k para tutacaksınız veya 10 tane daily yapacaksınız o zaman anlarım. şu yaptıkları değişiklikler ölücülerin yolunu kesmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kolay yapılabilecek işlemler demiştim ben de, ama düşününce anasını satiim 25 lira için para çek para yükle vs cebelleşmeye değmez lan.

ben 1.5 yıl önce mi ne 2500 tl atmıştım, hala da duruyor bu miktar enpara'da. adamlar bu parayı çalıştırıyorlar. para kazanıyorlar. ben havale yapsam nolacak yapmasam nolucak lan?
Sosyal ağlarda paylaş

Finansbankın steamle (ve ya diger internet siteleriyle) olan anlasmasını bilmeden, hesaplarda tutulan paraları bilmeden, o tutulan paralardan finansbankın kazandıgı parayı bilmeden, ya da su isin yaptıgı PRın onlara getirdiklerini bilmeden 'zarar ediyorlar o yuzden bunu yapmak zorundalar' diyemem.

Normalde olmasını bir kampanya konseptinde bekleyecegim sey su olur karta sahip olmam icin beni ikna etmelerini saglayan kampanya x ise o x ve benzeri kampanyanın sabit kalması, eger kartı daha cok kullanmamı istiyorlarsa bana incentive yaratılması. Eger ilk kampanyaya bariyer olusturup sonra ama 'bu ekstra incentive'imiz de var' derse bariyerde takılanlar olacaktır. Ki ben o bariyere takılacak gruptayım.

Bariyeri 'gorunurde' bırakmak ornegin x lira vadesiz/vadeli hesabınızda bulunması gerekiyor ya da bu 10 seyden 3unu yapmanız gerekiyor gibi olsa daha mantıklı bir cozum olur(du) bence.

Suanki kampanyadan 'kaybettiklerini' bilmeden baska kampanyalarını etkileyecegini ongormek yanlıs. Belki suan bu kampanyadan 1milyar TL kazanıyorlar ama bu hamle ile 1.1milyar TLye cıkarmaya calısıyorlar bunu bilemeyiz. Onun icin 'tuketicinin dostu enpara'ya zarar veriyorsunuz!!!' diye savunmaya kosarak gecmeyenlere de sasırmamak lazım.

Ha tabi bir de oluculere zaten koymaz bu onların olucu olmasının bir sebebi var =).
Sosyal ağlarda paylaş

süpriz olacak ama, bu olayı savunanın ille enpara hissesi olması yada enparanın çıkarlarını gözetiyor olması gerekmiyor. hali hazırda bu işlemleri yapan için daha avantajlı oluyor, o kadar.

memnun olmayan çıksın kasıyor dememin de tek sebebi, daha az kişi olursa benim alacağım hizmet daha iyi olabilir belki beklentisi.

herşeye bir duygusal altyapı oluşturmayın allahın türkleri. gayet kendi çıkarımın peşindeyim. inpiridin hissisi vir eheh, hakkını verecekler meheh. de get.

zaten bu "exclusive" tribi zamanla her sektörde finansal olarak tercih edilen ilk şey olacak. 200bin ameleyle çalışmak için 200 kişi çalıştırmaktansa, 2000 kişi için 20 kişi çalıştırmak daha tercih edilebilir hale gelecek. herşey profit için sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...